Anykščių rajono savivaldybės administracija informuoja, kad 2020 m. spalio 16 d. (penktadienį) bus vykdomas gyventojų perspėjimo sistemos patikrinimas.


Perspėjimo sistemos patikrinimo metu, 11 val. 52 min., trims minutėms bus įjungtos perspėjimo sirenos. Išgirdus sirenas, rekomenduojama įsijungti radiją ar televiziją. Nutilus sirenoms, 11 val. 55 min. per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, kitus nacionalinių, regioninių ir vietinių programų transliuotojus bus perduota informacija apie perspėjimo sistemos patikrinimą. Gyventojai, kurių telefonuose įjungta perspėjimo pranešimų gavimo funkcija, į savo mobiliuosius telefonus gaus trumpuosius pranešimus apie perspėjimo sistemos patikrinimą.
Norėtume atkreipti dėmesį, kad trumpieji perspėjimo pranešimai į mobiliuosius telefonus – geriausia priemonė laiku gauti pranešimus apie pavojus. Telefonų nustatymo instrukcijas ir daugiau informacijos apie šią sistemą, taip pat visą informaciją apie galimus pavojus ir pasirengimą jiems, galite rasti tinklalapyje www.LT72.lt

 

Anykščių rajono savivaldybės inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.