Trečiadienį Lietuvoje toliau vyksta išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture.

 Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, pirmadienį, pirmąją išankstinio balsavimo dieną, antrajame Seimo rinkimų ture savo valią pareiškė 27 tūkst. 630 arba 1,20 proc. rinkėjų. Tai yra dvigubai daugiau nei per pirmąjį turą – spalio 5-ąją balsavo 12 tūkst. 980 arba 0,54 proc. rinkėjų.

Balsavimas iš anksto antrajame Seimo rinkimų ture truks iki ketvirtadienio.

Renkami 68 parlamentarai vienmandatėse apygardose. Trys jau išrinkti per pirmąjį turą. Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.

Rinkėjai valią pareikšti gali bet kurioje išankstinio balsavimo vietoje, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos registracijos.

Balsavimas prasideda 7 valandą ir trunka iki 20 valandos.

Rinkėjų prašoma ateiti balsuoti su nosį ir burną dengiančiomis apsaugos priemonėmis, turėti savo rašymo priemonę, nepamiršti asmens dokumento. Neturintiesiems kaukės ar rašiklio, jie duodami vietoje.

Šiemet įrengta daugiau išankstinio balsavimo vietų, tačiau dalyje savivaldybių negalima balsuoti pačiame savivaldybės pastate, kaip būdavo anksčiau.

Iš trijų didžiausių miestų tik Vilniuje išankstinis balsavimas vyksta ir savivaldybės pastate, tuo metu Kaune ir Klaipėdoje rinkėjai kviečiami balsuoti kitur.

Be to, per antrąjį turą Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Raseiniuose įrengtos specialios balsavimo vietos drive-in principu saviizoliacijoje esantiems rinkėjams. Į šias balsavimo vietas privaloma atvykti automobiliu, jose balsuoti gali ne sergantieji koronavirusu, o izoliacijoje dėl kontakto su sergančiuoju esantys ar iš užsienio grįžę rinkėjai.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks spalio 25 dieną.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • tautininkui

  Nuoroda

  Kliedit ir užsiimat sovietine propaganda,kai tais laikais pasakydavo iš viršaus už ką balsuoti.Dabar kitas laikmetis,todėl rinkėjams nereikia sufleruoti.O pačiam patarimas-pasitikrinti pas Gustą dėl savo galvos,kažkas negerai...

  Prieš mėnesį
 • Garbės reikalas

  Nuoroda

  Po Jovaišos pralaimėjimo turėtų trauktis meras Sigutis, ir užleisti vietą Žiogeliui, o gal jis ne prie ko?

  Prieš mėnesį
 • :(

  Nuoroda

  Ger. konservatoriai, kodėl jūsų rinkėjai nusistatę prieš Lietuvos piliečius? Jei mano mama kilusi iš Danijos arba tėvas iš Norvegijos tai aš negaliu būti lietuvis? Juk jūs skelbiatės, kad nesityčiojat iš žmonių, kad visus gerbiat. Bet pasirodo jei konservatoriai laimės daugumą aš turėsiu išvažiuoti, nes iš manęs visi tyčiosis, kad aš ne lietuvis. :(

  Prieš mėnesį
 • Tautininkas

  Nuoroda

  Anykščiuose net baudžiavos nebuvo, čia gyveno karališki laisvi valstiečiai. Praėjo šimtai metų ir negaliu tuo patikėti, bet šimtai anykštėnų balsavo už Lukašenką garbinančio Tomaševskio partnerį Tomilin. Už žmogų, kuris, galimai Maskvos interesus atstovaudamas viską padarė, kad Lietuvoje neatsirastų atominė elektrinė, už žmogų, kurio dėka stovi atominis monstras prie Vilniaus, grasinantis tautos išnykimui! Ar mes jau vergai, parsiduodantys už dvi šimtines? Atsikvošėkime! Balsuokime už lietuvį, patriotą Jovaišą.

  Prieš mėnesį
 • o kodėl ne už lietuvaitę Jadvygą

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  Ji juk buvo labai šauni melžėja Burbiškyje ?

  Prieš mėnesį
 • lietuvaitė

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  Pritariu tautininkui, kažkas negerai su tauta, su anykštėnais, jeigu už tikrą tautininką Tomą balsavo vos 500 rinkėjų, o už neaiškios tautybės Tomašewskio kolegą 7 kartus daugiau. Bet dar galime išgelbėti Anykščių garbę antrame rate. Kreipiuosi į jaunimą, eikime, protinkime neišsilavinusius, suklaidintus, papirktus žmones, nelikime vieninteliu miestu, kuris išrinko lenką valstietį į seimą.

