Po rinkimų visuomet kandidatams lieka kartėlio. Net ir tiems, kurie įkrenta į antrąjį turą. Žiūrėk, vis tiek kuri nors apylinkė bus subalsavusi prasčiau nei tikėtasi... O ką jau kalbėti apie likusius už brūkšnio. Visi mano, kad galėjo būti ir geriau.

Prognozuodamas rinkimų rezultatus Deltuvos šiaurinėje apygardoje, stipriai prašoviau dėl buvusio Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio pasirodymo. Maniau, kad jis kartu su „valstiečiu“ Tomu Tomilinu eis į antrąjį turą, o konservatorius Sergejus Jovaiša liks trečias. Kitų kandidatų užimtos vietos yra dėsningos. Tačiau, mano supratimu, visi 8 kandidatai gavo daugiau balsų negu turėjo gauti. Žinau žinau, kad galiojančių rinkėjų biuletenių yra 100 procentų... Bet, iš šalies vertinant visų kandidatų surinktus balsus, atrodo, jog visi turėtų džiaugtis.

 

 

Suprantu, kad K.Tubis labai nepatenkintas rinkimais. Maniau, kad jis rinks per 20 proc., to greičiausiai tikėjosi ir jis pats. Tačiau gavo tik 12, 2 procento. Kai skaičiuoji procentais, lyg ir mažai, bet tie 12 procentų yra 1818 rinkėjų arba dvi sausasakimšos „Nykščio namų“ arenos. Tokia masė žmonių vis dar palaiko K.Tubį, nors jis teisiamas, neturi rimto politinio užnugario ir yra „prigimdęs“ būrius priešų... Žodžiu, vertinant aplinkybes, K.Tubio pasirodymas rinkimuose - pakankamai geras.

Trečiuoju rinkimuose likęs socialdemokratas Kęstutis Jacunskas taip pat, manau, kremtasi. Ir be reikalo. Seimo rinkimų debiutantas gydytojas surinko 15,2 proc. balsų. Solidus pasirodymas. Juolab kad nei pats kandidatas, nei jo komanda prieš rinkimus nepersidirbo.

Abiejų Sargūnų rezultatai tiesiog šlovingi. Liberalas Mindaugas Sargūnas liko penktas, gavęs beveik 12 proc. balsų. Mindaugas suponuoja įspūdį, jog yra padorus žmogus. Kažkokių kitų jo esminių privalumų prieš varžovus nematau. Žinia, geras žmogus - ne profesija, o liberalų platforma dabar toli gražu ne Nojaus laivas... Kita vertus, M.Sargūno padorumas galimai nėra tik „orinis“: kiek jį kalbinau „Anykštai“, niekad nepasirodė, jog jis šneka „taip, kaip reikia“. Jeigu neapsigaunu, šitas politikas paprastai sako tai, ką galvoja.

Visos "Rievės" - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas nebus spausdinamas. 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Beveik kaip naujas

  Nuoroda

  Pamačiau šiandien apsimiegojusio kandidato nuotrauką ir iškilo klausimas sudocrem ar kitą naudoja nuo pragulų?

  15 valandų
 • ANALITIKAS

  Nuoroda

  Beveik su viskuo galima būti sutikti, bet aš manau, kad antrame rate turėjo rungtis Jovaiša su Tubiu arba su Jacunsku. Nes anykštėnai kaip ir razumni žmonės, už atėjūnus nebalsuoja. Bet kažkas atsitiko su anykštėnais, kai rinko Gretą. Dažnas klausė, iš kur tiek durnių ant Anykščių, bet niekas neprisipažino. Dabar istorija pasikartojo dar baisesne forma, nes Greta bent jau buvo labai graži mergina. Tiesa, tikėtina, kad anykštėnai antrame rate atsitokės, nes už Tomiliną pradėjo agituoti fergizienės ir Alesionkos. Antra vertus, galgi bent 60 procentų anykštėnų supras, kad Tomilinas jau išrinktas, jau bus opozicijoje, taigi nei įstatymų kurs, nei Anykščiams padės, o balsuodamas už Tomą tik padidinsi Karbauskio širinskienių pulką. Taigi, bičiuliai, nėturime kito pasirinkimo, kaip tik balsuoti už Jovaišą, rinktis mažesnę blogybę.

  19 valandų
 • Ej

  Nuoroda

  Bet rimtai, kodėl miestai balsuoja normaliai, o anykštėnai renka valstietį? Nebūkim lūzeriai, balsuokim už krepšinio žvaigždę, tikrą anykštėną Jovaišą.

  20 valandų
 • Kazkas rašė

  Nuoroda

  Geriau sūnus gėjus,nei seime anükas ! Parodo kiek įgryso lanzergizmas su koncervais .

  Prieš dieną
 • Rasa

  atsakymas į: Kazkas rašė Nuoroda

  Kaip gali įgrįstai konservatoriai, jeigu jie ne valdžioje? Norėjai pasakyti, kad atsibodo valstiečiai su savo draudimais ir nesąmonėm!

