Šiais metais Anykščių rajone miško kelių remonto darbams iš Bendrųjų miško ūkio reikmių finansavimo programos skirti 200 tūkst. Eur. Už šiuos pinigus bus sutvarkyta 12 miško kelių.

 Pasak miškininkų, tai ženkliai didesnė pinigų suma, nei buvo skiriama miško kelių remontui ankstesniais metais.
VĮ Valstybinių miškų urėdijos specialistė Martyna Ulevičiūtė informavo, kad šiuo metu, po įvykusių viešųjų pirkimo procedūrų, sudarytos sutartys ir vykdomi miško kelių remonto darbai Svėdasų,Mikierių, Mickūnų, Pavarių, Kavarsko ir Troškūnų girininkijose.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tikrai taip

  Nuoroda

  Kai miskoveziai veze medzius tai taip sugadino kelius kad nebeimanoma net pereiti o apie vaziavima tai ir minties negali buti,didziuliai grioviai isvaryti,baisu...

  Prieš 9 mėnesių
 • Švaistūnams

  Nuoroda

  Visų pirma, reikėjo suprasti kas tuos miško kelius sugadino ir kelių remonto išlaidas išskaičiuoti iš medienos perdirbėjų pelno ! Juk miško industrija naudojasi šalies gamtos ištekliais, kai ištekliai išvežami iš šalies, griaunant ekologinę gamtos sistemą !
  Kodėl turi mokėti gyventojai už miško kelių remontą ? Ar pinigai miško kelių remontui bus imami ne iš bendro šalies biudžeto ?

  Prieš 9 mėnesių
 • Debilui

  atsakymas į: Švaistūnams Nuoroda

  Debilas. Ir kažin ar busi pagydytas. Pasižiūrėk ar nors vienas keliukas sugadintas dėl miško eksploatacijos. Tarp kitko, po nusikalstamo miškų urėdijų reformavimo jokio pelno neliko. Nuo ko skaičiuosite pelną? Dėkokite valstiečiams ir jų pakalikams konservatoriams

  Prieš 9 mėnesių
 • 123

  atsakymas į: Debilui Nuoroda

  Visi keliai miskuose sugadinti tik miskininku, jie ir turi juos sutvarkyt, taip kad nepagydomas debilas esi tu , nes net zalio supratimo apie tai neturi.

  Prieš 9 mėnesių
 • Tamstai pačiam reikia ne tik gydytis fiziškai bet ir morališkai

  atsakymas į: Debilui Nuoroda

  Nes pats nesupranti, kad Valstybės biudžeto pajamas bendrosioms miškų ūkio reikmėms ir gamtotvarkos priemonėms miškuose finansuoti, sudaro miško valdytojų sumokėti privalomieji atskaitymai iš pajamų už parduotą žaliavinę medieną ir nenukirstą mišką pagal Lietuvos Respublikos miškų įstatymo 7 straipsnio 2 dalį ir sumokėtos piniginės kompensacijos už miško žemės pavertimą kitomis naudmenomis pagal Lietuvos Respublikos miškų įstatymo 11 straipsnį. Teisingai žmogus sako, nes verslininkai, kurie išveža medieną į kitas šalis, už sugadintus Lietuvos miško kelius mokesčių nemoka. Trumpiau tariant nusipirkai medienos miške - skraidinkis malūnsparniais, kodėl su savo fura miško kelius gadini ?

  Prieš 9 mėnesių
 • jolka

  Nuoroda

  hm. . .misko-o ar negalima mieste Geliu gatveleje nors uzliet jei negalima kitaip pataisyt saligatvius.keliu eit negalima o salogatviu kojos krypsta.tegul pabando savivadybes mergaites pereiti su aukstakulniais

  Prieš 9 mėnesių
 • taigi

  atsakymas į: jolka Nuoroda

  Po geliu gatveles vaiksciok su kaliosais ir neissisuksi koju.

  Prieš 9 mėnesių