  Prieš mėnesį
 • Keista

  atsakymas į: Tautininkas Nuoroda

  O sako valstiečiai meluoja. o gal jūs kartais suklydote? Kubilius ne valstietis, tai jis važiavo palaiminti baltarusių atominės, tai konservatoriai norėjo, kad Lietuvoje nauja atominė elektrinė stovėtų. Lietuvis Sergėjus, ne lietuvis Tomas? :)

  Prieš mėnesį
 • iš vikipedijos

  atsakymas į: Keista Nuoroda

  Tomas Tomilinas Yra vienas iš Socialinių investicijų valdymo centro, Kritinės minties instituto „Demos“ ir asociacijos „Belarus Watch“ steigėjų. Buvo 2012 m. referendumo dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvoje iniciatyvinės grupės koordinatorius.
  Sergejus Jovaiša Jis apdovanotas Lietuvos Respublikos Kūno kultūros ir sporto departamento Sporto garbės komandoro ženklais (2009 ir 2014 m.), 1-ojo laipsnio Lietuvos krepšinio federacijos atminimo medaliu (2009 m.), Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prizu "Citius. Altius. Fortius" (2014 m.). Lietuvos Respublikos 100-mečio proga jis apdovanotas Anykščių rajono savivaldybės "Šimtmečio anykštėno" atminimo ženklu (2018 m.).

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: iš vikipedijos Nuoroda

  Taip tiesa, tada valstiečiai pasisakė prieš atominės elektrinės statymą, ir aš balsavau prieš, užtenktinai jau Lietuvoje prilaidota branduolinio kuro atliekų. o konservatoriai ir toliau norėjo, kad būtų atominė, mokėtume už elektrą brangiai, taip pat konservatoriai palaimino ir Baltarusijos atominę.

  Prieš mėnesį
 • Kažin...

  Nuoroda

  Ar S,Jovaiša irgi buvo komunistu kaip S.Obelevičius ar ne ?

  Prieš mėnesį
 • tu durna boba visai

  atsakymas į: Kažin... Nuoroda

  negi nebepameni, jis krepšininkas buva žalgire, kamali metydava.....Už tai ir balsuoja visi už anū

  Prieš mėnesį
 • Lukas

  atsakymas į: Kažin... Nuoroda

  Jovaiša nebuvo komunistu, kaip Baura ir nesusijęs su KGB, kaip kai kurie Tomiliną palaikantys asmenys.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Lukas Nuoroda

  Jei biografijoje neįrašyta tai dar ne viskas. Tarybiniais laikais negalėjai būti direktorium, ar laisvai visur važinėti nebūdamas komusnistu. :)

  Prieš mėnesį
 • :)

  Nuoroda

  Ai ką čia ginčytis. Kviečiu kiek galima daugiau rinkėjų ateikit į rinkimus, išreiškit savo nuomonę ką palaikot, kokių pokyčių tikitės. Manau kuo daugiau žmonių ateis, tuo geriau bus tiek konservatoriams tiek valtiečiams :)

  Prieš mėnesį
 • Rinkis atsakingai, saugok nuo covido

  Nuoroda

  Partija pastatė žmogų į nepatogią padėtį, juk žmogus priklauso rizikos grupei! Įsivaizduokit situacija, jauni seimo nariai varo į kokį Dubajų skanesnių kotletų pavalgyt, ar į Braziliją nuogakrūčių Sambo šokėjų grožio įvertint, o ką Jovaišą kvailai užbalsuotas seime turi tupėt, ar dėl gardesnio kąsnio gyvybę rizikuot?

  Prieš mėnesį
 • Pritariu, nerinkim Tomilino, tegu vaikus užaugina. O tai užsilenks be laiko nuo covid

  Prieš mėnesį
 • Studentei Ž.L.

  Nuoroda

  Kas tokia būsi,kad nurodai balsuoti už Jovaišą?Balsuok pati nors ir už velnią,bet NEDRĮSK kitiems nurodyti už ką balsuoti.Kas protingai mąsto, tas pats pasirinks koks kandidatas vertas būti išrinktas.O Jovaiša lai eina į užtarnautą poilsį,nes 2 kadencijas prasėdėjo,bet deja-nieko gero!

