Deltuvos šiaurinėje apygardoje į antrąjį turą pateko "valstietis" Tomas Tomilinas (23,46 pro.) ir konservatorius Sergejus Jovaiša (22,21). T.Tomilinas jau garantuotas 2020-2024 metų kadencijos Seimo narys - po reitingavimo partijos sąraše jis liko penktuoju, kaip ir buvo prieš rinkimus, o "valstiečiai" pirmajame ture iškovojo 16 mandatų.

 Po lyderių, vienamandatėje Deltuvos šiaurinėje apygardoje rikiuojasi socialdemokratas Kęstutis Jacunskas (15,22), socialdarbietis Kęstutis Tubis (12,22), liberalas Mindaugas Sargūnas (11,92), "darbietis" Ričardas Sargūnas (9,86), centristas tautininkas Tomas Baranauskas (3,49) ir krikščionis demokratas Audrius Penkauskas (1,62).

Deltuvos šiaurinėje apygardoje balsuojant už partijas - daugiausiai 22,67 proc. balsų surinko "valstiečiai", antroje vietoje konservatoriai - 22,17 proc. Darbo partija pelnė 11,79 proc., LSDP - 11,28, Laisvės partija -6,12, liberalų sąjūdis - 6,4, LSDDP - 5,96 proc. rinkėjų palankumą. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Realistas

  Nuoroda

  Anykštėnams balsuoti už vilnietį Tomiliną būtų savižudybė. Kodėl? Ogi todėl, kad valstiečiai jau prapylė rinkimus ir lieka opozicijoje. Kokia nauda iš vilniečio seimo nario, kuris tūno opozicijoje? Greičiau žala. Todėl turime visi, balsavę už liberalus, Tubį ar socdemus dabar balsuoti už Jovaišą, nežiūrint jo partiškumo vardan Anykščių.

  Prieš mėnesį
 • Tik už valstiečius

  atsakymas į: Realistas Nuoroda

  Jei ir bus valstiečiai opozicijoje tai jie tikrai bent jau priešinsis konservatorių blogiems sprendimams. O tai dar konservatoriai nepateko į valdžią, o jau giriasi, kad priešinsis pašalpom išmokom ir pensijų didinimui. Lengvins imigracijos sąlygas, reiškia lietuvių bedarbių tik daugės ir teks pamiršti bet kokį min, atlyginimo didinimą.

  Prieš mėnesį
 • 123

  Nuoroda

  protaujantis zmogus niekuomet nebaisuos us konservatorius,kadangi ten gimsta intrigos,patycios ir isnaudojimas

  Prieš mėnesį
 • Rita

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Intrigos ir patyčios gimė valstiečių stovykloje. Iki šiol Lietuva dar nematė to, kad valdantieji leistų šmeižikiškus žurnalus apie konkurentus. Todėl ir reikia nušluoti nuo valdžios olimpo valstiečius, kad Lietuvą išgelbėtume nuo diktatūros, nuo keliukų asfaltavimo į ponų sodybas.

  Prieš mėnesį
 • Tik už valstiečius

  atsakymas į: Rita Nuoroda

  Jei žurnalas šmeižikiškas tai kodėl niekas neduoda į teismą? Tai gal vis dėlto tiesa? :) O vatnikai, kolchoznikai tai ne patyčių žodeliai? Kvailiai balsave- ne patyčios? Keistas mąstymas :)

  Prieš mėnesį
 • Atvirkščiai

  atsakymas į: 123 Nuoroda

  Apklausos rodo, kad už konservatorius balsuoja žmonės su aukštuoju, tutintys kritinį mąstymą. Už valstiečius - kremliaus propagandai pasiduodantys beraščiai, besiilgintys kolchozų debilai ir panašūs.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Atvirkščiai Nuoroda

  Pagal Tamstos rašybą ir išsireiškimus tikrai nepanašu. :)
  O apklausos, ką apklausos. Jei gerai sumoki už reikiamą rezultatą tai jis ir bus koks reikia :)

  Prieš mėnesį
 • Klausimėlis

  Nuoroda

  Paluckas jau pareiškė, kad paramą antrame ture teikia valstiečiams. Kodėl Žiogelis tyli?

  Prieš mėnesį
 • Socdemė

  atsakymas į: Klausimėlis Nuoroda

  Todėl, kad Paluckas kvailas, nesuvokia, jog valstiečiai sugriovė jo partiją. Anykščių socdemai balsuos ir ragina visus Kęstučio fanus balsuoti už Jovaišą. Dar 4 metai valstiečių valdymo ir socdemų neliks.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Socdemė Nuoroda

  Anykščių socdemai nebalsuos už konservatorius,nors skyriaus taryba šiuo klausimu nekviečiuama.Partija nesugriauta,atjaunėjus.Bandė sugriauti kirkilai,bernatoniai...bet...

  Prieš mėnesį
 • Virginija

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  Kaip nesugriauta, Romai? Jeigu seime liko vos 8 vietos, mažiau už darbiečius. Pats supranti, kad balsus iš jūsų atima ne konservai ar liberalai, o valstiečiai ir darbiečiai. Socdemai tampa antrarūše partija Karbauskio dėka, o Paluckas to nesuvokia.

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Virginija Nuoroda

  Per kirkilus,bernatonius ,vietinius kolchozo pirmininkus partija nukraujavo,bet liko idėjiškai tvari.Galėčiau priminti,parijas kurios lyderis nuvertė A.Brazausko Vyriasybę...Ateina Laisvės partija,su lengvų narkotikų ir homoseksualistų,galimai.Konservatorių rajone neturime,stribai ,exkomunistai ir konsevatoriai,tokių nėra....