  20 valandų
 • Buvusi valstietė

  Nuoroda

  Partijoje buvau tol, kol valstiečių partija buvo normali partija, atėjus Karbauskiui tai jokia ne partija, o Karbauskio uab-as. Eilinis partijos narys neturi balso, viską sprendžia caras Ramūnas. Ar verta balsuoti už kandidatus, kurie klusniai kilnoja rankas pagal caro komandą? Leiskime valstiečiams galutinai pralaimėti, kad galėtume atsikratyti Karbauskiu ir laimėti kitus rinkimus.

  Prieš 2 dienas
 • Net Bebru portalo radijas skelbia

  atsakymas į: Buvusi valstietė Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš dieną
 • SEIMAS NORMALIEMS ŽMONĖMS, TURINTIEMS NUOMONĘ, TOMILINUI ATIDUOKIME KARBAUSKIO FERMAS. SEIMUI NEREIKALINGI RANKŲ KILNOTOJAI PAGAL KARBAUSKIO KOMANDĄ.

  20 valandų
 • Tinta

  Nuoroda

  Ateina anūkas valdžion varism vėl užsienin

  Prieš 2 dienas
 • Simas

  atsakymas į: Tinta Nuoroda

  Gal geriau ir varyk, berašti. Užtenka protingų Lietuvoje. Už Jovaišą, už permainas.

  Prieš 2 dienas
 • Paeiliuokim

  Nuoroda

  Puikūs buvo rinkimai,
  Bachūras nepraėjo.
  Po kelių metų prisiminsim,
  Kaip gražiai jis atsėdėjo.

  Nepasodins jo šiemet,
  Tai kitamet gal pasiseks.
  Tie, kurie jo laukia,
  Sakys bachūras sex.


  Nenusiminkite be laiko,
  Nors korta ir gera jam ėjo.
  Tik palinkėkime bachūrui
  Laimingo gero vėjo.

  Prieš 2 dienas
 • Komentatoriams

  Nuoroda

  Tikiuosi išsisliejote pakankamai ant kitų ...kas padės Jums išvengti smurto artimoje aplinkoje...:-)
  Anykštos internetinis puslapis -nemokama psichologinė pagalba Jums. Naudokitės iki valiai! Pagiežingai liekitės, drabstykitės purvais,.....Stiprybės Jums!

  Prieš 2 dienas
 • ale gerai tu sakai

  atsakymas į: Komentatoriams Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams !

  Prieš 2 dienas
 • Pritariu

  atsakymas į: ale gerai tu sakai Nuoroda

  Seimas rimtiems vyrams, tokiem kaip Jovaiša, o ne Karbauskio klapčiukams. Tomilinui atiduokim vadovauti Karbauskio fermą.

  Prieš 2 dienas
 • net Bebru radija skelbia

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš dieną
 • Vai Dievuli :)

  Nuoroda

  MUMS KONSERVŲ JAU GANA - ŠVIEŽIO MAISTO TRŪKUMA !!!

  Prieš 3 dienas
 • EUREKA!

  Nuoroda

  Naujausias rinkimų šūkis:
  GERIAUSIAS KONSERVATORIUS - OPOZICIJOJE SĖDINTIS KONSERVATORIUS !

  Prieš 3 dienas
 • anykštėnė

  atsakymas į: EUREKA! Nuoroda

  Pažiūrėjus, kiek nesąmonių pridirbo valstiečiai, tai atvirkščiai - geras tik tas valstietis, kuris žemę aria, o ne seime rankas kilnoja pagal Karbauskio komandą.

  Prieš 2 dienas
 • Lietuvis

  Nuoroda

  Girdėjau per radiją, kad Tomilino klasiokė pasakė, jog jis yra lenkų tautybės. Jeigu tai tiesa, kodėl slepia? Gal susijęs su koloradiniu Waldemoru Tomaševskiu?

  Prieš 3 dienas
 • Aha

  atsakymas į: Lietuvis Nuoroda

  Koks tau skirtumas kokios tautybės Tomilinas... Iš urvo išlindęs pagalvok ką šneki

  Prieš 3 dienas
 • Man

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Jokio skirtumo, bet jeigu žmogus slepia ir gėdijasi savo tautybės turbūt nenormalu.

  Prieš 2 dienas
 • Skirtumo jokio

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Bet kodėl slepia? Reiškias gėda.Reiškias bus bėda,nubėgs pas kitus.Nebalsuosiu dabar tikrai už tokį.