  Prieš mėnesį
 • Virginija

  atsakymas į: Studentei Ž.L. Nuoroda

  Ko jūs taip valstiečiai, nervuojatės. Studentė išsakė argumentus. Protingi žmonės suprato, kad balsavimas už Tomiliną nėra balsas už Tomiliną, o balsas opozicijai ir špyga Anykščiams, todėl ir balsuos už anykštėną Jovaišą. Kvailiems argumentai negalioja

  Prieš mėnesį
 • Rinkit Tomą!

  Nuoroda

  Pasiuskit, bet Seimo nariu taps Tomas Tomilinas. Jovaiša aukštesnis ūgiu, o Tomilinas -intelektu

  Prieš mėnesį
 • Marijon, ar jau užmiršai

  atsakymas į: Rinkit Tomą! Nuoroda

  kaip žaidėjai kad mylimas tavo Teletabis į antrą turą pateks ? :-)

  Prieš mėnesį
 • Naa

  atsakymas į: Rinkit Tomą! Nuoroda

  Tomas jau tapo seimo nariu. Nėra reikalo jį rinkti sntrą kartą. Dėl intelekto labsi abejočiau. Nereikia būt proto bokštu, kad tarnzutum Karbsuskiui

  Prieš mėnesį
 • Keista

  Nuoroda

  O kodėl tik dabar? O kur anksčiau buvote? Kodėl nereitingavote savo mylimo kandidato?49 apygarda Jovaiša 413 balsų, Širinskienė 478 balsų :) Net labai įdomu. O dėl patyčių tai atidžiai pasižiūrėkite visas reklamas ir komentarus. O gal teisybės sakymas jau yra patyčios konservatoriams? Juk tiesa, kad Jovaiša nebendrauja su žmonėmis, net neateina į debatus. Jam neįdomus nei vienas 49 apygardos rinkėjas. O gaila, tikrai turėjau klausimų. Tarp kitko, net ir Obelevičius bendrapartiečio niekus neužtarė, nepagyrė. :) Šiaip tai dabar Prezidentas, o ne Prezidentė vadovaja. :)

  Prieš mėnesį
 • Todėl

  atsakymas į: Keista Nuoroda

  Todėl, kad protingi žmonės išrinks Jovaišą vienmandatėje, kad ir kiek čia besistengtų valstiečių troliai. Viskas, nusileido jūsų saulutė širinskiniai naisiniai kolchoznikai.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Todėl Nuoroda

  Na pas konservatorius turtingas žodynas:) Tuo viskas ir pasakyta :)
  Kas ne su mumis, tas tautos priešas, trolis...
  O kur Jūsų išsireklamuota tolerancija, pakantumas, Tautos vienybės siekimas?
  Vat todėl ir reikia ateiti į rinkimus visoje Lietuvoje, kad konservatoriai gautų kuo mažiau balsų. Tegul bus ir valdantys, bet kad neturėtų absoliučios daugumos. Kad ieškotų kompromisų, o ne stumtų savo tiesą buldozeriu.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  atsakymas į: Žaliukas Nuoroda

  Konservatoriai neturės absoliučios daugumos, bus grupelė valstiečių, kitų partijų opozicijoje. Bet matant kokią neapykantą demonstruoja kitoms partijoms Karbauskis ir širinskienė, Skvernelis, apsaugok Dieve Lietuvą nuo tokių. Ir kuo valstiečių bus mažiau seime, tuo daugiau tvarkos ir mažiau rietenų.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Todėl Nuoroda

  Oho kiek piktumo.... Oi atsiprašau juk visi palaikantys konservatorius neprasivardžiuoja ........ :) Čia matys naujieji meilūs žodeliai :)

  Prieš mėnesį
 • Inga

  Nuoroda

  Kai paskaitai valstiečių reklamą, kraupu darosi, atrodo, kad jie ne Lietuvoje gyvena, o iš Baltarusijos. Vien oponentų juodinimas, gąsdinimai. Žmonės, susitelkime, kaip sakė Prezidentė, taip tęstis negali. Pagailėkime Lietuvos ir Anykščių. Nesvarbu kas tu, socialdemokratas, liberalas, nepartinis ar už Tubį balsavęs, balsuok už Jovaišą.