  Prieš mėnesį
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: Klausimėlis Nuoroda

  Skyriaus pirmininkas galimai neturi laiko.Gal,minkšta kėdė arčiau prie užpakalinės kūno dalies,negu sudėtingos socdem.problemos paliktos kolchozo pirmininkų ir a.a. sekretoriaus TSKP,tapusio Traupio legenda

  Prieš mėnesį
 • Manau

  Nuoroda

  Visi protaujantys balsuos už Jovaišą, nes vilnietis Tomilinas išrinktas ir jam po barabanu Anykščiai. Kam rinkti išrinktą? Balsuosi už Tomiliną, gausi Širinskienę.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Gal Tamsta atsivers vrk.lt ir pasižiūrėk :)
  Jūsų siaubas ir baubas jau išrinkta į Seimą. :)
  Tad Jūsų komentaras pilnas desperacijos. Kai nėra jokių Jūsų propaguojamo kandidato privalumų, belieka tik klaidinti rinkėjus. Žodžiu belieka griebtis fake news :)

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Jei spės grįžti - balsuos! Nes pagal rinkimų rezultatus visi protaujantys kažkur iš miesto rinkimų savaitgalį buvo išvažiavę

  Prieš mėnesį
 • Pravalas

  Nuoroda

  Tubis pasirodė daug prasčiau, nei per 2012 m. rinkimus

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Pravalas Nuoroda

  Tubis dar pasirodys - turi išsipirkęs reklamos laiką Molėtų teisme ... :)

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  Nuoroda

  Bendrovių „KristiAna“, „Fragrances International“ vadovas ir pagrindinis akcininkas Benas Gudelis skeptiškai vertino pirmojo turo rezultatus. Anot jo, laimėjo populistai, turėdamas omenyje Laisvės partiją. „Yra visokių, kur pliažus padaro. Ir tas Šimašius, kur pusę medžių jau išdžiūvo Vilniuje, jų net nepakeičia. Tai koks čia meras, iš kur jis atsirado? Tokios partijos, kurios yra grynai populistų, o jaunimas tiki jomis. Pasakė, kad „žolę“ bus galima rūkyti“, – 15min kalbėjo jis

  B.Gudelis patikino, jog jo nežavi geras Laisvės partijos pasirodymas. „Kai aš gyvenu Amerikoje, pas mus tokių, žinot, ant kiekvieno kampo. Tokie, kur jaunimą mulkina, o tie dar nesupranta“, – įsitikinęs verslininkas.
  Tai kad galima nauja valdžia su konservatoriais ir liberalais nieko gero :)

  Prieš mėnesį
 • R .Gižinskas

  Nuoroda

  Kęstutis apygardoje užėmė trečią vietą.Darbo partijos atstovas Sargunas...kelintą? Kęstutis pasirodė aukščiau nei partija.Žiogeliui niekada to nepavykdavo.Visada buvo žemiau negu partija.Miela krakatuze,jus teisi [teisus] skyriaus pirmininkui tikrai verta pamąstyti,ar verta sėdėti ir nieko nedaryti,ar pasiulyti žmogui ,kuriuo pasitiki žmonės.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: R .Gižinskas Nuoroda

  Teisingai, Žiogelį partiečiai turi keisti, kitaip bus pravalas su partija

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Siūlau keisti į Rasalą!!!! Aij, ne ta partija ... O gal paeitų? Ponas Leonai, kaip manot?

  Prieš mėnesį
 • Ko tyli Juozas,

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  kelinta diena nėra jo komentarų, dar depresijoje po Tubio fiasko, gal ką pasidarė sau...???

  Prieš mėnesį
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Siūlau partijoms Anykščių rajone nesvaigti: Valstiečiai gavo - 3573, Konservatoriai gavo - 3494 balsus. Tai tik 79 balsų skirtumas. Darbo partija gavo 1858, o Socdemai gavo 1778 balsus. Tai tik 80 balsų skirtumas. Turint galvoje, kad darbiečiai kelis metus tūnojo kaip išmirę, o socdemai aršiai ardėsi per visokius ten "pagiežinskus", "lesnikauskienes" ir panašius veikėjus, rezultatas kalba labai aiškiai ir šį signalą lyderis D.Žiogelis turi suprasti. Daryti išvadas taip pat..

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Jūza fon Krakatūza Nuoroda

  Mano senelis sakydavo, kad žmonėm iš Amerikos negalima tikėti ....

  Prieš mėnesį
 • Svajonė

  Nuoroda

  Seimas be karbauskio ir valstiečių

  Prieš mėnesį
 • Juozapota

  atsakymas į: Svajonė Nuoroda

  "Seimas be karbauskio ir valstiečių" būtų blogai, nes leistų įsisiautėti konservatoriams. O tai krizė po krizės! Pensijų ir išmokų karpymas, emigracijos didėjimas, valstybės nykimas. Kaip elgiasi šiandieną konservatoriai Anykščių rajone matome.

  Prieš mėnesį
 • Baikite

  atsakymas į: Juozapota Nuoroda

  Taip kaip siautėjo valstiečiai, niekas dar nesiautėjo ir nesiautės. Paimti skolon 5 milijardus ir juos išdalinti per pusmetį padarant didžiausią valstybės skolą istorijoje, taip gali tik valstiečiai. Dabar konservatoriams teks srėbti košę. O rajone kaip elgiasi konservatoriai? Ogi puikiausiai tvarkosi, vyksta darbai, statybos, socialinėj plotmėj rajonas geriausias šalyje.

  Prieš mėnesį
 • Čia

  atsakymas į: Baikite Nuoroda

  Jūs susapnavote apie geriausią rajoną???

  Prieš mėnesį
 • Tik ne jovaiša

  Nuoroda

  Prasnaude ,pasitampe po seimo koridorius,pakilnojo už privežima juoduliu ( gal priims i savo rastini ? Ten ir keliukas nuttiestas ,privaziuot patogu ) Kaip žmogus pats nesupranta ,kad juokinga matyt tokius “ politikus “ .Gal kašej koki deriniukas ir išeit ,bet politikoj ,,,,žasinas ar lapinas ,tas pats.

  Prieš mėnesį
 • M

  atsakymas į: Tik ne jovaiša Nuoroda

  Kuo daugiau jūs kėgėbistai juodinat žmogų, tuo daugiau norisi balsuoti. O ką nuveikė tokio vilnietis rusas turbūt Tomilin anykščiams? Nieko, jis Karbauskio tarnas. Tai jau geriau Jovaiša.

  Prieš mėnesį
 • Antanui

  Nuoroda

  Gal geriau nebekliedėk su savo Jovaiša.Ar nematai kitų,jaunų žmonių,kam rinkti senus perdylas?