  Prieš 2 dienas
 • >--->

  Nuoroda

  Kad su medžiokle kažkas yra negerai žino dažnas pilietis .Kas tas "dažnas " ? Čia jau prasideda grožinė literatūra.Asfaltiniai gamtamyliai.Žalieji ekstremalai. Gamtos pseudo mylėtojai ir dar kt. Su variacijomis ,kad kuo aukščiau gyveni savo daugiabutyje tuo labiau myli ,dar prideda klausimą - o mėsą valgai ? - ir regis su tavim viskas aišku... Paėmus vienintelio , likusio iš trijų , žurnalo tik medžiotojams (jo tada niekad nepirkau ,nes tai buvo pats pats prasčiausias savo turiniu ) ,bet kurį pastarojo meto numerį matosi ,kad kažkas vyksta..Gal koks spiritistinis masinis JŲ seansas -nes vis kartojami burtažodžiai -Medžioklė buvo ,yra ir bus .Medžioklei valio ir t.t. Straipsnių ,kad medžiotojams gresia išnykti nuo žemės paviršiaus yra ne vienas...Įdomiausia ,kad JIE patys sau tame labai padeda.Vieno garsaus medžiotojų klano atstovas ,šviesaus intelektualaus veido žmogus su matomais spiritistiniais polinkiais , aiškindamas jam vienam taip gerai suprantamas tiesas net negali suregzti padoresnio sakinio (gi viskas taip aišku ) ,kad galiausiai tepasako - nebus medžiotojų -nebebus miško ,nes medžioklė kaip prostitucija...O soc.tinkluose radau puslapį apie Žvėrūnos stichiją kur medžioklė lyginama su meilės aktu ,o taiklus šūvis su orgazmu. Turint omeny ,kad kitas svarbus JIEMS dalykas yra jauno žmogaus ,augančio organizmo pritraukimas link medžioklės ,tos kalbos apie orgazmą berniukų gali būti neteisingai suprastos...Bet seksualinis momentas tame yra ,yra...Kito ,labai žinomo ,labai daug rašančio tame vieninteliame žurnale tik JIEMS feisbukinė paskyra kimšte prikimšta rusiškų anekdotų ir didžiakrūčių gražuolių. Tad kaip čia paneigsi tą seksualinį prieskonį medžioklėje..Tad neramu dėl visų mūsų vaikų ,neramu...Visa tai šiek tiek sujaukia susiformavusį supratimą apie medžioklę kaip žvėrių populiacijos valdymą ... Ir kad mes ,gamtamyliai ,pagaliau suprastume ,kad be medžiotojų na niekaip , yra parašyta net visa studija su pridedama sąmata kiek mes mokėtume jei JIE nemedžiotų. Kaip ,kad jau buvo pateiktos sąskaitos kiek mokėtume jei miško kirtėjai nekirstų miško. Maždaug 45-50 eurų papildomų mokesčių kiekvienam dirbančiam per metus ir -batc ,medžioklės nebebus...Na ,tiksliau ja užsiims tam tikra ,tam tikslui sukurta tarnyba iš specialistų ,profesionalų ,žinovų ir t.t. . O ką mes gauname mainais ? Pirmiausiai soc.tinkluose išnyktų amžinos kovos tarp JŲ ir mūsų. Visuomenė susijungtų ,nebesiskladytų ,nudirbtų gal net kokį naudingą darbą savo gerovės kūrime. Gal net išeitų į kokį viešą naudingą gamtosauginį darbą keletas legendinių feisbukinių komentatorių ,it džinai pasirodantys ten kur parašomas žodis 'VILKAS" . Delfiai ir penkiolminutininkai neberašytų apie vietoj šernų šaudomus stumbrus , šuniukus ,bobutes..Ir tie portalai užsiimtų kitų labai svarbių temų analize. Bet kaip pasikeistų Seimas ,mūsų gerovės kalvė...Ten nebebūtų reguliariai rengiami naktinių taikyklių projektai , medžioklinių lankų brėžiniai ir kt..Žmonės ramiai dirbtų savo tiesioginį darbą Lietuvos gerovės vardan..Veterinorius ministro pareigose liktų istorijos savartyne ,ir juo būtų gąsdinami ateinančių kartų vaikai ,kurie nemylėtų žvėrelių..Klestėtų ,kaip joms ir priklauso , saugomos teritorijos su rezervatais ,tame tarpe..Vieno labai žinomo ir labai garsaus rezervato darbuotojai gal pagaliau gautų jiems taip reikalingus naktinius matymo prietaisus gyvūnų populiacijai skaičiuoti savo valdose.. Dar būtų galima pasiderėti dėl tų 45-50 kasmetinių eurų.Straipsnyje -studijoje vis minimas 30 K medžiotojų būrys (armija ,jei norite ) kuris atneša tą pelną valstybei.Manau niekas nežino kas pirmas paleido tą skaičių klajoti po pasaulį. Bet pasekėjai jau pliusuoja prie to skaičiaus žmonas ,vaikus ir antros eilės gimines...Skaičiai auga.Na visai panašiai kaip ir su sumedžiojamų vilkų kvota.Labai panaši rašysena ,ta pati JŲ ranka , sakyčiau... Tie skaičiai matyt yra statistika.Realybėje jie aptirptų ženkliai. Žiū ,jau eurą kitą ir sutaupėm.. Ir pagaliau ,tame straipsnyje kažkaip neužfiksuotas tas užburtas medžiotojų naudos ir žvėrių daromos žalos ratas.Nelikus medžiotojų bus atsisakyta miško fermų.Nauda ir miškininkams ir ūkininkams.Čia jau mes sutaupysim didelius pinigus. Suprantu ,kad gali iškilti socialinė problema.Kur pasidės tie atsistatydinę medžiotojai ? Kaip jie integruotųsi į visuomenę ? Apie tai galim pagalvoti kartu..Dar labai tikiu evoliucijos dėsniais ir XXI amžiumi...

