2020-10-20

Po rudens darbų

Spalio 17 –osios popietę traupiečiai ir svečiai susirinko į Traupio kultūros namus, kur vyko bendruomenės valdybos organizuota šventė „Po rudens darbų“. Renginio metu  buvo apdovanoti Metų traupiečiai, eksponuojama paroda, skambėjo dainuojamoji poezija.

 Medinių skulptūrų fotografijų parodą  į Traupį  atvežė anykštėnas menininkas Žilvinas Pranas Smalskas.   Architekto darbai išsibarstę  įvairiuose  rajono kampeliuose, o Traupį puošia jo sukurta medinė varlė, kadangi Traupyje įrengtos  varlių veisyklos, čia renkasi turistai paklausyti varlių „koncerto“.
 
Traupio bendruomenės pirmininkė A. Obelevičienė pasveikino susirinkusius į šventę su rudens darbų pabaigtuvėmis ir paskelbė išrinktus Metų traupiečius. Metų traupiete slaptu balsavimu buvo išrinkta bendruomenės slaugytoja Meilutė Mincienė, o Metų jaunuoju traupiečiu bendruomenės valdybos nutarimu išrinktas moksleivis Arnas Tolušis. Jų veikla buvo pristatyta rodomose skaidrėse. Nominantai – bendruomeninės veiklos entuziastai, aktyvūs saviveiklininkai, renginių pagalbininkai. Metų traupiečių statulėles Meilutei ir Arnui įteikė 2019 –ųjų Metų traupietis Sigutis Obelevičius. Sveikindamas Meilutę Mincienę, meras kalbėjo, kad ji tikrai verta šio titulo, kadangi Covid 19 pandemijos laikotarpiu, kai sunku buvo prisibelsti pas gydytojus, ji atsidavusiai rūpinosi traupiečių sveikata.

 

Metų traupiečių garbei koncertavo dainuojamosios poezijos grupė „Vyriškas požiūris“. Tai parodos autoriaus Žilvino P. Smalsko suburta bardiška grupė. Joje grojo žinomi anykštėnai: Stanislovas Aglinskas, Robertas Raišelis ir Gintautas Eimanavičius. Pauzėse tarp dainų savo poeziją skaitė pats menininkas. Jo skaitomos eilės klausytojus lengvai pribloškė savo intymumu, erotika, atviros meilės vaizdiniais. „... parašyta gal per drąsiai, bet prikaustė dėmesį, labai norėtųsi klausytis dar ir dar....“ - dalijosi įspūdžiais viena žiūrovė.

Renginys prasmingas tuo, kad įvertinami žmonės, aktyvūs bendruomenėje: iniciatyvūs, žingeidūs, dalyvaujantys įvairiose veiklose, siekiantys, kad bendruomenė būtų gyva ir klestėtų.

Traupis.lt inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ttt to lione is dembavos

  Nuoroda

  Cia rinko traupieti,o prie ko cia rinkimai taip ir nesupratau

  Prieš mėnesį
 • Lione iš Dembavos sako:

  Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš mėnesį
 • valstietis

  atsakymas į: Lione iš Dembavos sako: Nuoroda

  Seime vieta rimtiems vyrams, valstiečiai tegu dirba žemę, Tomilinas ir toliau lenkia nugarą Karbauskiui.

  Prieš mėnesį
 • TRAUPIS DAINUOJA

  Nuoroda

  Jovaiša, diedukai
  Kas su tavim yra?
  Vis Seiman dar nori,
  Nors pelenai byra...

  Kažkad buvai tu geras,
  Tujen krepšininkas,
  Jau aštuoni metai,
  Seime tešlą minkai.

  Negi nesupranti,
  Kad jau nusenėjai?
  Negi tarp konservų
  Visai nupendėjai?

  Jovaiša diedukai,
  Pensininke mūsų,
  Seime nebereikia
  Pelenų nei blusų!

  Prieš mėnesį
 • Traupis

  atsakymas į: TRAUPIS DAINUOJA Nuoroda

  Kai Alesionka kuria dainas ir ima agituoti, Traupyje pan poliak Tomilin negaus nė vieno balso. Tai yra šlykštu. Reikia užbaigti tas patyčias ir išvalyti seimą nuo valstiečių.

  Prieš mėnesį