  Prieš mėnesį
 • Chmm

  atsakymas į: Antanui Nuoroda

  Kur tie jaunni žmonės? Baranausko ir Mindaugo neišrinkom. O ar Tomilin ar Jovaiša mažas skirtumas, tiksliau didelis, Sergejus savas, o Tomas vilnietis, dzin jam Anykščiai

  Prieš mėnesį
 • Nupirdėliai, jus kaimo nupirdėliai

  atsakymas į: Chmm Nuoroda

  Jeigu jau tokie verygos su skverneliais niekur nebepatenka ir bus nustumti nuo seimo, tai nors jūs nebejuokinkit Lietuvos su savo projektu "krepšininką I Seimą". Žmonės, kas jums darosi, balsuojat už korupciją ir poveikio prekybą pirmame ture, o pamatę kad visiškai pro šalį šovėte, bandote dar kokį visiškai silpną politiškai krepšininką įstumti. Ar jūs rinkėjai esate kokia labdaros organizacija ? Nu bet turėjo pats net nekandidatuoti ir nedaryti gėdos rajonui !

  Prieš mėnesį
 • Marijon, kadu aisme rastaranan ?

  Nuoroda

  Tau statyt ! Ar užmiršai jau kų sakei dėl antro turo kandidato bebro laimėjimo ? O ateičiai tai suprask kad - Rinkimai, tai ne loterija ! :-)

  Prieš mėnesį
 • Kažkaip Marijonai Tubis brangesnis už savos partijos lyderį Paleckį?

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Šiandien Lietuvoje didelė šventė. Šalis atsisveikino su komunistine koloradine praeitimi. Seime nebeliks nei bebrų, nei lenkų. Tačiau, bičiuliai, neatsipalaiduokim. Jeigu po 2 savaičių visi ateisim į rinkimus ir balsuosim už liberalus bei konservatorius, socdemus ir nepartinius, Lietuva galės atsisveikinri ir su kolchozine praeitimi bei pradėti kurti modernią, vakarietišką valstybę.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Jaunimas Nuoroda

  O tai kur mes buvom 30 metų. Tai ir į Nato neįstojom, ir į ES? O gal vakarietiška valstybė Tamstos supratimu totali laisvė, be pareigų ir atsakomybės?
  Gal eik dar pasimokyk mokykloje, tada gal mažiau nusišnekėsi :)

  Prieš mėnesį
 • Jaunimui

  atsakymas į: Jaunimas Nuoroda

  Kol TSLK - LKD (konservų partija neišsivalys savo gretų nuo buvusių komunistų, kurie ypač Anykščiuose naglai sulindę į valdžią sėdi, tol jokių permainų, apie kurias tu rašai, neįvyks!

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: Jaunimui Nuoroda

  Seniai išsivalė, permainos vyksta. 24 tslkd nariai jau seime, 55 pateko į antrą ratą. Tokios sėkmės nematė dar jokia partija. Nes užaugo nauja karta, atspari Kremliaus propagandai, kritiškai mąstanti. Ateis jie po dviejų savaičių ir gslutinai nušluos jus sovietinės kolchozinės liekanos iš politikos.

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha, pažiūrėk !

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Ateis ir iš Anykščių merų išvarys komunistą S. Obelevičių? Iš tarybos narių išvarys dar bent kelis komunistus - konservatorius? Netikiu! O kas trukdė išsikuopti jau vakar?

  Prieš mėnesį
 • Antanas

  Nuoroda

  Kas is to kad jis jaunas bet kad dvasisiskai pasenes.Tik uz anykstena Jovaisa.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Antanas Nuoroda

  Jovaišos reputacija nekokia

  Prieš mėnesį
 • Studentų ir kitokio jaunimo žiniai

  Nuoroda

  S.Jovaišai -65 metai, T.Tomilinui - 45 metai. Tik tiek. Nieko asmeniško... :)

  Prieš mėnesį
 • Na ir kas? Jovaiša turi savo nuomonę, o Tomilinas -Karbauskio nuomonę. Be to jis jau išrinktas. Kam rinkt išrinktą????? Karbauskiui su Veryga ir Širinskiene?

  Prieš mėnesį
 • Studentas Tomas

  Nuoroda

  Panašu, kad Lietuva atsibunda. Bet, kolegos studentai, inteligentija, dar ne visas darbas padarytas. Dar po dviejų savaičių reikia ateiti į rinkimus ir padaryti galą valstiečių betvarkei, Konstitucijos nesilaikymui. Ateikit ir balsuokit už liberalus, konservatorius, bet ką, tik ne Karbauskio - Širinskienės ateivius

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Studentas Tomas Nuoroda

  Jei mes išrenkame žmogų kurį atvežė į Anykščius Karbauskis kaip savo patarėją ir balsuojam už jį nes Baura praše ... nu tai man atrodo kad dar joks darbas nepadarytas, gal dar net ir daryti nepradetas ... ir dar klausimas ar pradėtas mokymosi procesas tam darbui padaryti :)

  Prieš mėnesį
 • Elena

  Nuoroda

  Balsavau uz konservatorius kad tik nelaimetu gandragalviai.Meldziau dieva vadinasi mano maldos isklsusytos.Dabar balsuosiu uz Jovaisa tikiuosi kad dievulis mano maldos isklausys.Ir kitus raginu balsuokite uz anykstena.

  Prieš mėnesį
 • Kunigas

  atsakymas į: Elena Nuoroda

  Neišklausys Dievulis, pavaikščiok ant kelių ir sukalbėk tris "Sveika Marija"

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  Mieli anykštėnai, Anykščių krašto žmonės! Ar jūs tikrai tikite, kad teisėja savo iniciatyva ėmėsi atimti nekaltybę teisiamajam? O gal pramatėte, kad čia tik triukas abipusiu susitarimu? Kad natūraliau atrodytų? Kad būtų imituotas "sąžiningumas"? Kad būtų sukeltas pasitikėjimas teismu? Kokia jūsų nuomonė šiuo klausimu?

  Prieš mėnesį
 • Dabar jau nebesvarbu

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  O atėmė ne "nekaltybę", o "neliečiamybę" :-)

  Prieš mėnesį
 • Liberalas

  Nuoroda

  Kaip tai keistai atrodytų, šį kartą sutinku su socialdemokratų nuomone. Nerinkim išrinkto.