  Prieš 3 dienas
 • Viščiukai skaičiuojami rudeni

  Nuoroda

  Gal atsilieps bendruomenės kurias per tiek metų politikoj ar buvo nors kartą kitą aplankęs Jovaišą? Ar bent į jų krepšį pamėtęs, kregždučių lizdus paskaičiavęs, krūmelius su pištalietu apžiūrėjęs kur veisiasi zuikiai, ganosi antilopės ir panašiai? O gal kur ir rankoves atsiraitojo ir į darbus kibo?

  Prieš 3 dienas
 • Bendruomenės tarybos narė M.T.

  atsakymas į: Viščiukai skaičiuojami rudeni Nuoroda

  Pas mus buvo. Šaunuolis Jovaiša. Visados galima prisikviesti į renginius. O kai reikėjo pagalbos, pats susirado bendruomenės aktyvą ir padėjo.

  Prieš 3 dienas
 • Gerai tu sakai

  atsakymas į: Bendruomenės tarybos narė M.T. Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" , o Seimo salę palikime stipriems politikams.
  Jau senai supratome, kad Seimas ne krepšinio aikštelė :-)

  Prieš 3 dienas
 • Ekonomistė

  Nuoroda

  Nesiimu vertinti vienmandatininkų, bet ką padarė valstiečiai yra baisus nusikaltimas prieš tautą. Kalbu apie paskolintus ir išdalintus milijardus. Kad būtų suprantamiau, įsivaizduokite, kad jūsų tėvas, užstatęs vaikų turtą, paėmė milijoną eurų paskolos ir išdalino pijokams kaimynams, nors tie ir neprašė. Paklausėt kodėl? Sako, kad mano meilužės parduotuvė nebankrutuotų per kovidą ir kad žmonės už mane balsuotų gražiausio senelio rinkimuose... Ar vaikai atleistų tokiam debilui tėvui? Nemanau. O kai kurie rinkėjai atleidžia valstiečiams, ypač gavę dovanų. Tiesa, protingi supranta ir balsuos už Jovaišą.

  Prieš 3 dienas
 • Aha

  atsakymas į: Ekonomistė Nuoroda

  Kadangi mes "neprotingi" ir žinom, ką Lietuvai ir žmonėms padarė Kubiius su Šimonyte, todėl balsuosime už Tomiliną

  Prieš 3 dienas
 • Pritariu

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Pritariu, kad prastai su atmintim daugelio. Kazkaip pamirsta, kokiomis palukanomis skolinosi Kubilius su Simonyte ir kaip nuskurdino zmones. Turedami sazines, nebelistu i valdzia, o dar giriasi, rasantys vadovelius, kaip suvalde krize! O Jovaisa- kiek parenge istatymo projektu, sededamas sitiek kadenciju seime, ka nuveike rajonui, be apsilankymo renginiuose? Ji renkantiems, matyt, uztenka ir pametytu ,,bajeriuku”- linksma ir gerai.

  Prieš 3 dienas
 • Joo

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Žinom. Suvaldė krizę, išgelbėjo valiutą ir žmonių santsupas, o valstiečiai praskolino Lietuvą, sugriovė sveikatos apsaugos sistemą, sunaikino kaimo mokyklas, universitetus

  Prieš 3 dienas
 • Neprotingam

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  O ką padarė vilnietis Tomilinas?Pabuvo vienoj krūvoj su lenkiškais koloradais.Nebalsuosim.

  Prieš 3 dienas
 • Brač

  Nuoroda

  Nei Jovaiša,nei Baura,nei Sargūnas būdami seime dėl Anykščių nieko nenuveikė,bet vistiek geriau nei Kildišienė iš Panevėžio. Taip kad balsuokime už anykštėną, kuris nors per šventes pasveikina, o ne už arėjūną,kurio vėl nematysime keturius metus.

  Prieš 4 dienas
 • Juozas

  atsakymas į: Brač Nuoroda

  Seimo nariai renkami ne dėl paguodos ar sveikinimo- jie rengia ir priima įstatymus, pagal kuriuos mes gyvename. Tad kuris turi didesnę potenciją šiam darbui? Be abejonės Tomilinas!

  Prieš 4 dienas
 • nojuozas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  taigi Dalis atstovauja valstiečius tai palaikai?:)

  Prieš 3 dienas
 • ???

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kur ta Tomilino potencija? Jis visada kažkam tarnavo: bo seimo narių padėjėju, Karbauskio pavaduotoju. Tai visiškas politinis nulis. Plius sėdės opozicijoje. Kokia nauda iš jo?

