|Anykščių krašto gyventojai kviečiami padovanoti kraujo spalio 22 dieną, ketvirtadienį, 10.00–17.30 val.

 Kraujo donorystės akcija vyks Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje (Vyskupo skv. 1, Anykščiai)

Organizatorių pranešimas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • D:)

  Nuoroda

  Merui Sigučiui Obelevičiui derėtų išeiti nemokamų atostogų. Jis šiuo metu užsiima rinkimų kampanija, proteguodamas savo partietį, konservatorių į Seimo narius. Portalai pilni jo komentarų, ginčų, kitų žmonių žeminimo...

  Prieš mėnesį
 • DDD

  atsakymas į: D:) Nuoroda

  Meras argumentuotai kalba, nemačiau jokių žeminimų. Va, Skverneliui tai tikrai reiktų eiti atostogų, nes jau antras mėnuo nedirba, tik agitacija užsiima. Laimė, kad žmonės protingi, balsuoja prieš valstiečius.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  atsakymas į: D:) Nuoroda

  Nepavadinčiau to rinkimų kampanija, meras, kaip tikras mokytojas, kantriai bando pasakyti nesusipratusiems, valstiečių propagandos paveiktiems anykštėnams elementarią tiesą, kad Tomilinas jau išrinktas, kad už jį balsuodami į seimą atsivesime dar vieną valstietį, kurio anykštėnai nei matę nei girdėję. O prasmė to kokia? Kad Karbauskis turėtų daugiau balsų seime ir toliau keltų šalyje sumaištį. Šiaip jau, mere, anykštėnai laukia jūsų kietesnio žodžio.

  Prieš mėnesį
 • Pripučiama kaliausė

  Nuoroda

  Viskas aišku, kodėl negalima balsuoti už Tomiliną. Jei jį palaiko visokie juozai ir Marijonos, tai ko jis vertas. Dabar pradėjo remti tubis. O žemiau dugno galima kristi?

  Prieš mėnesį
 • Gėda

  atsakymas į: Pripučiama kaliausė Nuoroda

  Juozas garbingas žmogus, bet kodėl nesigirdi ir nesimato Vaigino, Šapokos ir Gudonienės valstiečių kandidato palikymo. Šie žmonės sugrįžo į viršininkų pareigas per Valstiečių partiją. Kodėl jie sėdi krūmuose, kai reikia pagalbos ir palaikymo?

  Prieš mėnesį
 • Iš tikro

  atsakymas į: Gėda Nuoroda

  Žmonėms užtenka proto, kad nesitepliotų su kažkokiu TT. Sugrįžo ne dėl to, kad yra Valstiečiai, o todėl, kad rinkėjų valia prie posto neliko mero "žemės sklypų dantistams dalintojo". Tubio tikslas buvo atsikratyti dirbančiais žmonėmis ir prikišti savų milicininkų, STT-eškininkų arba saugumiečių sutuoktinių.

  Prieš mėnesį
 • joo

  atsakymas į: Iš tikro Nuoroda

  Pasitikrink galvą

  Prieš mėnesį
 • štso

  Nuoroda

  Ar ministras Aurelijus Veryga nežino apie korupciją, klestinčią po jo nosimi? „Neabejotinai žino. Gaila tik, kad nusviro ministro rankos. Juk nuo 2019 m. pradžios nebegirdime nei apie SAM tarnybinius tyrimus, nei apie atskleistas schemas.
  Negi visus išgaudėme? Tauta turėtų suprasti, kad bet kuris ministras šachmatų lentoje yra tik pėstininkas. Sprendimus priiminėja pagal nurodymus. Problema su valdžios atstovais yra, kai jie ateina be politinės patirties ir suvokimo, todėl nejučia įsitraukia į tam tikrus mechanizmus bei tampa pažeidžiami ir valdomi.
  Padaro gal net itin mažą nusižengimą - pvz., su šeima išvyksta į prabangią verslo apmokėtą kelionę arba leidžiasi pavaišinami ir tampa savo pačių susikurtos vidinės baimės bei didesnių sistemų, valdančių Lietuvos politinius sprendimus, įkaitais“, - paaiškino ...

  Prieš mėnesį
 • Laukiu atsakymo

  Nuoroda

  Tomui Tomilinui, ar tikrai lazdos partijos pirmininkė Nendrė Černiauskienė buvo A.Verygos patarėja?

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas tik vienas

  atsakymas į: Laukiu atsakymo Nuoroda

  "Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą" :-)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Atsakymas tik vienas Nuoroda

  Leiskime valstiečiams dirbti žemę, ne vieta jiems seime. Gal todėl iš ten sklinda Karbauskio tvarto smarvė. Išsikuopkime.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Atsakymas tik vienas Nuoroda

  Todėl ir nebalsuosiu už Tomiliną, nes nenoriu, kad D.Kepenis šiltai sėdėtų Seime.

  Prieš mėnesį
 • robertas

  Nuoroda

  Galiu pasakyt tik viena-anksciau uz krauja pinigeliu duodavo,o dabar jeigu pasakyciau padovanokit man inkstuka ar kita organa-palaikytu durniumi.Nebent jeigu mirciau tada imkit is manes nors ir nezinau ka tikrai uz dyka

  Prieš mėnesį
 • jei nori, galiu inkstuką vieną "padovanoti"

  atsakymas į: robertas Nuoroda

  10 štukyčiu € tik :-)

  Prieš mėnesį
 • mano tete dirbo Kvarce

  atsakymas į: robertas Nuoroda

  duodavo kraujo (+0)... Visa laika gaudavo nemokamus pietus Puntuko valgykloje...:-) Darbe jam visada budavo šviežio pieno 0,5 ir kefyro 0,5 kiekvieną rytą padėta... :-)

  Prieš mėnesį
 • kažkokia fantastika...

  atsakymas į: mano tete dirbo Kvarce Nuoroda

  neįmanomi šiais laikais ES tokie veiksmai !...Jums tikriausiai tėtis pasakojo apie TSRS laikų fantastinius filmus ?

  Prieš mėnesį
 • Žmonėms juk.

  Nuoroda

  Tie, kur seiman nori ar norėjo, galėtų bent po 200 mililitrų kraujo dovanoti.

  Prieš mėnesį
 • ar tu durna ?

  atsakymas į: Žmonėms juk. Nuoroda

  Seime mes norim tik užtarnautą poilsį gauti ! Nieko neveiki, ranka kada niekada pakeli, atlyginimas "nesvietiškas"... Malonu prisiminti kaip krepšinį žaidėme jauni kai buvom .... :-)

  Prieš mėnesį