2020-10-09

Dingo nepilnametis

Anykščių rajono policijos komisariatas praneša, jog spalio 7-ąją apie 16 val. nepilnametis (g. 2006 m.) išėjo iš namų,  Anykščiai, Vilties g. ir dingo be žinios, buvimo vieta nežinoma.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl asmens dingusio be žinios.

 

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Luzerei

  Nuoroda

  Jus Sąjudžio.... Prie tarybu valdžios intrigu kurejai Sibire buvo- o pradingusi žmogu rasdavo per 24 val. nes patys artimieji pasakydavo bijodami katargos darbu... O dabar LAISVE!!!

  Prieš mėnesį
 • ai

  Nuoroda

  pasiglamzys ir pareis, ir gal jau ne viena

  Prieš mėnesį
 • Kur nuotrauka

  Nuoroda

  Gal kur matėm ? Kiek Vilties gatvėje yra nepilnamečių ? Vakar Norfoje mačiau bent kelis nepilnamečius :-)

  Prieš mėnesį
 • Tarybiniais laikais

  atsakymas į: Kur nuotrauka Nuoroda

  neturėjo Milicija nei foto aparatų, nei skaitmeninių kamerų, nei fotografuojančių mobilių telefonų, bet sugebėdavo apie dingusius asmenis apibūdinti jų plaukų spalvą, akis, ūgį, veido požymius, drabužius dingimo momentu, apie dingimo laiką - vakar, užvakar, prieš savaitę. Niekada nežinodavo kad jie dingo vakar 16 val. , bet visuomenei visada sugebėdavo nupiešti dingusiojo portretą ir prašydavo padėti rasti dingusį asmenį. Vienu metu Milicijoje dirbo net dailininkas, kuris piešdavo portretus. Visą informaciją visada spausdintuvo laikraštyje "Kolektyvinis darbas".

  Prieš mėnesį
 • IŠVADA

  atsakymas į: Tarybiniais laikais Nuoroda

  Išvada viena: Ir TSRS ir ES laikais paaugliai dingsta. Kas ant sekso patraukia, kas į kilpą , kas nuo tilto ar po ledu... Bėgom iš vieno "sojūzo", pataikėm į kitą "sojūzą", o rezultatas tas pats...

  Prieš mėnesį