Debeikių seniūnijoje veikiančios kaimo turizmo sodybos "Geras" savinininkė Gitana Mileikaitė įsitikinusi, kad Anykščių rajono savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijai trūksta skaidrumo. Moteris pasakojo, kad tik kartą, pateikusi paraišką, savo verslui gavusi paramą.Jau eilę metų G.Mileikaitės teikiamos paraiškos Smulkaus ir vidutinio verslo komisijos posėdžiuose nesurenka reikiamo balų skaičiaus. Verslininkė mano, kad tai neatsitiktinumas.G.Mileikaitė nevengia Anykščių rajono savivaldybės atžvilgiu pažerti kritikos, tad įtaria, kad tai gali turėti įtakos vertinant jos pateiktas paraiškas savivaldybės finansavimui gauti.

 "Trečius metus teikiu paraišką Anykščių rajono savivaldybės Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo programos lėšoms gauti.Kasmet komisija kabinėjasi prie tokių smulkių "kabliukų", o ne siekia kažką padėti verslui.Šį kartą rimčiau pasiruošiau, peržvelgiau, kad mano visi paraiškos punktai atitiktų reikalavimus. Savo paraišką savivaldybei pateikiau rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje ir per pirmąjį mano paraiškos svarstymą buvo pasakyta, kad mano paraiškos nerekomenduojama teikti Smulkaus ir vidutinio verslo skatinimo komisijos vertinimui.Taisyklėse nurodoma, kad smulkiojo ir vidutinio verslo subjekto registracijos vieta turi būti Anykščių rajone, o savivaldybė kabinėjasi, kad mano gyvenamoji vieta yra Panevėžyje.O aš esu deklaruota Anykščių rajone ir kaip fizinis asmuo, ir kaip smulkus ir vidutinis verslo subjektas.Šioje vietoje netgi galioja asmens duomenų apsauga ir tokie dalykai apskritai neturėtų būti svarstomi, kur aš gyvenu", - "Anykštai" pasakojo G.Mileikaitė.
Kaimo turizmo sodybos "Geras" savininkė pasakojo, kad savivaldybei užkliuvę ir daugiau dalykų.
"Kitas momentas, užkliuvęs savivaldybei vertinant mano pateiktą paraišką - nevykdau jokios naujos veiklos.Nors paraiškoje aiškiai nurodau, kad mano veikla susijusi su apgyvendinimo veikla, bet ji kiek kitokia, tiek buhalterijoje, tiek mokesčių mokėjimo srityje deklaruojama "nauja eilute",- dėstė verslininkė.

Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Pastaba

  Nuoroda

  Vietos verslo plėtros ir paramos klausimais reikia kreiptis į savivaldybės įstaigą TVIC. Už nedidelį mokestį specialistės užpildo parsišką ir konsultuoja. Daugiau info čia: www.infoanyksciai.lt/paslaugos/

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  Nuoroda

  Gal nesi partijų koalicijos, kitaip sakant komandos nariu...

  Prieš mėnesį
 • Infoanyksciai

  Nuoroda

  Publikuojamame straipsnyjje pasigendama kitos pusės padisakymo ir nuomonės. Jeigu kritikuojama straipsnyje institucija atsisakė žurnalistui pakomentuoti keliamus priekaištus, tai taip ir įvardinkite, o jeigu ne, tai žurnalistinė etika reikalauja suteikti teisę pakomentuoti ir paviešinti abiejų šalių nuomonę.

  Prieš mėnesį
 • Plačiau - laikraštyje "Anykšta"

  atsakymas į: Infoanyksciai Nuoroda

  Atsiversite laikraštį ir sužinosite daugiau

  Prieš mėnesį
 • o kur matot žurnalistus,

  atsakymas į: Infoanyksciai Nuoroda

  ir kokios etikos norit. Priminkit, prašau, kaip ten buvo su pavogtais langais iš statomos sodybos, lyg ir drausta buvo, lyg ir po pusmečio susiremontavo viskas...

  Prieš mėnesį