Anykščiuose automobilių parkavimo kultūra yra apgailėtina, pastebi "Anykštos" skaitytojai.


"Išvažiuoti iš bet kurio kiemo ar mažesnio keliuko neįvažiavus į priešingą eismo juostą, misija neįmanoma. Mašinos numetamos prie ištisinių juostų, perėjų. Jokio matomumo, jokio saugumo", - pastebėjo skaitytoja Vaiva, pasidalinusi tuo įrodančia nuotrauka.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Tai kad

  Nuoroda

  kai kurie anykštėnai net tuščioje aikštelėje sugeba taisykles pažeisti. Tiesiog kaimas ir daug kam reikia taisykles persiskaityti iš naujo. Čia kaip su pėsčiaisiais, kurie eina ne per perėjas, nors jos už 10 metrų.

  Prieš mėnesį
 • vaiva

  Nuoroda

  tikra pamaiva :-)

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  Nuoroda

  Ego (velnias) valdo, apie kitus negalvojama...va, tai ir turim...Apgailėtina, prie norfos Vilniaus gatvėje, juk durys plačiai atsidaro, važiuokit visi į vidų, tie nuo geltonos trapecijos, net kojų nesušapsit, arba jau statykit į neįgalių vietas.

  Prieš mėnesį
 • tai

  Nuoroda

  gal i kisene reikia auto isideti, ar uz miesto ribu i pieva nuvaryti, ko noret kai tokia valdzia

  Prieš mėnesį
 • Vardas

  Nuoroda

  Todėl, kad mūsų merijai parkavimo problemos yra neįdomios. Jie iš kaimo. Va, kad pažiūrėtų, kas darosi Storių gatvėje, gal suvoktų, kad parkavimas- tikrai rimta problema. Prieš keletą metų Rasalas krykštavo, kad tereikia pakentėti ir pamatysim, ko nematę. Pušynas bus sutvarkytas. Sutvarkė. Susiaurino, padarė salelę, kad iš Storių išsukt nebeįmanoma. Pakabino veidrodį, į kurį, jei nenori avarijos, geriau nežiūrėt. "Profesionalūs" sprendimai, o parkuot kaip nebuvo kur, taip ir nėra. Užtai nešienaujamų pievų plotai aplink namus didžiuliai palikti. Taip ir gyvenam, kai miesto šeimininkas dirba nuotoliniu...

  Prieš mėnesį
 • 100 %♡

  atsakymas į: Vardas Nuoroda

  Storių kiemas, nebe gatvė, geriai ją aplenkt jeigu reikia pravažiuot, -tragedija...kur žmonėms statyt auto ?

  Prieš mėnesį