Vilkai per dvi naktis išskerdė 35 to paties Niūronių kaimo ūkininko avis. Vieną rytą rasta 17, kitą - 18 papjautų avių. Šiemet vilkai jau sudraskė 140 Anykščių rajono ūkininkų avių, 2 ožkas ir vieną veršį. Iš viso fiksuoti 33 vilkų išpuoliai. 

Dar neprasidėjus vilkų medžioklės sezonui, Skiemonių ir Svėdasų medžiotojams išduoti leidimai medžioti vilkus. Abu šie klubai gali nušauti po vieną vilką.

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • kandziulnikas

  Nuoroda

  cigona i miska siusti reik

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Kaimo žmonės buvo priversti nebeauginti kiaulių juk tai buvo siocelinė priemonė,dabar dauguma nebeaugina avių nes puola vilkai.Valstybė smulkiems ūkininkams nenori kompensuoti nuostolių,kabinejasi,moko kaip reikia auginti,gaila, bet avių nebeauginu ir aš.Kai kurie komentatoriai nesuprsdami rašo visokias nesamones apie gyvulių suvarina į tvartus,o jeigu ganykla už 10km nuo tvarto kas tada.O draugyja ,,Baltijos vilkas'' turėjo seniai susidomėti policija ,gal net saugumas,kas finansuoja niekas nežino.

  Prieš mėnesį
 • BULBA

  atsakymas į: ULBA Nuoroda

  Finansuoja ko gero Sorošas. Arba Britų žvalgyba MI-6... :)

  Prieš mėnesį
 • Bliamba

  Nuoroda

  Baisu ir į mišką Niūronyse eiti darosi. Dar koks vilkas griebs, ir suvalgys. Kas per laikai atėjo!

  Prieš mėnesį
 • Kukaliamba

  atsakymas į: Bliamba Nuoroda

  Vilkai šikančių nepuola...

  Prieš mėnesį
 • Eureka!

  Nuoroda

  Nuostolius ūkininkams padengti iš sektantiškos draugijos "Baltijos vilkas" banko sąskaitos!

  Prieš mėnesį
 • Tarybinių laikų ūkininkas

  Nuoroda

  Pirkit šautuvus ir "kalkit" tuos vilkus patys, jei valstybė padėti negali ! Tarybiniais laikais būdavo šimtais kartų daugiau vilkų, bet vilkai nedrįsdavo ateiti papjauti ūkininko avies nes pilnas miškas buvo jiems maisto. Mažinkit medžiotojų skaičių - kas per Valstybė kai, kas antras gyventojas - alkanas medžiotojas (kai kurie net giriasi viešai spaudoje kad namie valgo tik elnieną, o pensininkams ir stokojantiems siūlo maitintis restoranuose !).
  http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/71801-todel-ir-nesurenka-pinig-atlyginimams

  Prieš mėnesį
 • Vobla

  Nuoroda

  Tegu dabar medžiotojai ir atlygina.

  Prieš mėnesį
 • Karšis

  atsakymas į: Vobla Nuoroda

  Jūsų žiniai Skiemonių būrelis nėra Niūronyse.

  Prieš mėnesį
 • Pietra

  Nuoroda

  Gal čia kokia nauja edukacija rengiama. Gal bus užregistruota kokia tai turistų užimtumo programa- pamatyk vilko pėdsakus ir jo grobį. Tai irgi darbas susijęs su turizmu, o už gyvulius apmokės iš žemės ūkio skyriaus lėšų. Visi turės darbo ir užimtumo tarnyboj neraiks registruotis.

  Prieš mėnesį
 • tas pats

  Nuoroda

  per ta pati,suvarykit i tvartus ,norit kad miskas isaugintu avis ,patys miske nakciai nepasiliekat miske turbut,nieko nemoketi o bausti uz neprieziura

  Prieš mėnesį
 • Z. J.

  atsakymas į: tas pats Nuoroda

  Suvarymas į tvartus baigiasi tuo, kad vilkai prie ganyklų ateina ryte, kai gyvuliai vėl išgenami iš tvartų... Arba dieną... Daug tokių atvejų jau yra.

  Prieš mėnesį
 • Egi

  atsakymas į: Z. J. Nuoroda

  įdarbink piemenį sargaut. Net kolhozų laikais prie galvijų ganyklose piemuo-sargas dirbdavo ir budėdavo kad į ganyklą niekas neįsibrutų. Da gali ir sutartį su užimtumo tarnyba pasirašyt. Už tai,kad įdarbinis bedarbį sumokės tau mokesčių dalį nuo priskaičiuotos algos piemeniui-sargui- dvigubas biznis, tik galva reiks dirbt!

  Prieš mėnesį