Susirgimas koronavirusu nustatytas Anykščiuose registruotai moteriai. Pasak Anykščių rajono vicemero, Ekstremalių situacijų valdymo Operacijų vadovo Dainiaus Žiogelio tikėtina, kad "iš to paties židinio" bus ir dar vienas susirgimas koronavirusu. Abu asmenys yra jauni žmonės.

 

Tačiau, D.Žiogelis tikino, kad naujieji koronaviruso atvejai su Anykščiais siejasi tik gyvenamosios vietos deklaracija. "Jie yra kauniečiai, gyvena Kaune. Tik dėl deklaruotos gyvenamosios vietos susirgimas priskirtas Anykščiams." - tvirtino rajono vicemeras.  

Plačiau - "Anykštoje"

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • na ir kas

  Nuoroda

  kaip susirgo taip pasveiks......be simptomu!!...O zmones, tikintys sita masine psichoze--jau i depresija linksta... tik .su simptomais.

  Prieš mėnesį
 • milijonas jau numirė

  atsakymas į: na ir kas Nuoroda

  va tau ir be simptomu ! :-)

  Prieš mėnesį
 • taip

  Nuoroda

  ir patikėjau,ane?

  Prieš mėnesį
 • Nauda

  Nuoroda

  Pajamų mokestis nuo atlyginimo eina į tą rajoną kur deklaruota gyv, vieta. Tai reiškia jei žmogus deklaruoja gyv. vietą Anykščiuose, tai ir jo pajamų mokestį perveda į Anykščių sav. biudžetą.

  Prieš mėnesį
 • štai pamažu ir "išlenda"

  Nuoroda

  Valstybės "sušikta" gyv.vietos deklaravimo sistema ! Juk savaime suprantama, deklaruoti reikalinga tik ten gyv.vietą kur ir gyveni, o ne bobutės bute kaime, kad gaut kompensaciją už šildymą :-) (p.s. bobutei mirus, kompensacija butui už šildymą nebepriklauso, o va jai anūkė deklaravo gyv.vietą - štai tau ir kompensacija. :-)) Kiek dar tokių anūkų "gyvena" rajone, kurie "valgo" rajono biudžeto lėšas ir nemoka mokesčių ?

  Prieš mėnesį
 • Reikia keistis

  atsakymas į: štai pamažu ir "išlenda" Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš mėnesį