  Prieš 3 dienas
 • Jūs visiškai teisūs

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 3 dienas
 • Juozai

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ar tu visų trijų patenciją išbandei,kad gali palyginti?

  Prieš 4 dienas
 • Mindaugas

  Nuoroda

  Manau, kad tik KGB agentas, Rusijos šnipas ar beprotis gali balsuoti už Tomiliną, nes jis vilnietis, išrinktas į seimą, veikė prieš Lietuvos interesus. Be to balsuodamas už Tomiliną išrinksi Širinskienę , Karbauskį, Kepenį ar kitą skandalistą. Sergejus Jovaiša - pasaulinė žvaigždė, tikras anykštėnas, čia gimęs ir užaugęs. Aš nepartinis, bet tik už Sergejų, kaip ir visi mano giminės ar draugai.

  Prieš 4 dienas
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Mindaugas Nuoroda

  Gerai,kad Jūsų tokia nuomonė.Tačiau KGB ....slaptumą palaikė ir konservatoriai.Tai ''anykštėne;gal TAMSTAI atverti Gomelskio čemodanui akis...Atsakykite/?

  Prieš 3 dienas
 • Chmm

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Gižinskai, tai kas jūs, kgb agentas, beprotis ar Rusijos šnipas? Jeigu ne, tai kaip ir dauguma anykštėnų, balsuosite už Jovaišą. Ar dar per mažai jus, socdemai, išdūrė valstiečiai?

  Prieš 3 dienas
 • Labas rytas

  Nuoroda

  Jovaiša baigė krepšininko karjerą po Barselonos olimpiados.O Karbauskis seime žaidžia krepšinį iki dabar.Neseniai prakišo Paluckui 0 : 2 .Po to valstiečiai pripažino , kad seimas ne vieta žaisti krepšinį.Užuojauta.

  Prieš 4 dienas
 • Bebru radijas skelbia

  Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 4 dienas
 • Naujas šukis

  atsakymas į: Bebru radijas skelbia Nuoroda

  "Krepšininke, juk LR Seimas ne užtarnauto poilsio vieta - atiduokime krepšininkui senelių pensionatą"

  Prieš dieną
 • 100 proc.

  atsakymas į: Bebru radijas skelbia Nuoroda

  Pritariu. Neklausykime mero balso!

  Prieš 4 dienas
 • Rinkėjas

  atsakymas į: 100 proc. Nuoroda

  Kai liepė balsuoti už Gretą, tai labai klaustėt. Kas pasikeitė?

  Prieš 4 dienas
 • Tubio godos

  atsakymas į: 100 proc. Nuoroda

  Kaip gaila, kad nėra Gretos Kildišienes.

  Prieš 4 dienas
 • Ale tikrai interesna

  Nuoroda

  Net Skvernas per Bebru radija skleide reklama kad Seimas ne krepšinio aikštele !

  Prieš 4 dienas
 • Ir dar pridėsiu!

  Nuoroda

  Tiesiai ir atvirai pasakysiu: ŠIANDIENĄ LABAI SVARBU NEBEATIDUOTI NEI VIENO BALSO DAUGIAU KONSERVATORIAMS. Lietuvos labui svarbu ! ???? Ir taip per daug jiems davėme. Kitaip ir vėl graušite nagus kaip kad graužėme prie Kubiliaus – Valinsko naktinių reformų.
  O Jovaišai pagarbiai štai ką pasakysiu: Sergiejau, gana! Aštuonius metus sėdi Seime. Tvarkingai, disciplinuotai balsuoji, o ką nuveikei Lietuvai? Ką Anykščiams? Laiku pasiimdavai sočią algą ir tiek? Sakau tau kaip „Batkai“: Išeik! Gana! Na kiek gi galima!?
  Seimo nario alga ne priedas prie pensijos sportininkui TSRS laikais gerai žaidusiam krepšinį!

  Prieš 4 dienas
 • Klausimėlis Ir dar pridėsiu

  atsakymas į: Ir dar pridėsiu! Nuoroda

  O ką pats veikei TSRS laikais? Ar tik nesi nomenklatūrščikas? Jei būtų priimtas desovietizacijos įstatymas, tokius dabar vadintume koloborantais.

  Prieš 4 dienas
 • Dėmesio tautiečiai!

  Nuoroda

  Ne visai į temą, bet pasakysiu: ŠIANDIENĄ LABAI SVARBU NEBEATIDUOTI NEI VIENO BALSO KONSERVATORIAMS. Lietuvos labui svarbu ! :) Kitaip graušite nagus.

  Prieš 4 dienas
 • Pritariu

  atsakymas į: Dėmesio tautiečiai! Nuoroda

  Šiandien nė vieni balso konservatoriams, o rinkimų sekmadienį nė vieno balso Karbauskio kolchoziniams valstiečiams. Gelbėkim Lietuvą nuo sovietinės praeities

  Prieš 3 dienas
 • Nikodemas Rudokas

  atsakymas į: Dėmesio tautiečiai! Nuoroda

  Lietuvos žmonės galvoja kitaip. Lietuvos žmonėms nepatinka kai vadovauja Rusijos trąšų magnatai. Gal ponas esate koks kacapas, kad agituojate ne taip, kaip Lietuvos žmonės galvoja ?