  Prieš mėnesį
 • Kairė

  Nuoroda

  Jeigu būtų Baura, manau, visi socialdemokratai balsuotų už jį, dabar kviečiu balsuoti visus anykštėnus už anykštėną Jovaišą nežiūrint jo partiškumo. Nes Tomilinas ateivis, išrinktas jau.

  Prieš mėnesį
 • Jau

  Nuoroda

  tik ne už Jovaišą. Pramiegojo 4 metus. Tegu Anykščiuose snaudžia.

  Prieš mėnesį
 • BET KAS

  Nuoroda

  Bet kas, kad tik ne Bubis, nes toliau jis visus anykščius bubintų.

  Prieš mėnesį
 • Istorinė patirtis

  Nuoroda

  Per 30 Lietuvos nepriklausomybės metų vyko štai kas: Vos tik duodavome konservatoriams valdžią, tuoj atsirisdavo kokia nors krizė ir skaudžiai trenkdavo valstybei. Visada kentėdavo žmonės. Andrius Kubilius net "Krizių premjeru" būdavo vadinamas. Kaip manote, ar tokiu smūgiu trenks Dievas į Lietuvą ir dabar?

  Prieš mėnesį
 • Kad

  atsakymas į: Istorinė patirtis Nuoroda

  Valstiečiai taip trenkė net be krizės per Lietuvą, 5 milijardus paskolino ir išdalijo balsus pirkdami. O kas grąžins skolas? Mes, vaikai ir anūkai. Ir vėl Putino propaganda keiks konservatorius, kad Lietuvos ekonomika nuvaryta, kaip buvo per aną krizę: Kirkilas neigė, kad ateina krizė, pinigus ištaškė, o apkaltino Kubilių, kuris gelbėjo valiutą ir žmonių santaupas.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Oi kiek komentatorių be manęs gyventi negali! :) Ačiū ačiū.:) O su rinkimais viskas tvarkoje. Mane rezultatai tenkina. Aš gi sakiau, kad K.Tubis laimėtų tik tuo atveju, jei iki rinkimų laimėtų teismą. Taip ir įvyko. Už "bebrus" savo balsą tikrai atidaviau, iš senos draugystės. Kartu dirbta ir daug Lietuvai bei Anykščiams padaryta. Gali ir pailsėti. O kurį kandidatą man rinktis II-e ture? Ogi tas pats. Gal būt nesirinksiu nei vieno: patingėsiu. Kodėl? Ogi per kokius 20 metų nei su vienu Anykščiuose ar Panevėžio rajone rinktu Seimo nariu neturėjau jokių reikalų. Nebuvo poreikio. Tai koks man skirtumas kas, S.Jovaiša ar T.Tomilinas bus išrinktas. Va taip aš mąstau ir kitaip nedarysiu.
  P.S. Ir dar pridėsiu: mane nustebino Darbo partijos sėkmė. Keikta, mušta, teista, trypta, išmesta... Ir štai prašau: sugrįžo jos įkūrėjas, senasis lyderis ir partija kaip feniksas iš pelenų atgimė. Tik op ir net paluckinius socialdemokratus aplenkė: 9 mandatai jau yra. O juk bus dar ir II-as turas... Negaliu nepasveikinti.:)

  Prieš mėnesį
 • ale tikrai, jūs abu su Marijona kaip Dievai Orakulai

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Bandot spėti, bet visiškai ne į tą galą pataikot ! :-)

  Prieš mėnesį
 • Viskas pataikyta! :)

  Prieš mėnesį
 • tai ,kad

  Nuoroda

  balsavime dalyvavo47 procentai rinkeju ,o nedalyvavo 53 tai ka daryt 53 kurie nesutinka su toku balsavimu ,daryt kaip Balrarusijoj,juk visi siuo momentu isrinkti is mazumos balsuojanciu,tai nelegatimu,tai 53 procentu niekas neatstovaus

  Prieš mėnesį
 • Pilietis

  atsakymas į: tai ,kad Nuoroda

  Ką daryti? Reikėjo išsiblaivyti ir ateiti į rinkimus. Kurie nebalsuoja savo balsą perleidžia tiems kuriems rūpi.

  Prieš mėnesį
 • Kaži kokį eilėraštį parašys

  Nuoroda

  Dembavos milijonierius, po tokio "pravalo" ?

  Prieš mėnesį
 • Alesioka Dembavoje
  Rauda falą apkabinęs,
  Tūbis, bebrai pralaimėjo,
  KGB jiems nepadėjo.
  Net valstiečiai pralaimės,
  Liberalai juos apdės,
  Lietuva gal atsities.

  Prieš mėnesį
 • Tai kad jis niekur nesibolatiravo, jokiai partijai nepriklauso, o todėl jokio "pravalo" jam neįvyko. :)

  Prieš mėnesį
 • Pasitvirtino

  Nuoroda

  Pasitvirtino spėjimas, kad už ką agituoja Frgizienė su Aselionka, tas pasmerktas pralaimėjimui.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Pasitvirtino Nuoroda

  o už ką agitavo? :)

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Už Tubį ir bebrus, Aselionka rašė, kad čia Brazausko chebra... Aleliuja jų politinei karjerai.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Logiškai galvojant Aselionka turėjo už 2 klausimų partiją agituoti, arba ... bet neee

  Prieš mėnesį
 • Ramybė

  Nuoroda

  Gaila, kad Mindaugas Sargūnas nuo bebro atsiliko tik 0,3%, arba nepilnais 50 balsų. Jei balsuotų ne 50% rinkėjų, o daugiau, tikrai jaunasis kandidatas būtų pasiekęs dar geresnį rezultatą. Labai gaila, kad neliko jauno vietinio kandidato, kurį tikrai vėl palaikyčiau.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Ramybė Nuoroda

  Na čia žiūrint nuo kurio bebro skaičiuoti ... :)

  Prieš mėnesį
 • Manau

  Nuoroda

  Jokių varžybų čia nebus. Iš Vilniaus atvežtas Karbauskio pavaduotojas Tomilin jau išrinktas į seimą. Kokia prasmė už jį balsuoti? Balsuosim už Jovaišą, nors pirmam rate balsavau už Tubį.

