Utenos regione įgyvendinti 3 regioninio planavimo projektai, skelbia Utenos regiono plėtros taryba.Vienas iš šių projektų įgyvendintas Anykščiuose.


Pagal priemonę ,,Pirminės asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros veiklos efektyvumo didinimas“ Anykščių rajono savivaldybėje įgyvendintas projektas ,,Anykščių rajono savivaldybės gyventojų sveikatos stiprinimas gerinant pirminės sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir kokybę“.

 

Projekto įgyvendinimo metu įsigyta medicininė, odontologinė, kompiuterinė įranga, reikalinga pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimui; įsigyta transporto priemonė, skirta pacientų lankymui namuose; įrengtas DOTS kabinetas; Anykščių rajono psichikos sveikatos centre įsteigtas priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo kabinetas.

Atnaujinus įstaigos patalpas, įsigijus trūkstamą įrangą, 21 285 Anykščių rajono savivaldybės gyventojai gali pasinaudoti pagerintomis pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugomis. Paslaugos tapo kokybiškesnės ir labiau prieinamos, atliekama daugiau prevencinių programų, greičiau diagnozuojamos ligos, sutrumpėjo gydymo laikas, pagerėjo priklausomybės nuo opioidų pakaitinio gydymo paslaugos, pagerėjo tuberkuliozės diagnostikos ir gydymo paslaugų kokybė ir prieinamumas.

Projekto bendra vertė – 244 033,66 Eur, iš kurių ES struktūrinių fondų lėšos – 207 428,61 Eur, Valstybės biudžeto lėšos – 18 302,52 Eur, pareiškėjo –18 302,53 Eur.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kavarskietė

  Nuoroda

  Nešnekekit nesąmonių kiek kavarske ambulatorijos tyčiojosi iš žmonių niekas nepriklauso o kitur persiregistravus viskas priklauso o jau kokia kultūra gyditojos nežinai už ką gali apreks jai viskas negerai

  Prieš mėnesį
 • mastau

  Nuoroda

  Kas gali pasikeisti,kai vadovas ne medikas, darbuotojams gal ir gerai.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  atsakymas į: mastau Nuoroda

  gi medikas.

  Prieš mėnesį
 • Geridau

  Nuoroda

  Parašytų kiek grabu per laidojimo bura daugiau išėjo, gydimo įstaiga palaida bala

  Prieš mėnesį
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Niekai visa tai. Kaip buvo sunku patekti pas daktarus, taip ir dabar sunku. Kaip buvo problema prisiskambinti telefonu, taip ir dabar. Net sunkiau, kai tas atsakovas mediniu balsu pradėjo atsiliepinėti. Nešvaistykit darmai pinigų, o geriau rūpinkitės pacientais, mažinkit eiles, trumpinkit patekimo pas daktarus laiką.

  Prieš mėnesį
 • Senukas

  Nuoroda

  Geriau kokias 5 registratores gražias būtų pasamdę.

  Prieš mėnesį
 • Kad greičiau

  Nuoroda

  Kaip pavyko greičiau diagnozuoti ir sutrumpinti gydymo laiką? Tarkim ateina karščiuojantis apie 40 laipsnių t, tai ką su juo daro?

  Prieš mėnesį
 • Taip taip

  Nuoroda

  Tipo "pripirko ir pagerino " kaži kam jei ten neįmanoma nei papult nei prisiregistruot.Būtų juokinga jei nebūtų graudu.Gyvus žmones varo į kapus Dabar gera tik laidojimo namams ????

  Prieš mėnesį
 • aha

  Nuoroda

  be galimybes patekti pas gydytojus, nes siuo metu visi registratoriai uzimti

  Prieš mėnesį
 • Ar

  Nuoroda

  Çia juokai ar teisybė?

  Prieš mėnesį
 • Matysim, kai dugną desim

  Prieš mėnesį