  Prieš 4 dienas
 • Vienintelė nuomonė

  atsakymas į: Nikodemas Rudokas Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 3 dienas
 • Patriotai, tsakant

  Nuoroda

  Lietuvoje ketinama pradėti rinkti parašus už iniciatyvą surengti referendumą dėl šalies narystės NATO.
  teigimu, iniciatyvinei grupei priklauso du dabartiniai Seimo nariai Ramūnas Karbauskis ir Egidijus Klumbys bei du buvę parlamentarai Nepriklausomybės akto signatarai Kęstutis Grinius ir Rolandas Paulauskas.

  Prieš 4 dienas
 • zaide gal

  Nuoroda

  ir gerai ,bet veze kontrabanda irgi ,pats sake per tvne jam seime buti

  Prieš 4 dienas
 • Manau, kad

  Nuoroda

  Anykštėnai gali drąsiai varžytis dėl Darvino premijos su Gargždais. Nors mes juos jau aplenkėm tada, kai išrinkome į šeimą apsivogusią, profkės nebaigusią Kildišienę. Gražuolis Gražulisiš Gargždų prieš ją genijus. Dabar balsuojam už teisiamą asmenį, už Karbiauskio pavaduotoją, kuris paliko žmoną su trimis vaikais ir vedė meilužę.
  Blemba, kokie jus visi buki mužikai.

  Prieš 4 dienas
 • A ne?

  atsakymas į: Manau, kad Nuoroda

  Jis matyt seka buvusio Anykščių konservatorių lyderio pėdomis: išsiskyrusio, irgi palikusio žmoną su vaikais ir gyvenančio su kita Vilniuje. :) Va taip !

  Prieš 4 dienas
 • manau visi pritars

  Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 4 dienas
 • Tikrai pritars

  atsakymas į: manau visi pritars Nuoroda

  Atiduokime krepšininkui sporto salę,o tau debilui, Rokiškio poilsio namus

  Prieš 4 dienas
 • Jonas

  atsakymas į: manau visi pritars Nuoroda

  Ar prisimenate žalgirį sovietmečiu? Kai žalgiris tvarkė sssr rinktinę - CASK? Tame žalgiryje su Saboniu žaidė ir Jovaiša. Ar pažinote nors vieną išsigimėlį lietuvį, kuris būtų sirgęs už CASK? Tokių nebuvo, nors buvo gūdus sovietmetis. Blyn, kas stsitiko su tauta, kad kandidatuojant žalgiriečiui Jovaišai, tiek atsirado Maskvos centrinio armijos klubo sirgalių? Tuoj apsivemsiu nuo jūsų, maskolių pakalikų.

  Prieš 4 dienas
 • supraskite

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  krepšinio LR Seime nebežaisime ! :-)

  Prieš 4 dienas
 • Taip

  atsakymas į: supraskite Nuoroda

  Bet vieni seime tarnauja Lietuvai, o kiti Kremliui

  Prieš 4 dienas
 • 1985 m

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Blyn, būtų kas sušukęs sporto halėj už CASK UŽ Tkačenka, prieš Sabonį ar Jovaišą. Nežinau kuo būtų pasibaigę, o dabar koloradai sau šūkauja ir ramuma

  Prieš 4 dienas
 • Tadas

  atsakymas į: manau visi pritars Nuoroda

  Tokiems debilams komentatoriams gali pritarti tik tokie pat debilai. Aš manau, kad Tomilinas seime, jis vilnietis, tegu ir toliau tarnauja Naisių carui Karbauskiui, prie ko čia Anykščiai????

  Prieš 4 dienas
 • pasakyk savo žmonai

  atsakymas į: Tadas Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 4 dienas
 • Dar kartą atsakymas visiems

  Nuoroda

  Dabar matosi kas rašo " Kai Kubilius važiavo Jovaiša nevažiavo", kaip Jums atrodo, "proto bokšte" PARTIJA TAI TA PATI AR NE? Nesvarbu, kad Jovaiša nevažiavo, jo partiečiai važiavo, tuo viskas ir pasakyta. Daugiau tokių nesąmonių nerašykit. Pagal Jūsų mąstymą matosi ir išsilavinimo lygis.

  Prieš 4 dienas
 • Dar kartą

  atsakymas į: Dar kartą atsakymas visiems Nuoroda

  KARBAUSKIO IR TOMILINO PARTIJOS NE TOS PAČIOS? Nesvarbu kad Tomilinas tuo metu nebuvo Seime, jo partijos vadas aiškia pasakė.
  "Tauta aiškiai pasakė ne atominei elektrinei ir tas sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas. Nei vienas politikas ignoruoti nedrįs. Pradedant prezidente, baigiant Seimu", - sekmadienį BNS sakė R.Karbauskis.
  Pagal Jūsų mąstymą matosi ir išsilavinimo lygis. Spėju Aulelių spec.