  Prieš mėnesį
 • Gerb. palaikantys konservatoris

  Nuoroda

  Kažkaip jau vaikiškai skamba frazė, "kam rinkti jei jau išrinktas". :) Pagal jus neverta rinkti Šimonytės, Landsbergio, Ažubalio ar kurio kito konservatoriaus ar laisvės partijos atstovo, kuris jau patenko pagal sąrašą. Nemanot, kad konservatoriai negautų daug naujų vietų po ateinančio sekmadienio :)

  Prieš mėnesį
 • Šiuos verta, nes jie bus valdantieji, Tomilino ne, nes jis bus opozicijoje.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tai ko gero bus pati darbingiausia opozicija per nepriklausomybės istoriją. Turės jie ką veikti, nes kol valdantieji ambicingos partijos: laisvės, konservatorių ir liberalų skirstysis postus ir pešis dėl jų, bus kas seka realius įvykius Lietuvoje ir rūpinasi Lietuva, tai už Tomą už stiprią opoziciją.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Opozicija nebūna veiksminga, štai kodėl negalima leisti, kad bent 30 valstiečių sudarytų frakciją. Įsivaizduoju, kaip žviegs Širinskienė su Karbauskiu, kaip kels sumaištį, kaip kenks Lietuvai. Beje dėl postų pešėsi lenkai, bebrai ir valstiečiai.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Konservatoriai sako, konservatoriai žino :)
  Visu tuo keturis metus užsiiminėjo konservatoriai.
  Vien ko vertas sėdėjimas Seimo salėje per balsavimus išsitraukus registravimo korteles :)
  Netinka įstatymas - balsuok prieš, o ne daryk cirką.

  Prieš mėnesį
 • Tautietė

  Nuoroda

  Gal ir balsuočiau už S.Jovaišą, bet bijau apsinuodyti senais kiaušiniais ! :(

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  atsakymas į: Tautietė Nuoroda

  Valstiečių "kultūra"...štai kodėl balsuos žmonės už Jovaišą.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Hm, ko daugiau ir aršiau prokonservatoriški komentatoriai varo ant valstiečių ir T.Tomilino, tuo tvirčiau aš apsisprendžiu buten už jį balsuoti! Po velnių, kam man reikalingas Seime 65 metų seniokas? Per 8 metus sėdėjimo ten - nei bė, nei me ke kė... :)

  Prieš mėnesį
 • Ženklas

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Jovaiša laimės. Nes už ką balsuoja Alesionka, tas pralošia.

  Prieš mėnesį
 • Žinoma

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Kam panevėžy gyvenančiam Alesionkai anykštėnas? Anykštėnas reikalingas mums, anykštėnams.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Žinoma Nuoroda

  Bet balsuoja ne tik Ankščių r

  Prieš mėnesį
 • Tikra valstietė

  Nuoroda

  Tik už Tomilina. Kodėl? Todėl, kad kai partija reitingavo savo narius jis pakilo į 5 vietą reiškia jį vertina, o Jovaiša kelintas? 45 ar 75 pagal sąrašą, reiškia net saviškiai konservatoriai jo nevertina, nemano kad jis gali ką nors naudingo nuveikti dėl Lietuvos. Tai kodėl mes Anykštėnai turim rinkti.

  Prieš mėnesį
 • gerb.valstiete

  atsakymas į: Tikra valstietė Nuoroda

  Ilįsk Karbauskiui į tam tikrą vietą ir būsi 5 ar 3 sąraše.Jovaiša matyt nelindo.

  Prieš mėnesį
 • Rasa

  atsakymas į: Tikra valstietė Nuoroda

  Tai kam rinksi išrinktą? Balsuosi už Tomiliną, gausi Kepenį. Čia tas pats, jei pirktum mersedesą, o tau paduotų vežimą ir pasakytų: turėk ir džiaugtis, po 4 metų pakeisim. Palyginkime kokios asmenybės konservatorių sąraše, ir kokios valstiečių. Jovaiša valstiečių sąraše būtų pirmas, nes pvz. trečia sąraše Širinskienė net nepateko į antrą ratą vienmandatėje. O Jovaišą turime rinkti, nes jis anykštėnas, bus valdančioje daugumoje.

  Prieš mėnesį
 • :)

  atsakymas į: Rasa Nuoroda

  Bet Širinskienę į 3 vietą išreitingavo žmonės, reiškia pasitiki ja :) o Jovaiša ne

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  O Tutkus dar gali praeit?

