Anykščių rajono Jaunimo reikalų taryba kreipsis į Anykščių rajono tarybą dėl finansavimo jaunimo programoms padidinimo.


Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Šarūnas Grigonis teigia, kad dabartinis finansavimas yra nepakankamas ir turėtų būti žymiai didesnis.
Šiais metais jaunimo užimtumo skatinimui iš rajono biudžeto skirta 4 tūkst., atvirosioms jaunimo erdvėms - 3 tūkst.,savanoriškoms jaunimo veikloms - 1 tūkst.Eur.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jūza fon Krakatūza

  Nuoroda

  Ar galėtumėte kas nors pasakyti, kiek pinigų reikia skirti šitam jaunimui, kad būtų galima pasakyti, jog skyrė per daug? :)

  Prieš mėnesį
 • Nori pinigų?

  Nuoroda

  Važiuok į medelyną,bus darbo ! Ir nauda ir geras poelgis ,o ištiesus ranką prašinet ,tai jaunimui toks pavyzdys tkrai netinka !

  Prieš mėnesį
 • Kiek tarpe jų jaunimo?

  Nuoroda
  Prieš mėnesį
 • Juozas #

  Nuoroda

  Mano nuomone jaunimo reikalų tarybos pirmininkas galėtų pateikti alternatyvų pasiūlymą partijų skyrių pirmininkamas ar net partijų lyderiams ir valdybai išdėstydamas jaunimo orgnizcijų finansavimo poreikį ir inicijuoti dalinį finansavimą iš partijų sąskaitų, kurios gauna finansavimą iš Lietuvos valstybės pagal partijos narių skaitlingumą. Va čia būtų teisngas mostas, o ne iš savivaldybės bendro biudžeto riekę atriekti.

  Prieš mėnesį
 • Antijuozas

  atsakymas į: Juozas # Nuoroda

  Vaikinas matosi daugiau ant žodžiu , bet Juozas parašė mamo manymu totalią nęsamonę. Beje partijų pinigai yra naudojami tame tarpe ir partiniam jaunimui, nebent Juozas įsivaizduoja kad jie naudojami tik reklamai ir pan:)

  Prieš mėnesį
 • Valdžia teisi!

  Nuoroda

  Jei jaunimo rajone katastrofiškai mažėja, tai kodėl turėtų didėti jiems skiriami pinigai?

  Prieš mėnesį
 • Faktas su klausimiuku :)

  Nuoroda

  Už tiek eurų tik prezervatyvų gali nusipirkti. Ir tų kiaurų iš "secondhendo". O kur dar lubrikantai, RED-3? Kur Sildenafilis, be kurio šiandieniniams tešliams neveikia...? Berniokas teisybę sako...

  Prieš mėnesį
 • Politikos Apžvalgininkas

  Nuoroda

  Įžymus ir žinomas rajono žmogus, mano senelis sakydavo: "Tarybinių laikų jaunimas niekada nereikalaudavo pinigų iš Valstybės, o užsidirbdavo patys ! Būdavo netgi didelė gėda jiems patiems, nes visuomenė tokius tinginius vadindavo "invalidais. " Dabar kažkokia tinginių, pižonų, veltėdžių, jaunimo karta auginama ir dar labiau skątinama (visokiais finansavimais) šais laikais ?

  Prieš mėnesį
 • Ne visai taip

  atsakymas į: Politikos Apžvalgininkas Nuoroda

  bet komjaunimo sekretoriai ir profsajungų veikėjai tai gaudavo finansavimą iš organizacijų biudžeto ? Ar gali tai patikslinti žymūs, dabar seniūno darbo vietą užimantis ponas?

  Prieš mėnesį
 • Politikos Apžvalgininkas

  atsakymas į: Ne visai taip Nuoroda

  Nelyginkite, Tarybinių laikų jaunimas tai nėra Komunistinis jaunimas (Komjaunimas) ir aš tikrai ne jūsų išsivaizduojamas buvęs Komjaunimo sekretorius ! :-) Nors būtent ši organizacija vienydavo šalies jaunimą labdaringiems darbams, tokiems kaip Lenininės šeštadienio talkos, kurias jūs dabar vadinate "savanoriškumo ugdymu". :-)

  Prieš mėnesį
 • Patarimas

  atsakymas į: Ne visai taip Nuoroda

  Tu Juozo paklausk,
  Tau Juozas atsakys!
  Kiek gaudavo jis
  Ir "obuolys"...

  Prieš mėnesį
 • Patarimas

  Nuoroda

  Užsidirbk ner ko priprast nuo vaikystes elgetaut ir sužinosi pinigu verte

  Prieš mėnesį
 • užsidirbti

  Nuoroda

  pinigus reikia: darbų pilna.

  Prieš mėnesį
 • Saulė

  Nuoroda

  Europoje organizacijų veiklai remti iš biudžeto pinigai skiriami konkursų būdu už pateiktas ekspertų komisijai vertinimui veiklos programas su pagrįstais tikslais ir tų tikslų pasiekimui reikalingų išlaidų pagrindimu.
  Gal politikas ir teisus, kad mažas finansavimas, bet nedalyvaujantis politikoje jaunimas sako, kad pastebimas mažas ir organizacinis bei faktinis darbas, skiriamas jaunimo iniciatyvoms. Neryškus organizacijos bendradarbiavimas su verslo organizacijomis, nepasitelikiami savanoriai paramos lėšų pritraukimo paieškai iš verslo ir kitų rėmimo šaltinių, fondų.
  Kita vertus, finansavimas pagal Vyriausybės patvirtintus skaičiavimo metodus skiriamas procentalai nuo surenkamo GPM į biudžetą pagal statistinį registruotų savivaldybės teritorijoje jaunų žmonių skaičių.

  Prieš mėnesį
 • Smagu žinoti

  atsakymas į: Saulė Nuoroda

  Tai tik įrodo, kad mes esame Europoje, nes organizacijų veiklai remti iš biudžeto pinigai skiriami konkursų būdu už pateiktas ekspertų komisijai vertinimui veiklos programas su pagrįstais tikslais ir tų tikslų pasiekimui reikalingų išlaidų pagrindimu.

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: Smagu žinoti Nuoroda

  o politikas, Tarybos narys prašo padidinti finansavimą tiesiog kad jam atrodo mažai skiriama. Tai ką padarė, kad biudžėtas papilnėtų ir iš jo būtų daugiau skiriama jaunimo rgnizacijų veiklai finansuoti, neatimant lėšų iš kitų, būtinų viešųjų paslaugų veiklų finansavimo?
  P.s. ir nereikia čia politikuoti neparodžius savo nuveiktų darbų ir pasiektų rezultatų :)

  Prieš mėnesį
 • dar pienas

  Nuoroda

  nuo lupu nenudziuvo o jau jiems pinigu skirti ,uzsidirbkit ,obuolius skindami ,bulves kasdami ,grybaudami

  Prieš mėnesį
 • Skynei,kasei,grybavai

  atsakymas į: dar pienas Nuoroda

  Tai ar savo laimę atradai?

  Prieš mėnesį