Šį sekmadienį apie 15.30 val. kelyje Radiškis - Anykščiai-Rokiškis, už tilto per Šventosios upę, Mickūnų kaime, susidūrė trys automobiliai.


Pasak liudininkų, už tilto Svėdasų pusėje, į kelyje stovintį sukvežimį rėžėsi moters vairuojamas automobilis "Honda".  Vairuotojos artimųjų teigimu "Honda" tiesiog buvo sugrūsta po sunkvežimio priekaba kai į jos galą trenkėsi iš paskos važiavęs pienovežis. "Ji sako, kad pristabdė savo automobilį, bet pienovėžio vairuotojas atlėkė kaip beprotis. Laimei ji spėjo kiek pasukti vairą kairėn". - pirmadienį "Anykštai" sakė "Honda" vairuotojos giminaitis. Moteris automobiliu važiavo viena.


Automobilis "Honda" po avarijos sumaitotas labai stipriai, tačiau mažiausiai nukentėjo automobilio dalis, kur sedėjo vairuotoja.
"Honda" automobilio vairuotoja, rokiškėnė, pagyvenusi moteris nepatyrė didelių sužalojimų, po avarijos žmonės su ja kalbėjosi. Ji išvežta medikų automobiliu į Panevėžio ligoninę. Pirmadienį šioje ligoninėje vairuotojai atliekami tyrimai.

Pasak įvykio liūdininkų "Honda" vairuotoja po avarijos sakė, kad jau kurį laiką pienovežis paskui ją sekė pavojingu atstumu. O sunkvežimio į kurį trenkėsi "Honda" vairuotojas "Anykštai" dėstė, jog jis automobilio nebuvo sustabdęs ir labai lėtai judėjo. Vairuotojo teigimu greičiausiai labai lėtai važiavo ir "Honda", bet dideliu greičiu atlėkęs pienovežis ją tiesiog pakišo po "furos" priekaba. Po avarijos tarp abiejų didžiųjų automobilių buvo likęs vos metras - tiek buvo suspaustas lengvasis automobilis. Pastarojo vairuotoją išgelbėjo tai, jog būten jos pusė nebuvo sugrūsta po sunkvežimiu.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Įvykio aplinkybės

  Nuoroda

  Ji pasakojo dukrai, kad pienovežis ilgai važiavo iš paskos ir nesilaikė saugaus atstumo, ji visada labai lėtai ir atsargiai važinėja, todėl dar labiau sumažinusi greitį, kad aplenktų, nes labai arti važiavo ir buvo neramu, paskutinę minutę pastebėjusi per veidrodėlį, kad atsitrenks, spėjo pasukti vairą į kairę, todėl nuo smūgio į galą, automobilį suskersavo, šis veiksmas išgelbėjo gyvybę, todėl jai pasisekė beproto. O toks vairuotojas kaip pienovėžio, privalo buti griežtai nubaustas!

  Prieš savaitę
 • mORCa

  atsakymas į: Įvykio aplinkybės Nuoroda

  Tikrai taip... furistai laksto kaip kaip su lengvosiom masinos su sunkveimais. O ir pries ta tilta niekas nepristabdo iki rekomenduojamo greicio

  Prieš savaitę
 • Turetu

  atsakymas į: Įvykio aplinkybės Nuoroda

  Bet greiciausiai gaus tik nedidele bauda.

  Prieš savaitę
 • Asta

  Nuoroda

  Baisi vairuotojų kultūra. Prisikabina ir slenka per metrą. Chamiškas elgesys ir tiek.

  Prieš savaitę
 • Tipiška

  Nuoroda

  Taip fūros presuoja, kad trauktumeisi joms iš kelio. Kažkada nuo manęs per metrą važiavo nors važiavau maksimaliu leistinu greičiu.. Šiaip reikėtų tokiems kelti bylas už bandymus nužudyti, nes akivaizdu, kad prireikus stabdyti priekyje galinis rėšis į galą. Va ir pavyzdys kuo gresia. Ačiū Dievui moteriai pasisekė, bet pagal avariją tai jau tolygu stebuklui.

  Prieš savaitę
 • K 5 com

  Nuoroda

  tam pienelio ziopliui baudžiama byla prašom iškelti išimkite saiba ir ziurau kad greitis 89 km reikia išsitriesti ir tvarkingai vairuoti

  Prieš savaitę
 • K 5

  Nuoroda

  tam pienelio ziopliui baudžiama byla prašom iškelti išimkite saiba ir ziurau kad greitis 89 km reikia išsitriesti ir tvarkingai vairuoti

  Prieš savaitę
 • K 5

  Nuoroda

  tam pienelio ziopliui baudžiama byla prašom iškelti išimkite saiba ir ziurau kad greitis 89 km reikia išsitriesti ir tvarkingai vairuoti

  Prieš savaitę
 • jo

  Nuoroda

  sviesas tegul mieste anksciau ijungia,tuoj an perejos ka nukirs,viena pervaza aptvarke,kitai nebeuzteko noro,minimaliai nors pasitvarkytu,o policija su parkavimu turi sprest problema,

  Prieš savaitę
 • Ee

  atsakymas į: jo Nuoroda

  A iš kogi Kalėdų rezidenciją apšvies, jeigu dabar unt kiekvieną stulpą žibintai degs.