  Prieš 4 dienas
 • Tik NE

  Nuoroda

  Už gejus ,lezbes ir NE už koncervus ! Bet kas ,tik NE Jie !

  Prieš 4 dienas
 • Atsakymas visiems

  Nuoroda

  Ką Jūs čia svaigstate. Ne Tamilinas juk uždarė Visagino AE, jo net seime dar nebuvo. Paklauskit savo taip proteguojamų konservų, kuriuos tai aukštinat, ką jie veikė per tą laiką Kubilius su dviračiu aplink Astravo elektrinę važinėjo ir nieko blogo nematė, o Jūs dabar čia sujudot. Jau per tuos 30 metų pridirbta tiek, kad nei pats velnias neišsrėbs. kas beateitų į valdžią. Jei ir balsuoti antrame ture tik už kitų partijų atstovus, o ne už konservus. Čia yra mano nuomonė ir manau daug kas pritars. Nereikia niekinti kitų kandidatų ir pašaukti juos durneliais, nes didesnis durnius tas, kas taip rašo. Geriau pažiūrėkite, kas dabar savivaldybėje darosi - jokios tvarkos, visos mergos po miestą sklaidosi, netinkami žmonės išvejami iš darbo, pasirodo jie prie tos valdžios nebemoka dirbti. Ligoninę ir tą baigia suvaryti, visi bėga kitur gydytis, o tai šaunu. Ar čia Tubis su Tamilinu kalti ką? Žmogus rusiška pavarde - kokią gavo pavardę gimdamas, tokią ir turi , negi jis privalo keisti, eidamas į rinkimus. Jau tokio briedo dar gyvenime nebuvo. Taip norisi nusikeikti skaitant tokius komentarus, taip rašyti gali tik sergantis psich...liga. Kokie jie abu bebūtų yra žmonės už Jus daug protingesni. Rašykit mandagiau, nes lazda turi du galus TVOS............

  Prieš 4 dienas
 • Liuks

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Taip ir yra!

  Prieš 3 dienas
 • pasakyk savo šeimai

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 4 dienas
 • Iš šono

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Siūlau mainus. Išrinktas į seimą tomilinas traukias iš rinkimų , o konservas meras priima į darbą Baurą ir Patalauskienę. Manau pats naudingiausias pasiūlymas Anykščiams, nes valstiečiai jau pralaimėjo.

  Prieš 4 dienas
 • Anykštėnas

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Nėra apie ką diskutuoti, nors aišku už Karbauskio milijonus pasamdyti veikėjai čia prirašys dešimtis komentarų, kad balsuoti už Tomiliną.
  Manau, kad jeigu tu nesusijęs su kgb, karbauskio koncernu, kodėl turi balsuoti už Karbauskio dešiniąją ranką, vilnietį Tomiliną??? Koks jis valstietis Vilnjuje gyvenantis, jis partinis funkcionierius. Balsuosi už Tomiliną, išrinksi dar kokį nors Karbauskio klouną ir padidinsi opozivijos lojančių ir trukdančių dirbti kompaniją. Būkim susitelkę, protingi, nekenkim mylimiems Anykščiams, rinkim anykštėną Jovaišą.

  Prieš 4 dienas
 • B

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Karbauskio propagandiste, pan Tomilin vadovavo akcijai prieš japonų reaktorių Visagine. Jam pavyko ir turim dabar Astravą prie Vilniaus. Manau, kad tai pats kraupiausias nusikaltimas prieš lietuvių tautą. Ir jūs dar siūlote už jį balsuoti?

  Prieš 4 dienas
 • Atsakymas visiems

  atsakymas į: Atsakymas visiems Nuoroda

  Ką Jūs čia svaigstate. Kai Kubilius važiavo Jovaiša nevažiavo.

  Prieš 4 dienas
 • Fanas

  Nuoroda

  Bičiuliai, su ketvirta "Žalgirio" pergale! Už Lietuvą be valstiečių ir bebrų, už "Žalgirį", už auksinį žalgirietį Sergejų Jovaišą!!!!

  Prieš 4 dienas
 • Pritariu

  atsakymas į: Fanas Nuoroda

  Ir pratesiu sąrašą, už kanapes, už gyvenimą su mažesnėmis pensijom ir pašalpom, už tai, kad visi persirgtų korona.......

  Prieš 4 dienas
 • Taigi

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Anykštėnai, būkite protingi, nepasiduomite Karbauskio milijonais nupirktai propagandai. Anykščiai turi kandidatą anykštėną, kodėl turėtum balsuoti už vilnietį rusiška pavarde? Kodėl turėtume balsuoti už Karbauskio tarną Tomiliną, kuris jau seime. Balsuosi už Tomiliną išrinksi Širinskienę ar dar bala žino ką. Netikiu, kad anykštėnai būtų tokie kvaili.

