Anykščių autobusų stotį nuomojančiai UAB "Autovelda" Anykščių rajono savivaldybė iškėlė ultimatumą. Savivaldybės vadovai iš nuomininko reikalauja tvarkyti apleistą ir miesto nepuošiančią autobusų stotį arba ją perduoti savivaldybės žinion.

 Spalio 13 dieną, antradienį, vykusiame susitikime su UAB "Autovelda" direktoriumi Egidijumi Preidžiu dalyvavęs Anykščių rajono mero pavaduotojas Dainius Žiogelis "Anykštai" sakė, kad savivaldybės nebetenkina taip prastai atrodanti miesto autobusų stotis.
" Taip daugiau tęstis nebegali.UAB "Autovelda" direktorius E.Preidys mums aiškino, kad jis neturi jokių pasiūlymų iš verslo atstovų, kas jam padėtų tvarkyti autobusų stotį. Anykščių rajono savivaldybė bendrovei autobusų stotį yra išnuomojusi iki 2039 metų, bet sutarties trukmė yra labai ilga.Sutartyje yra numatyta, kad jai pasibaigus, UAB "Autovelda" autobusų stotį nuomotųsi be konkurso, už nuomą mokėdama savivaldybei. Dabar vietoje nuompinigių jai  yra užskaityta stoties renovacija, kuri vyko prieš 15 metų ir kainavo  400 000 litų", - sakė D.Žiogelis.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nu

  Nuoroda

  Kiek cia rasysi savo debiliskus komentarus apie sporto sale,gal paciam labai reikia tai pasiimk...

  Prieš 9 mėnesių
 • Net jis pritarė

  Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 9 mėnesių
 • aha, tikrai dar pridek

  atsakymas į: Net jis pritarė Nuoroda

  botanikui šiltnamius, o veterinarui - tik gerus kombainus grūdams kulti ! :-)

  Prieš 9 mėnesių
 • anykštėnas

  Nuoroda

  Seniai visiems krenta į akis Anykščių autobusų stoties nekoks vaizdelis.Dar esant gyvam E.Preidžio tėvui,kuris tik ženklų prikabinėjo prie stoties,o kad aikštė nesutvarkyta jam buvo nesvarbu,svarbu buvo kuo daugiau uždirbti...Tačiau laikai pasikeitė,situacija ir reikalavimai taip pat.Tad jeigu savininkas "neįžiūri"šio "vaizdelio"-įpareigoti tvarkyti ,net ir su didelėm baudom,kadangi autobusų stotis NE PRIVATUS KIEMAS!

  Prieš 9 mėnesių
 • SVARBU ŽINOTI

  Nuoroda

  Ne į temą, bet pasakysiu: ŠIANDIENĄ LABAI SVARBU NEBEATIDUOTI NEI VIENO BALSO KONSERVATORIAMS. Lietuvos labui svarbu ! :) Kitaip graušite nagus.

  Prieš 9 mėnesių
 • Ona

  atsakymas į: SVARBU ŽINOTI Nuoroda

  Nagus gali kartais ir pagraužt už neatsakingai išdalintus skolon gautus pinigus- ataugs ir apsiraminsi. SVARBU NEREIKĖTŲ ALKŪNIŲ GRAUŽT DĖL VALSTYBĖJE PRIDARYTŲ KURIOZŲ

  Prieš 9 mėnesių
 • tu teisi

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 9 mėnesių
 • Onut nepergyvenk

  atsakymas į: Ona Nuoroda

  Skolos yra nurasomos. Svarbu gauti pasiskolinti.

  Prieš 9 mėnesių
 • politologas

  Nuoroda

  Mano nuomone rajono taryboje yra išrinktas verslo atstovas, valdantis ir keleivių pervežimo bendrovę ir kitus verslus, tai gal gali labiau ''paspausti" savivaldybės vadovybę ir koalicijos partnerių lyderius, kad sudarytų jam sąlygas išplėsti savo verslo paslaugas Anykščiuose, o ne tampytis su vegetuojančiu vietinės rinkos verslininku. Tokią politiką palaiko ne tik buvę šalies valdantieji, su kuriais ima broliautis ir vicemero partijos lyderis, bet ir sugrįžusios iš klajonių dar vienos politinės organizacijos lyderis, valdantis stambų kapitalą.Lauksime tęsinio po Seimo rinkimų pabaigos.

  Prieš 9 mėnesių
 • Sorry...

  atsakymas į: politologas Nuoroda

  O tamsta bent jau pats supranti ką parašei? :)

  Prieš 9 mėnesių
 • suprantu

  atsakymas į: Sorry... Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams vieta !

  Prieš 9 mėnesių
 • Anupras

  atsakymas į: Sorry... Nuoroda

  o tai negi neaišku? Juk norėjo viena didelė bendrovė paimt pervežimus Anykščiuose.

  Prieš 9 mėnesių
 • Julytė

  atsakymas į: Anupras Nuoroda

  Mano Petriukas sako, jad jeigu tas noras dar pasistoja rai ir paims :). Matot kaip jauna valdžia atsiduoda su paslaugom tai Kauniečiam, tai dar kitiems. Vietinai anykštėnai nebepatrauklūs arba nusenę, nebegalintys, be pjėgumų patenkinti poreikius ir ambicijas:)

  Prieš 9 mėnesių
 • Julyte, ar norėtum pasivazinėti traukinuku ?

  atsakymas į: Julytė Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę"

  Prieš 9 mėnesių