Šiandien surengtame nuotoliniame Kultūros tarybos posėdyje šių metų Anykščių rajono savivaldybės Teresės Mikeliūnaitės kultūros premijos laureate išrinkta menotyrininkė, dr. Jolanta Zabulytė.


Dr.J.Zabulytės kandidatūra sulaukė didžiausio Kultūros tarybos narių palaikymo. Pagal skirtus balsus, antroje vietoje liko dalinininkas Alvydas Latėnas, trečias - buvęs Valstybės saugumo departamento generalinis direktorius Gediminas Grina.
Kultūros tarybos išrinktą laureatą dar turės patvirtinti Anykščių rajono taryba. Tikimasi, kad šis klausimas bus įtrauktas į šio mėnesio darbotvarkę.

 

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • klausimėlis komisijai

  Nuoroda

  ...o vis dėlto labai vertas pirmos vietos yra A.Latėnas.Zabulytė daugumai nežinoma,nežinoma ir ką meniško ji sukūrė?Kodėl pasirinkta būtent ji,ir konkrečiai už kokias menines veiklas ją taip "išgarsino"?

  Prieš 9 mėnesių
 • Rasa

  Nuoroda

  Kokia puiki naujiena! Valio Jolantai!

  Prieš 9 mėnesių
 • iš kur ji žino

  Nuoroda

  kad reikia "Atiduoti krepšininkui sporto salę" ?

  Prieš 9 mėnesių
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Labai apmaudu ,kad A.Latėnas nepateko į pirmą vietą.Galėtų komisija įvertinti jį,kaip atsidavusį savo kūrybai dailininką,įteikti kažkokią premiją-paguodos prizą,nes tai ne eilinis Anykščių krašto menininkas.Tai būtų paskata toliau kurti ir garsinti savo miestelį,nes jame nėra daug tikrų dailininkų.Tad nevalia tokius nustumti į užmarštį...

  Prieš 9 mėnesių
 • Administracija

  atsakymas į: Anykštėnė Nuoroda

  Mieloji, niekas dailininko nestumia į užmarštį ar kitur. Visada palaikysime visuomenės ir rėmėjų iniciatyvas ir siūlome įsteigti specialų fondą dailininko kūrybai remti. Registruokite labdaros fondą, rinkite paramą, savivaldybės kultūros komisija patars ir padės organizaciniais klausimais.

  Prieš 9 mėnesių