  Prieš mėnesį
 • Rokas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Jeigu čia būtų kandidatavęs Tutkus, tikrai būtų laimėjęs, dabar gi net valstiečiai nebalsuos už Tomiliną, nes jis ateivis, nepažįstamas žmogus.

  Prieš mėnesį
 • XX

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Gal jau ir nebegali, bet jis neblogas kandidatas į merus. Jaunas veiklus.

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  Nuoroda

  Jus čia bešūkautumet antrame ture laimės valstiečiai valio jiems lauk konservatoriai

  Prieš mėnesį
 • Realistas

  atsakymas į: Kaip Nuoroda

  Šūkaukim nešūkavę. Valstiečiai net jeigu visi laimėtų 100 proc. antrą ratą vis tiek liktų opozicijoje. Gi apklausos rodo, kad valstiečių seime prie labai didelės sėkmės bus apie 30, konservatorių virš 50 + liberalai ir dauguma užtikrinta. Taigi, Lietuvos rinkėjai jau pasakė "Lauk, valstiečiai iš seimo", reikia permainų ir permainos bus, kaip Prezidentė sakė, nusibodo žmonėms skandalai ir gręžiojimasis algal.

  Prieš mėnesį
 • Valstietė

  Nuoroda

  Atleiskite kolegos, bet už Tomą aš nebalsuosiu, ne vien todėl, kad jis jau išrinktas ir mano balsas nieko nepakeis, bet ir todėl, kad tai ne anykštėnas. Argi negalėjo mums atstovauti Regina, Dominykas, Raimondas. Juk turime skyriuje jaunų protingų žmonių.

  Prieš mėnesį
 • Išsigandusi

  Nuoroda

  O tai čia teisybė, kad pralaimės Jovaišai keisis koalicija Anykščiuose ir vicemeru bus Tubis, o patarėju R.Sargūnas? Gandonešiai sako, kad Tubis derina su Gabrieliumi variantą.

  Prieš mėnesį
 • Gal ir tarsis po 4 metu

  atsakymas į: Išsigandusi Nuoroda

  kai bausme atliks ?

  Prieš mėnesį
 • Studentė Ž.L.

  Nuoroda

  Atmeskime partiškumus ir pasvarstykime, kas naudingiau Anykščiams. Valstiečiai sako, kad perspektyvus Tomilinas, konservatoriai, kad anykštėnas Jovaiša. Ko klausyti? Manau, kad reikia klausyti proto, o ne emocijų (patinka nepatinka). O protas sako, kad Tomilinas jau seime. Balsuojant už Jovaišą, seime turėsime antrą seimo narį, kaip praeitoje kadencijoje. Gerai tai ar blogai? Manau, kad gerai, jeigu vien šiais metais Anykščiai papildomai gavo apie 2 mln. eurų investicijoms. Kitas klausimas ar seimo narys bus valdančioje koalicijoje, ar opozicijoje. Sutikite, kad opozicijoje esančio seimo nario galimybės artimos nuliui. Jau aišku, kad koaliciją formuos premjerė Šimonytė, tad valstiečiai lieka opozicijoje. Turint omenyje, kiek Karbauskis išpylęs purvo ant Šimonytės ir konservatorių, Karbauskio pavaduotojo Tomilino išrinkimas Anykščiams būtų tragedija. Taigi sveikas protas sako: ar tu žalias, geltonas ar raudonas, privalai balsuoti už Jovaišą, žinoma, jeigu nori gero Anykščiams.

  Prieš mėnesį
 • Apsimetėliui

  atsakymas į: Studentė Ž.L. Nuoroda

  Gauni iš biudžeto algą ir šitaip pudrini žmonėms akis. Gėda!

  Prieš mėnesį
 • Tadas

  atsakymas į: Apsimetėliui Nuoroda

  Kam gėda? Argi studentė neteisi? Ar Tomilinas neišrinktas? Ar balsavimas už Tomiliną neatves dar vieno valstiečio į seimą? Arba esate kvailas, kad nesuprantate išsakytų protingų argumentų, arba valstiečių propagandistas, pudrinantis akis.

  Prieš mėnesį
 • Ponia

  Nuoroda

  Janina o pati tų ar normali kad gali spręsti kad kas normalus kas nenormalus

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Ponia Nuoroda

  Normalus supranta, kas naudingiau Anykščiams. Nenormalus galvoja tik apie tai, kas naudinga Karbauskiui.