  Prieš savaitę
 • fa

  Nuoroda

  durnių šaikai, važiuojant nuo Anykščių per tiltą pravažiuoti yra pirmumas, apie kokius dar papildomus ženklus pezate? jei nesilaiko atstumo ir nemoka važiuoti, tai reiktų apie daktarų patikrinimą kalbėti, o ne ženklus.

  Prieš savaitę
 • nu tai kas kad pirmumas

  atsakymas į: fa Nuoroda

  tai dar nereiškia kad naudojantis tuo pirmumu reikia tėkšt furai i subine, o ir pienovezio vairuotojo protelis - 12 tonu pakrautas, spaudžia gaza pakalnėn kai lietus pila, nes pamatęs pirmumo ženkla ! :-)

  Prieš savaitę
 • Ne juozas

  Nuoroda

  Anykštėnas Juozas paskytų taip, kad rajono politikai,o ypatingai darantys biznį iš auto ir moto transporto ir ner su ta sritimi susijusiomis pramogomis, visai neskiria dėmesio į kasdieninio eismo saugumo problemas rajono keliuose ir gatvėse. Neteikia pastabų kelio savininkams ir kelių priežiūros tarnyboms, nesiūlo savivaldybės administracijai rengti sprendimus dėl investicijų skirtų esmo saugumo gerinimui rajone.

  Prieš savaitę
 • Ne

  atsakymas į: Ne juozas Nuoroda

  būtų kvailas, jei Jareko Narkevičiaus valdomą kelią skatintų remontuoti rajono pinigais. Kai pinigai nueina Skvernelienės upės gatvei, tai prie Šventosios upės lėšų nelieka.

  Prieš savaitę
 • Ne visai taip

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  Savivalda kaip rajono gyventojų ir kelio naudotojų atstovas, sprendžiantis gyventojų ineresus turi pareigą pasirūpinti ir pareikaluati kad kelio savininkas , koks jis ten pasodintas tos ir turi kumpius judinti ir užtikrinti tiek kelio kokybės išlaikymą vykdant kelių priežiūrą, tiek esmo saugumą gerinančių priemonių įrengimą. Taip kad nebezdėkit-dirbkit tam dėl ko irinkti, o ne tam kad savo verslus rajone susitvarkytumėte!

  Prieš savaitę
 • Furistui

  Nuoroda

  Ar turi protelio už tilto stovėti ? Gal dar kiaušinienę kepei sustojęs ?

  Prieš savaitę
 • Vietinis

  Nuoroda

  Visu pirma nuo zioplumo vaistu nera. O antra toje vietoje nurodytas greitis 50km/h, saugaus atstumo nesilaikymas. Vat ir pasekmės, cia tik pastebejimas o ne smerkimas.

  Prieš savaitę
 • Savivaldybės saugaus eismo komisijai

  Nuoroda

  Visiems Anykštėnams žinoma, kad važiuojant nuo Svėdasų prieš šį tiltą reikės sustoti praleisti priešais atvažiuojančius. Kodėl nėra informuojančių ženklų prieš 200 metrų, kad prie tilto bus įmanoma automobilių spūstis ? Pirmą kartą važiuojantys to nežino ir stabdyti pradeda tik pamatę kliūtį prieš pat akis, kai jau būna vėlu, nes tiltas iš toliau yra nematomas ! Gal savivaldybės saugaus eismo komisija dirba tik sulaukusi aukų ? :-)

  Prieš savaitę
 • Pasitaiko tarp žioplių ne tik Arūnas

  Prieš savaitę
 • eismo taisyklės

  atsakymas į: Savivaldybės saugaus eismo komisijai Nuoroda

  "žinove" o klokiu atstumu valstybiniuose( ir visuose likusiuose taip pat) keliuose statomi įspėjamieji ženklai, ar tik ne 150-300 metrų iki kliūties. O kokiu atstumu jau daug daug metų prieš šį tiltą ženklai pastatyti, ir dat pakartota antrą kartą.???????

  Prieš savaitę
 • statykite papildomai ženklus jei nepadeda

  atsakymas į: eismo taisyklės Nuoroda

  o ne kokias nereikalingas amfibijas pirkit, ar medines pilis ! Vietoj to kad tiltą praplatinti, taškotes bereikalingai pinigais akligatvių asfaltavimui ir t.t.

  Prieš savaitę
 • Selis

  Nuoroda

  Moteris gimusi po laiminga zvaigzde, bet itarimu kelia europiniu priekabu
  konstrukcija, Amerikoje priekabos gale esantis plienine apsauga manau sulaikytu tokia maza masinele nuo palindimo po priekaba.

  Prieš savaitę