  Prieš mėnesį
 • tokia ir prasmė

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  kad nepatektų į Seimą neišmanantis įstatymų kandidatas ! Gėda būtų jei LR Seime pasakytų, kad "Anykščiuose pirkta upės anfibija atsipirks tik vienu atveju - jeigu ji bus pastatyta ant siauruko bėgių muziejuje ir už jos pažiūrėjimą bus imamas mokestis"

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: tokia ir prasmė Nuoroda

  Bet aišku Tubis amfibiją vienas pirko, nes Obelevičius ir konservatoriai buvo tuo metu opozicijoj ir aršiai oponavo amfibijos pirkimui ... O šitas vienas nusprendė, vienas nupirko ir db pamatysit kaip pats privatizuos papigiai ir namie kudroj krantus pjaus.

  Prieš mėnesį
 • Ponas ar ponia

  atsakymas į: tokia ir prasmė Nuoroda

  Jums su jumoro suvokimu tamsus amžius.Tokie vat ir balsuoja už ateivius.

  Prieš mėnesį
 • tokia ir prasmė

  atsakymas į: Ponas ar ponia Nuoroda

  Gerbiamoji, čia ne mano jumoras ! Taip pasakė jūsų šlovinamas Seimo narys, per "turizmo gilių" apdovanojimą ant AKC scenos ! Kodėl nedalyvavote ? :-)

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Pagarba kad bent jau savo nuomonę turėjot, ar irgi Tubis balsuoti prašė ? :)

  Prieš mėnesį
 • aišku

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  prašė

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: aišku Nuoroda

  nu tada liudna čia su savo nuomone :) Vadinasi labiausiai prapylė Jacunskas - dėl karantino neįleido pas jį žmonių ir negalėjo paprašyti, todėl ir prapylė rinkimus :)

  Prieš mėnesį
 • gal gali tada paaiškinti

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  kodel rajone gyvena 12 % rinkėjų kurie remia vagystes, kyšininkavimus ir poveikio prekybą ?

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: gal gali tada paaiškinti Nuoroda

  Jums žemiau buvo atsakyta, cituoju:
  Mokslas įrodė, kad bet kokioje populiacijoje yra tam tikras procentas kairiarankių, dvasios ligonių, homoseksualių, agresiavių, kleptomanų ir t.t. Reiškia mūsų apygardoje yra 12 proc. vagių.

  O bendrai paėmus, jei kažkas Jus apvogė, miesto pabaigoje yra Policijos nuovada, kuri su malonumu iš Jūsų priims pareišikimą. O jei dar sugebėsit ir įvardinti kas apvogė tai išvis darbas pareigūnams palengvės :) Pakeliui galėsit ir dar pora liudininkų pasiimti :)

  Prieš mėnesį
 • laikraščiai rašė kad apvogė valstybę,

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  už tai ir buvo sulaikytas. O remiantis jūsų Tarybinių laikų logika - valstybė yra ne mūsų turtas ?

  Prieš mėnesį
 • Gūdžiais tarybiniais 82-ais metais, mus mokykloje mokė ne tik skaityti kas parašyta, bet ir "tarp eilučių" skaityti bei kritiškai vertinti tai ką perskaitai. Kai viskas atrodo pernelyg aišku, pabandykit į istoriją pažiūrėti kitu kampu ir dažniausiai iš kito kampo tokiose istorijose jau matosi kažkieno ausys. Tai va tuos už ausų galite kartu su savimi į Policiją ir nusitempti - tikrai paliudys ...

  Prieš mėnesį
 • perskaičiau penketa kartu

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  bet taip ir nesupratau ką čia prikeverzojai ? Net pagalvojau kad transformavaisi iš Donaldo žvakininko į Juozą apsimetėlį, ar net į Kvazimodą iš Bebrų portalo ! :-)

  Prieš mėnesį
 • Rk

  Nuoroda

  Tiķ už TOMĄ TOMILINĄ.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Rk Nuoroda

  Tik už Tomiliną balsavau, nes Baura prašė, o dabar balsuosim už Sergejų, nes Tomas jau seime.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Nu va va - ir kur logika žmonės ? Tai Baura ir vėl paprašys :) Tai jei jau dalyvaujat žadiime už valstiečius tai dalyvaukit iki galo. Išrinksit Tomiliną ir iš sąrašo pateks dar vienas +. Gal kokia Širinkskienė pvz.
  Dar kartą - pastato valstiečiai Maryte iš Kurklių, paprašo Baura už ją balsuot - ir balsuojam, nes gi prašė. O paskui stebimės kad pas mus politikoje vien bebrai :)

  Prieš mėnesį
 • Vienu momentu net išsigadau, kai pasakė:

  Nuoroda

  "Nereiks man nieko remti, aš būsiu antrajame ture." :-)

  Prieš mėnesį
 • Aplankykit kas Marijoną

  Nuoroda

  kad nepasikartų boba iš to skausmo, sužinojusi rezultatą ! :-)

  Prieš mėnesį
 • Matematikas

  Nuoroda

  Akivaizdu, kad valstiečiai rinkimus prakišo. Suskaičiavus vien TS LKD ir liberalų vietas seime (nes daug kur išėjo į antrą ratą TS-LKD ir liberalų kandidatai) jų susidaro apie 60, taigi liberalams ir konservatoriams iš maždaug 70 išėjusių į antrą ratą užtenka laimėti 11 mandatų. Todėl balsuoti už vilnietį Tomiliną nėra nei reikalo, nei prasmės. Jis sėdės opozicijoje, o už Tomiliną balsuojant išrinksi kokią Širinskienę ar Karbausį, kurie tik drums vandenį. Taigi, pasirinkimo kaip ir nėra, tenka, reikia, būtina balsuoti už Sergejų Jovaišą, anykštėną.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Matematikas Nuoroda

  Tamstos idealas matau viena partija, viena tiesa. O kur demokratija, kur pozicija ir opozicija? Kaip tik prasmė balsuoti už Tomiliną, kad butų stipri opozicinė frakcija, kuri neleistu važiuoti be jokios atodairos konservatorių buldozeriui.
  O dėl vandens drumstimo, tai tuo kaip tik konservatoriai paskutinius ketverius metus ir užsiėmė.