  Prieš mėnesį
 • Janina

  Nuoroda

  Normalūs balsuos už Jovaišą

  Prieš mėnesį
 • Liūdna tiesa

  atsakymas į: Janina Nuoroda

  Na va, vėl rastas lavonas bute… Šitaip gali iškristi ir jau senas, 65 metų sulaukęs Sergiejus Jovaiša. O juk jis jau net 8 metus tame Seime sėdi. Ir ką gi nuveikė? Kelis įstatymų projektus sukūrė ir pateikė? Ogi nieko apie tai negirdėti.
  Sakau jam taip, kaip sako baltarusiai Aliaksandrui Lukašenkai: Gana! Išeik !!!

  Prieš mėnesį
 • Medikė

  atsakymas į: Liūdna tiesa Nuoroda

  Valstiečiai taip sugriovė sveikatos sistemą, kad jauni žmonės masiškai išmiršta negavę medicinos paslaugų. Todėl ir reikia balsuoti prieš valstiečius, patariu ir tamstai balsuoti už Sergejų, nes kitam bloga linkėdama, bijau, kad pirma neištiestumėte kojų.

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Bičiuliai, gimnazistai, studentai, atėjo mums, jauniems pasakyti savo žodį ir nulemti rinkimų baigtį. Išaiškinkime senoliams, mažaraščiams, kad Karbauskio mums atvežtasTomilinas jau išrinktas. Balsuodami už Tomiliną į seimą išrinksi už 6 mln. testus pirkusį Savicką

  Prieš mėnesį
 • S.Jovaišai

  Nuoroda

  Pradėjot "varyt"ant savo varžovo?Jokio orumo ar takto,jokios vidinės kultūros ar, tolerancijos kito atžvilgiu,o tai jau prastai atrodot,nes norėdamas visais įmanomais būdais patekti į Seimą(vėl ramiai pasėdėti 4 metus,nieko ypatingo neveikiant,tik nemažą atlygį gauti?)-žeminat savo varžovą???Ar tokiu būdu nepažeminot savęs?Taip!Ir ko jums taip veržtis į Seimą, ar savo ateities "nematot" kitose veiklose,o gaila?...

  Prieš mėnesį
 • supranti sunku bus gyvenime

  atsakymas į: S.Jovaišai Nuoroda

  kai moki tik kamuolį mėtyti ir ranką kiloti ! :-)

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: S.Jovaišai Nuoroda

  O vilnietis Tomilin nesiveržia į seimą? Nors jis jau ten patekęs! Taigi ne dėl Anykščių veržiasi, dėl Karbauskio!

  Prieš mėnesį
 • Chmm

  atsakymas į: S.Jovaišai Nuoroda

  Kas ant ko varo? Tai Tomilino neišlaikė nervai ir pradėjo šmeižti Jovaišą, ne tik Tomilinas, net ir Skvernelis. O tikslas prastūmti į seimą dar vieną valstietį. Anykščiai jiems da lampački.

  Prieš mėnesį
 • Tauta dainuoja... :)

  Nuoroda

  Lietuvos laisvoj bakužėj
  Net trisdešimt metų ūžiam!
  Mums konservų jau gana-
  Šviežio maisto trūkuma!

  Prieš mėnesį
 • Baisu

  atsakymas į: Tauta dainuoja... :) Nuoroda

  Taip valstiečiai nugyveno Lietuvą, kad jau maisto trūksta? Lauk juos iš seimo.

  Prieš mėnesį
 • S.Jovaišai

  Nuoroda

  SEGIEJAU JOVAIŠA, TU SENAS KAIP ALIAKSANDRAS LUKAŠENKA, O VIS DAR LENDI Į SEIMĄ. GANA! IŠEIK !!!

  Prieš mėnesį
 • Man

  atsakymas į: S.Jovaišai Nuoroda

  Karbauskis su Skverneliu primena Lukašenką, kaip tikri diktatoriai nesiskaitė net su Konstitucija. Užtai liaudis ir nušlavė juos.

  Prieš mėnesį
 • Oceana

  Nuoroda

  Šita valdzia nors žmonem dave,o koncervatoriai ne tik kad ateme ir suvarze,bet dar ir i skolas ivare lietuva. Ir tai zada ateity daryt...nes ju toks poziuris i zmogu.