  Prieš 4 dienas
 • Politikos Apžvalgininkas

  Nuoroda

  "balsuoti" šiais laikais yra žmogiška ...Net Seimo pirmininkas cituoja mano žodžius.. "Tik nesupraskite, kad Seimas yra krepšinio aikštelė" ? jis nesako "krepšinis", jis sako "sportas"..
  O aš mužikas sakau ir sakysiu.."Atiduokime krepšininkui sporto salę" ......

  Prieš 4 dienas
 • Zmonės supraskite

  atsakymas į: Politikos Apžvalgininkas Nuoroda

  Ne sporto ir ne medzioklės trofėjus jūs ves į gyvenimą. Ne didesnė pencija, ir ne pašalpa ...Matykite A T E I T I savo vaikams....TAI MES JUMS IR SIŪLOME...TIK TU, GALI NUSPRĘSTI SAVO ATEITĮ....LVZS.

  Prieš 4 dienas
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Visi rezultatai dėsningi, išskyrus tai, kad Tomilinas pateko į antrą ratą, žmogus iš Vilniaus, rusiška pavarde, turbūt nekenčiamiausio žmogaus Lietuvoje Karbauskio pavaduotojas. Gal bent antram rate žmonės atsitokės ir neužlips ant Gretos grėblio.

  Prieš 4 dienas
 • Grėblys

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 3 dienas
 • Kažkaip

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Kažkaip kvepia ne tolerancija. Jūs ką, nusistatę prieš visus, ne lietuviškomis pavardėmis? O juk Lietuvoje daug tokių žmonių, netgi ir tamstos kaži ar tikrai lietuviška pavardė.

  Prieš 4 dienas
 • Nuomonė 2

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Cituoju.
  " PAVADUOTOJAI PARTIJOJE Y R A ŠITIE ASMENYS - Bronis Ropė, Kristina Kirslienė, Aušrinė Norkienė, Virginijus Sinkevičius, Aurelijus Veryga ."
  Karbauskis turi tiek pavaduotojų, kad būti pavaduotoju nieko nereiškia. Antros eilės pusbrolio, švogerio žentas... Arba 9 vanduo nuo kisieliaus.

  Prieš 4 dienas
 • nu jo

  atsakymas į: Nuomonė 2 Nuoroda

  Pavaduotojas yra pavaduotojas. Artimas pirmininkui žmogus. Nesvarbu kiek jų būtų. Kurie nesutiko su Naisių Kunigaikščio nuomone buvo su jais susidorota, kaip su Pranckiečiu. Liko be nuomonės esantys padchalūjai.

  Prieš 4 dienas
 • Gintaras

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  OOOOOOO
  SERGEJUS lietuviškas.
  Apie ką mes blūdijam rinkimuose.
  Sėdi sėdi prie televyzoriaus ir išeini balsuoti...
  Pasijunti Dievu sargu - meti biuletenį - ir vėl eini žiūrėti televyzoriaus, pasijutęs Tautos valiaTaškas LIETUVOS gyvenime po Lietuvos Nepriklausomybės.
  Pabandyk ką pažadinti Tautai.
  Lietuva krūmuose.
  Ai man gera žiūrėti TV
  Gėda .
  Vis tiekbūčiau ėjęs po tankais.
  Net ir MAMA bijo valdžios Lietuvos
  Tylėk - kaleiman pasodins ..................................................

  Prieš 4 dienas
 • Sutinku su Girniukaiciu

  atsakymas į: Gintaras Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 4 dienas
 • Pritariu Nuomonei

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Štai eilutė iš vikipedijos apie Tomiliną: "Yra vienas iš Socialinių investicijų valdymo centro, Kritinės minties instituto „Demos“ ir asociacijos „Belarus Watch“ steigėjų. Buvo 2012 m. referendumo dėl naujos atominės elektrinės statybos Lietuvoje iniciatyvinės grupės koordinatorius. " Tai šio parazito dėka neturime atominės, tai jo dėk turime brangią elektrą vietoj pigiausios, tai Tomilino dėka turime Astravą, kurio sprogimas sunaikintų Vilnių. Ir už turi anykštėnai balsuoti? Pasvajokit, Naisiai.

  Prieš 4 dienas
 • Pčė prašem y Serdž my

  atsakymas į: Pritariu Nuomonei Nuoroda

  Pšė prašėm pani.
  Trečią bloką sustabdė Sąjūdis (koncervavorija Jis ir Vaišvila , o ir Kruonį taip pat.
  Prisimenu , kai ATA atlėkė raportuoti mitingui - sustabdėm rusų atvežtus generatorius Kruonio elektrinei).
  O pirksime ir naudosime Astravo elektrą.
  Tik MUMS dums .
  Pirksime per išrinktųjų tarpininkus ir vadinsis jie LIETUVA.

  Prieš 4 dienas
 • Sutinku su tavimi

  atsakymas į: Pčė prašem y Serdž my Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 4 dienas