  Prieš mėnesį
 • Stasė

  Nuoroda

  Pati geriausia naujiena yra ta, kad Tubis nelaimėjo. Špyga jam taukuota.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  O kur galima surasti kandidatų pareiškimus? Kadangi ką pasakaityti tai parašysiu pats ???? Įdomūs rezultatai iš kurių peršasi vienintelė nuomonė, kad tiesiog nebuvo už ką balsuoti :)
  Tomas Tomilinas - daugiausiai balsų apygardoje surinkęs vilnietis, kuris nesidomintiems politika turbūt būtų sunkiai žinomas ir pažįstamas (nebent iš reklamos šalia Norfos). Partijos įtaka dėl darbų tęstinumo? Nieko prieš p. Tomiliną neturiu, bet tiesiog peršasi keista mintis kad po valstiečių vėliava nors ir už Marytę iš Kurklių būtų liaudis balsavusi?
  Sergejus Jovaiša - anykštėnas (bent tiek), bet ties tuo visi nuopelnai kaip ir baigiasi, nes Seime jau ne viena kadencija praleista, bet apart Žalgirio varžybų apžvalgos daugiau naudos kaip ir nebuvo (ar bent jau nesigirdėjo) ... Vietinis skyrius norėjo kelti naujos kartos politikę Gabrielę (už kurią turbūt būčiau ir pats balsavęs), bet partija pakišo Sergėjų ... yra kaip yra, bet ... liūdina kad noras likti prie lovio yra didesnis nei siekis vadovautis demokratijos principais.
  Kęstutis Jacunskas(LSDP) - rezultatas turbūt kurio buvo galima laukti ir yra pakankamai geras, nes vietinis žmogus, gydytojas (išvada - protingas), tai savo balsus turėjo susirinkti priklausydamas bet kuriai partijai. Mano asmenine nuomone šis žmogus turėjo būti antrame ture.
  Ričardas Sargūnas (DP) - nežinau net ką ir parašyti ... Dar yra apie 10% rinkėjų kurie vis dar nori bristi į tą pačią balą vel ir vėl ... vėl skūstis kad blogai ir girdėti tą pačius kosminius pažadus kad 1509 vid algos, nes tie 9 eur privers pajausti kad alga pakilo. Kosmosas.

  Kęstutis Tubis – na čia sunku savo nuomonę turėti tuo klausimu, nes STT tyrimas, kyšio davėjas dirba pas aršiausią politinį konkurentą ir (dabar jau turbūt) didžiausią asmeninį priešą... Tai vienareikšmiško vertinimo mano nuomone turbūt negali būti. Bet rezultatas tokiame kontekste yra gana geras. Ar gali LR Seimo narys būti išrinktas kai dar nėra pasibaigusi byla (kad ir kokia ji bebūtų) – turbūt ne.
  Mindaugas Sargūnas, turbūt daugiausiai žadantis ir santūriausias politikas iš visų dalyvavusių kaimiškose vietovėse balsų skaičiavimo pradžioje renka 4% balsų, kai lyderis po populiarios partijos vėliava - 30%. Nesakau kad Mindaugas turėjo laimėti, greičiau Mindaugui pamoka kad rinkimų kampanija yra skirta save parodyti ir reikėjo rėkti visiems kas Jūs toks esate, ir kad išvis esate (tie 2 Facebook įrašai nesiskaito).
  Mano sau padaryta išvada yra kad pirmąjame ture nelabai buvo už ką balsuoti, o ir tie kurie galėjo balso sulaukti arba labai vangiai dalyvavo agitacijoje arba kažkodėl nesulaukė pakankamos paramos. Dalyvaujant visiems kandidatams kurie turėjo dalyvauti rinkimuose ir balsuojant remiantis bent minimalia logika galėjome turėti labai įdomų antąjį turą, o dabar panašu turint pasirinkimą tarp žmogaus kuris Anykščiuose yra buvęs 2 kartus ir žmogaus kuris Seime jau patogiai įleidęs šaknis – teks sugadinti biuletenį
  Sėkmės visiems.

  Prieš mėnesį
 • Nepavargai rašyt ?

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  O aš girdėjau,kad Gabrielė pati atsisakė kandidatuoti , nes greit bus mama.Todėl mažiau skiesk nesąmones.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Nepavargai rašyt ? Nuoroda

  Ačiū kad rūpinatės bet nepavargau ;) Paskaitęs komentarus ir matydamas rezultatus nusprendžiau šiek tiek laiko skirti šiai "pramogai".

  Tokiu atveju didžiausi linkėjimai ir sveikinimai Gabrielei. Šis gyvenimo įvykis aukščiau už bet kokią politiką ar karjeros siekius. Mano nuomonės tai nekeičia, kad Gabrielė daug žadanti politikė kuri ateityje (jei turės noro) tikrai pasimatuos LR seimo nario kėdę.

  Vargšas Sergejus, per prievartą liepė bolatiruotis. Turbūt kankino kol sutiko :)

  Prieš mėnesį
 • jei

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  jei pas nepazisti tai nereiskia kad kiti to zmogaus nemato, nesutinka ar jo darbu nemato

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: jei Nuoroda

  Labai įdomu kurio kandidato ir kokius darbus matėte Jūs? Jei kalbate apie Tomą Tomiliną, tai pasikartosiu - Jūs matėte Valstiečių darbus ir vadovaujantis tokia logika buvo galima balsuoti kad ir už Marytę iš Kurklių jei ji būtų papildomas mandatas Valstiečiams. Mano nuomone vienmandatėje pasirinkimas turėtų būti grįstas ne partija o pačiu žmogumi.
  Asmeniškai iš visų kandidatų pažįstu 2, bet už juos nebalsuočiau.