  Prieš mėnesį
 • Oceana

  Nuoroda

  Turi but visiškas idiotas kad balsuotum už koncervatorius,ir gryžtum i suvaržymus,ir akmens amžiu. Tad mieli Anykstenai,nebedarykim klaidu su tais gandragalviais...

  Prieš mėnesį
 • Pataisymas

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Konservatoriai ne gandragalviai, jie taip pravardžiuoja valstiečius. Juos žmonės vadina "Konservuotomis kregždėmis". Jie visus mus senai pravardžiuoja "Šunauja".

  Prieš mėnesį
 • P.S.

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Konservatoriai yra "Konservuotos kregždės", o gandragalviais jie pravardžiuoja valstiečius. Visus kitus vadida Šunauja.

  Prieš mėnesį
 • Apsidairyk

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Ar tau dar mažai buvo suvaržymų prie šitos valdžios?Pašalpų pabarstė tai jau turim džiaugtis?Kas atiduos milijardines skolas.Pas daktarus papult negalim.

  Prieš mėnesį
 • Faktas !

  atsakymas į: Apsidairyk Nuoroda

  Valstiečiai kas metai didino man pensiją, atidavinėjo konservatorių (su Valinsko šoumenais") nukarpytą atlyginimą ir invalidumo išmoką, gavau ir krizinius 200 eurų laiku. Jokių problemų patekti pas daktarus. Jei Anykščiuose tokia netvarka - tai mero komunisto-konservatoriaus blogas darbas, o ne valstiečių kaltė.

  Prieš mėnesį
 • Petras

  atsakymas į: Faktas ! Nuoroda

  Jeigu nepatenki pas daktarus, tai valstiečio Vaigino blogas darbas. Nesvarbu kuri partija, ką nuveikė. Jeigu ką, tai valstiečiai iki neregėtų aukštumų padidino Lietuvos skolą. Kalba čia eina, kas naudingiau Anykščiams: vilnietis lenkas, kuris tūnos opozicijoje, ar anykštėnas, premjerės partietis? Turbūt ir durnam aišku, kad naudingesnis bus Jovaiša.

  Prieš mėnesį
 • Idiotas

  atsakymas į: Oceana Nuoroda

  Kada jūs suprasite, kad Seimas ne krepšinio aikštelė ?

  Prieš mėnesį
 • Teisingai !

  atsakymas į: Idiotas Nuoroda

  Lietuvos Seimas - ne nusenusių TSRS laikų Kremliaus politbiuro "brežnevų" bei "černenkų" vieta!!!

  Prieš mėnesį
 • Klausimux

  Nuoroda

  Kodėl už Tomiliną agituoja su KGB siejami žmonės, kurie nėra valstiečių partijos nariai?

  Prieš mėnesį
 • Ei slunkiau!

  atsakymas į: Klausimux Nuoroda

  Aš taip pat ne KGB, tačiau Seimas ne Kremlius ir 65 -ių metų senio ten nereikia ! Jovaiša net 8 metus ten sėdėjo. Sakau jam kaip Lukašenkai: Išeik. gana ! ! !

  Prieš mėnesį
 • pagal ip

  atsakymas į: Ei slunkiau! Nuoroda

  Buvai KGB, faktas.

  Prieš mėnesį
 • aš ne iš KGB, bet pritariu

  atsakymas į: Klausimux Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" :-)

  Prieš mėnesį
 • Leiskim valstiečiams dirbti žemę, seimas - ne Karbauskio tvartas.

  Prieš mėnesį
 • čia geras

  Nuoroda

  Copy to Achtung! Įdomu.
  Patikimi šaltiniai teigia, kad su Baura konfliktavęs Tubis remia Jovaišą. Jeigu socialdemokratai neparems Jovaišos ir jis pralaimės, vicemero poste Tubis keis Žiogelį, iš darbo skris Jacunskas, Šapoka ir dar kai kas. Darosi įdomu.

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas !

  atsakymas į: čia geras Nuoroda

  Kokie įdomūs kliedesiai... Galima tiesiai autorių vežti į Rokiškį. Priims iš karto. Net Gusto siuntimo nereikia. :)

  Prieš mėnesį
 • neskleisk tu čia savo sapnų

  atsakymas į: čia geras Nuoroda

  :-)

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Gal ir teisingai sako prezidentė.

  Prieš mėnesį
 • Pensininke

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Kur tu čia matai straipsnyje prezidente ?

  Prieš mėnesį