"Telia Lietuva" akcione  parduos visoje Lietuvoje jai priklausančio nekilnojamojo turto už 4,9 mln. Eur. Vienas objektas pirkėjams siūlomas ir Anykščių rajone.


Už pradinę 16 tūkst.150 Eur kainą  pardavinėjamas bendrovei priklausantis pastatas Troškūnuose,K.Inčiūros gatvėje. Kaip skelbiama, miesteliuose ir kaimo vietovėse esančiuose pastatuose  anksčiau veikė analoginės telefonijos stotys.
"Telia Lietuva" skelbia, kad pastati pardavinėjami, nes technologinė pažanga ir efektyvus turto valdymas leidžia sumažinti turimų patalpų ir pastatų poreikį.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai

  Nuoroda

  Tūbys su Pilypavyčium gali pirkt :)

  Prieš 9 mėnesių
 • aha padarys Traskunuos

  atsakymas į: Tai Nuoroda

  Seimo filiala ?

  Prieš 9 mėnesių
 • Anus tinkamus

  Nuoroda

  Tik plytam isardyt

  Prieš 9 mėnesių
 • prieš 20 metų

  Nuoroda

  tas patalpas pardavinėjo dar tuo metu vadinama AB "Lietuvos telekomas" įsigijusi Švedų Telia-Sonera. Pirmame aukšte buvo Lietuvos paštas patalpos, o antrame "Telekomo" vadinama analoginė stotis, kuri buvo skaitmenizuota po privatizavimo. Patalpos buvo parduodamos be rezultato daugelį metų. O lozungas " .., kad pastatai pardavinėjami, nes technologinė pažanga ir efektyvus turto valdymas leidžia sumažinti turimų patalpų ir pastatų poreikį" - tai tik sena, sena istorija, kurią papasakojo mano senelis, o ir vadinama "technologinė pažanga" nulėkė juk, dar dvidešimt metų į priekį. :-)

  Prieš 9 mėnesių
 • taip

  atsakymas į: prieš 20 metų Nuoroda

  super

  Prieš 9 mėnesių