  Prieš mėnesį
 • Geriau paaiškink kodėl rajone gyvena

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  12 % gyventojų kurie remia vagystes, kyšininkavimus ir poveikio prekybą ? Paimk šitus beprasmius 12 % balsų ir duok bet kuriam kitam kandidatui, ar gadintum biuletenį antrame ture ? :-)

  Prieš mėnesį
 • Aš ir parašiau kad mano nuomone tai yra labai geras p. Tubio rezultatas dabartiniame kontekste. Jei jau nuo šio kandidato nuimti 12%, tai manau reiktų ir nuimti ir nuo Ričardo Sargūno beveik 10%. Tęsiant toliau balsuoti už Tomą Baranauską ir Audių Penkauską (kad ir kas jie bebūtų) taip pat yra tas pats kas neateiti balsuoti tai nuimkim dar 5% per abu. Sumoje 27%. puse situ balsu atiduokim jaunąjam Mindaugui, arba Kęstučiui ir turime visai kitokį antrąjį turą. O jei dar toliau fantazuojame - tai paimkim Gabrielę ir prie ištikimų konservatorių rinkėjų pridėkime dalį simpatijų kurias ji užsidirbo Anykščiuose ir vėl antras turas kitoks ..... O dabar turim Tubi, Sargūną (DP), Tomiliną, Jovaišą (kurio išvis čia neturėjo būti) ir dar 2 apie kuriuos išvis nieko pasakyti neišeina. Ir kas blogiausia visi jie surinko virš 70% balsų.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Rinkėjas Nuoroda

  Ne nuo Ričardo balsus nuiminėti. Yra visiškas nevykėlis ir jam nelemta tapti išrinktu politiku. Kaip turėjo 12 proc, taip ir turės
  Kandidatas Paduotų balsų skaičius
  apylinkėse paštu iš viso % nuo galiojančių biuletenių % nuo dalyvavusių rinkėjų % nuo galiojančių biuletenių
  apygardoje
  Ričardas SARGŪNAS 2921 494 3415 20,23% 19,26%
  Jonas ŠIMĖNAS 1759 609 2368 14,03% 13,35%
  Kęstutis TUBIS 1850 351 2201 13,04% 12,41%

  Prieš mėnesį
 • Rinkėjas

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Tai dar ištraukit Artūro Paulausko rezultatus kai su Valdu Adamkumi dėl vietos prezidentūroje varžėsi. Galima bus teigti kad iškilus visuomenės veikėjas, didis žmogus ir vienas talentingiausių politikų, nepelnytai pamirštas šiuose rinkimuose.

  Prieš mėnesį
 • Aš ir parašiau kad mano nuomone tai yra labai geras p. Tubio rezultatas dabartiniame kontekste. Jei jau nuo šio kandidato nuimti 12%, tai manau reiktų ir nuimti ir nuo Ričardo Sargūno beveik 10%. Tęsiant toliau balsuoti už Tomą Baranauską ir Audių Penkauską (kad ir kas jie bebūtų) taip pat yra tas pats kas neateiti balsuoti tai nuimkim dar 5% per abu. Sumoje 27%. puse situ balsu atiduokim jaunąjam Mindaugui, arba Kęstučiui ir turime visai kitokį antrąjį turą. O jei dar toliau fantazuojame - tai paimkim Gabrielę ir prie ištikimų konservatorių rinkėjų pridėkime dalį simpatijų kurias ji užsidirbo Anykščiuose ir vėl antras turas kitoks ..... O dabar turim Tubi, Sargūną (DP), Tomiliną, Jovaišą (kurio išvis čia neturėjo būti) ir dar 2 apie kuriuos išvis nieko pasakyti neišeina. Ir kas blogiausia visi jie surinko virš 70% balsų.

  Prieš mėnesį
 • Mokslas įrodė, kad bet kokioje populiacijoje yra tam tikras procentas kairiarankių, dvasios ligonių, homoseksualių, agresiavių, kleptomanų ir t.t. Reiškia mūsų apygardoje yra 12 proc. vagių.

  Prieš mėnesį
 • X- man

  Nuoroda

  Rinkimus Deltuvos šiaurinėje rinkimų apygardoje laimės Tomas Tomilinas.

  Prieš mėnesį
 • Jaunimas

  Nuoroda

  Tik už valstiečius!

  Prieš mėnesį
 • JAUNIMAS

  atsakymas į: Jaunimas Nuoroda

  Jaunimas prieš valstiečius, už liberalus ir TS-LKD. Apklausos parodė, kad už valstiečius balsuoja neišsilavinę, komunistinės praeities turintys žmonės. Tą patvirtina balsavimas miestuose, kur valstiečiai neturi jokių šansų.

  Prieš mėnesį
 • jaunimas

  atsakymas į: JAUNIMAS Nuoroda

  balsuos uz apsirukima kanapemis, uz laisvus meiles zaidimus ir vaiku atidavima homoseksualams.

  Prieš mėnesį
 • Nustebino

  Nuoroda

  33 proc Andrioniškio nori, kad likviduotų seniūniją?

  Prieš mėnesį
 • Nori pasakyt, kad net 12 % gyventojų mano

  atsakymas į: Nustebino Nuoroda

  , kad gerą darbą rajone galima gauti tik davus kyšį (nusipirkus poveikį) ? O gal davus kyšį gauti kokią kitą Valstybinę paramą/paslaugą ?

  Prieš mėnesį
 • Andrioniškis

  atsakymas į: Nustebino Nuoroda

  Balsavimo rezultatai taip rodo.

  Prieš mėnesį
 • valio

  Nuoroda

  valstieciams, geruliai

  Prieš mėnesį
 • valstieciai

  Nuoroda

  vieninteliai išdrįso pakeist tvarka, ir parodyt kiek zmogus uzdirba is tikruju, Nes dabar rodoma visa alga, o ne nuslepiamas 31% darbdavys ka sumokedavo, ir pakeite mokescius buvo 31+9 dabar 12,52+6,98 tad pasiskaičiuokit kiek lieka zmogui.

  Prieš mėnesį
 • Jaunas

  Nuoroda

  Įsiklausykite: Tomilinas - jau išrinktas. Balsuosi už Tomiliną, išrinksi Širinskienę. Tai jau geriau neiti į rinkimus. Bet aš eisiu, nes du seimo nariai Anykščiams geriau nei vienas, už Jovaišą!!!!!!

