Šią savaitę savivaldybės pagal koronaviruso sergamumą bus suskirstytos į zonas, joms planuojama pateikti „griežtas rekomendacijas“ infekcijai valdyti.

 Be to, kyla pavojus stabdyti dalies planinių medicinos paslaugų tiekimą.

Apie tai pirmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ po COVID-19 sukeltos situacijos valdymo komiteto posėdžio pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

„Trečiadienį visos savivaldybės bus suskirstytos į raudonąją, geltonąją ir žaliąją grupes. Kiekvienai grupei bus duotos labai išsamios ir aiškios rekomendacijos, kaip kovoti su viruso plitimu. Jeigu šios priemonės nepadės, būsime priversti įvesti lokalius karantinus atskirose savivaldybėse“, – rašė jis.

Be to, anot premjero, penkių didžiųjų šalies ligoninių medikams bus mokami papildomi priedai.

„Medikai ir epidemiologai išlieka svarbiausi žmonės mūsų kovoje su COVID-19. Turime tausoti juos, sudaryti jiems geriausias sąlygas ir gerbti jų darbą. Todėl šiandien priėmėme sprendimą mokėti priedus penkių tiesiogiai su virusu dirbančių ligoninių medikams ir skirti papildomų išteklių sustiprinti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą ir motyvuoti jo darbuotojus“, – teigė S. Skvernelis.

Jis taip pat pabrėžė, kad šiuo metu COVID-19 ligoniams gydyti „jau naudojama 57 proc. vadinamųjų kovidinių lovų“.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • o kokius priedus gaus

  Nuoroda

  rajono "valdovai", kurie "suvaldo viruso plitimą" ? :-) Juk akivaizdžiai matoma, kad rajone virusas "suvaldytas".. Vienas nebeturi ką veikti jau ir kombainu grūdus kulia, kitas gėlytes sodina... :-)

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: o kokius priedus gaus Nuoroda

  Žiogelio pareigos savivaldybėje nereikalingos

  Prieš mėnesį
 • Nesąmones

  Nuoroda

  Kiek mūsų ligoninėj buvo užsikrėtusių ? Ir už ką daktarai gaus priedus ? Ligonine buvo uždaryta ,poliklinika irgi ,žodžiu cirkas daugiau niekas.

  Prieš mėnesį
 • Gal galite išvardinti

  Nuoroda

  tas penkias ligonines ?

  Prieš mėnesį
 • Mes galime

  atsakymas į: Gal galite išvardinti Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš mėnesį