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: Jaunas Nuoroda

  Dideliam Jūsų siaubui Širinskienė jau išrinkta :)
  Tad neklaidinkite rinkėjų savo naudai

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  Dabar jau Tubį pasodins?

  Prieš mėnesį
 • dabar tik

  atsakymas į: Klausimas Nuoroda

  pinigai parodys ?

  Prieš mėnesį
 • Diana

  Nuoroda

  Tuby, sutvarkyti valgyklą. Senas bebre dirbk, o ne liežuviu malk.

  Prieš mėnesį
 • rinkėja

  Nuoroda

  Tomilinas jau seime, dabar reikia balsuoti už Jovaišą, turėsim du seimo narius vėl, kaip žmonės sako: kur du stos - visados.

  Prieš mėnesį
 • Ka

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  tas antras padare Anykstenams, bent man nieko, o Tomilinas su Antanu ir neigaliesiems padejo. Kai is anyksteno jokios pagalbos

  Prieš mėnesį
 • Ai ai ai

  atsakymas į: Ka Nuoroda

  Neįgaliųjų vadė Aldona vėl nepataikė. Už seną bebrą agitavo...

  Prieš mėnesį
 • man tai net plaukai šiaušiasi

  atsakymas į: Ai ai ai Nuoroda

  kai Marijona dievino, bedievį bebrą, net žadėdama jam antrą turą ! :-) Juk buvusi milicininkė - agitavo taip išeina už vagystes ir kyšius rajone ? Siaubas !

  Prieš mėnesį
 • Tik ne ji

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Kiek kadenciju jis jau ti sedi??? Ir nieko taip nenuveike Anyksciu labui. Taip kad tik ne uz koncervatorius .

  Prieš mėnesį
 • s-bė

  atsakymas į: Tik ne ji Nuoroda

  O jūs pasidomėkite. Kiek darbų vyksta Anykščiuose, tai iš kur pinigai? Kažkas padeda juos pramušinėti...

  Prieš mėnesį
 • jau

  Nuoroda

  tik ne uz koservus

  Prieš mėnesį
 • atsakymas į: jau Nuoroda

  Tik už Jovaišą. Turi ateiti į valdžią konservatoriai, kad atstatytų sugriautą ekonomiką, praskolintą biudžetą.

  Prieš mėnesį
 • taip

  atsakymas į: Nuoroda

  atimtu is dirbanciu pensijas, sumazintu algas, pensijas, o gal konservai ir korona uzdraustu, baudas dideles paskelbtu...

  Prieš mėnesį
 • aha tikrai

  atsakymas į: Nuoroda

  davė juk pažadą kad "anfibija atsipirks kai jis ją pastatys ant bėgių siauruko muziejuje" ir kad "nebus čia "anei dūmų, anei triukšmo" - supraskite rinkėjai, nebus čia nei gamyklų, nebus kuriamų naujų darbo vietų !

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  atsakymas į: aha tikrai Nuoroda

  Mums ir nereikia dūmų. Bus čia gamyklos, bet ne padangų deginimo.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Antrame rate kviečiame visus balsuoti už anykštėną Jovaišą, nesvarbu kokios jis partijos, bet jis anykštėnas.

  Prieš mėnesį
 • ...

  Nuoroda

  Apsaugok, Viešpatie....

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: ... Nuoroda

  nuo konservatorių :)

  Prieš mėnesį
 • Rinkejas

  atsakymas į: Žaliukas Nuoroda

  Zmones turbut užmirso Konxervatoriu valdima. Kai nureze pe cijas vaiku pinigelius apsaude guminem kulkom ir dar N visokiu daliku. Necipkit kai vel išrinksit koncervus ir kai nujims vel vaiku pinigelius sumazins pencijas ir ismokas nedarbo. Jum rinktis piliecei.

  Prieš mėnesį
 • Kaip

  atsakymas į: Rinkejas Nuoroda

  bebūtų gaila, bet didžioji dalis balsuojančių už konservatorius yra pensijinio amžiaus. Jų vaikai jau užauginti.. , bet keista, kad savo pensijomis taip nesirūpina.

  Prieš mėnesį
 • Esmė

  atsakymas į: Kaip Nuoroda

  Balsuojantys už konservatorius rūpinasi Valstybe, Lietuva, o ne oligarchų užvaldymu, superkant iš smulkiųjų tiek žemes, tiek ir teises į laivę...

  Prieš mėnesį
 • taip

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  kas pardave mazeikius ir dar primokejo 1,4 milijardo?gal ne konservai

  Prieš mėnesį
 • Ar čia cituoji

  atsakymas į: taip Nuoroda

  iš "Brolių Grimų" pasakas apie "neliečiamuosius"?

  Prieš mėnesį
 • Esmei

  atsakymas į: Esmė Nuoroda

  Puikiai matėme kaip rūpinosi Valstybe, Lietuva "savo" valdymo metais...

  Prieš mėnesį
 • ...

  atsakymas į: Žaliukas Nuoroda

  Viešpatis jau apsaugojo Lietuvą nuo lenkų ir bebrų, tikiuosi po 2 savaičių apsaugos ir nuo Lietuvą praskolinusių valstiečių.

  Prieš mėnesį
 • Žaliukas

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Viltis kieno motina :)

  Prieš mėnesį
 • Jau

  atsakymas į: ... Nuoroda

  Tik ne už konservantus jie praskolino Lietuvą,o ne žalieji.
  Prie Skvernelio pakilo šiek tiek algos ir pensijos kompensuojami vaistai senjorams nemokami.
  Jovaiša pasižvalgo po Anykščius pastovi prie vėliavos per šventes ir tiek nieko gero nepadarė dėl Anykščių.
  Balsuosiu už valst.žaliuosius

  Prieš mėnesį
 • Ui ui

  atsakymas į: Jau Nuoroda

  Prie Skvernelis kas pakilo? Asfaltas šalia jo namų! Skvernelio žmona bet nebalsuoja už savo vyrą, o agituoja balsuoti už lenkus. Kas geriau, nei žmona žino ar jis geras ar kaip koks mentas.

  Prieš mėnesį
 • Žmonės nėra durni

  Nuoroda

  Nykščių projektas bebrą mentą į Seimą nepavyko.

  Prieš mėnesį