2020-10-05

Apie rinkimus

Aišku, šios „rievės“ - apie rinkimų rezultatus. Nesukūrenkit šios „Anykštos“ bent savaitę: galėsite mane cituoti ir šaipytis, jog neatspėjau. Šaipykitės, šaipykitės... Mano darbas - analizuoti, prognozuoti ir kartais klysti.

Jeigu šį kartą suklysiu, bus kaltas Kęstutis Tubis. Jei ne K.Tubis - viskas būtų aišku, o jo dalyvavimas rinkimuose, ypač su „socialdarbiečių“ vėliava, sumaišo visas kortos. Buvusio Anykščių rajono mero galimybės šiuose rinkimuose yra praktiškai beribės.

Rašydamas žodį „galimybės“, omenyje turiu ne jo beprotišką populiarumą, o rinkėjų veiksmų jo atžvilgiu neprognozuojamumą. Šio politiko partija nežymi, „socialdarbiečių“ partinis elektoratas mūsų apygardoje vargu ar siekia bent vieną procentą, partinės struktūros nėra, K.Tubio viešos rinkiminės kampanijos nesimatė, kandidatas turi teisiamojo statusą. Vieni minusai. K.Tubis, remiantis logika, turėtų varžytis dėl garbingos septintosios vietos su istoriku, „centristu – tautininku“ dr. Tomu Baranausku.

 

Teoriškai antrasis turas yra garantuotas „valstiečiui“ Tomui Tomilinui. Jo rinkiminė kampanija buvo stipriausia, „valstiečiai“ turi stabilų elektoratą ir Anykščių, ir Panevėžio rajonuose. Antano Bauros nuoširdi pagalba vilniečiui politikui taip pat didelis pliusas T.Tomilinui.

Tėvynės sąjungos Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Sergejus Jovaiša ir socialdemokratas Kęstutis Jacunskas mažiau matomi nei T.Tomilinas. Tikėtina, kad ir S.Jovaiša, ir K.Jacunskas viliasi, jog juos stipriai patrauks jų partijos, be to, ir patys žino esą žvaigždės.

Visgi didžio krepšininko S.Jovaišos jo spindintys medaliai 2016 metais per vienmandatę apygardą į Seimą neįtempė. Kodėl šį kartą praeities nuopelnai rinkimų rezultatus turėtų nulemti? Na, padės S.Jovaišai jo pavardė, bet sėkmės rinkimuose negarantuos.

O p. Kęstutis, manau, bus elementariai pacientų išdurtas. Pas jį, kaip gydytoją, kreipiasi šimtai žmonių, neabejoju, kad 98 proc. pacientų, net ir neklausiami, pradeda „pudrinti“ smegenis, jog balsuos už „daktariuką“ ir dar visą kaimą suagituos taip pat pasielgti. Ach, gydytojau, kad Jūs žinotumėt, kokie klastingi tie diedukai...

Visas tekstas - šeštadienio "Anykštoje". Portale anyksta.lt visas tekstas spausdinamas nebus. 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Jonas

  Nuoroda

  Lenkas ar nežinia kokios tautybės kolchozniko Karbauskio pavaduotojas siūlo rinktis tarp praeities ir ateities, tarp progreso ir kolchozinės praeities. Tai va, anykštėnai pasirinko ateitį, progresą, Jovaišą.

  Prieš dieną
 • Man ne vistiek

  Nuoroda

  Būkime garbingi ir antrajame rinkimų ture balsuokime už mūsų miesto garbės pilietį Jovaišą. Priešingu atveju šis garbingas titulas bus devalvuotas.

  Prieš savaitę
 • Lione iš Dembavos sako:

  atsakymas į: Man ne vistiek Nuoroda

  "Atiduokime krepšininkui sporto salę" - o Seime tik rimtiems vyrams !

  Prieš 2 dienas
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Buvo kaip buvo, dabar bus antras ratas. Valstiečiai jau prakišo, sėdės opozicijoje, todėl reikia balsuoti už Jovaišą, nes patys žinote, kokia įtaka ir kokia nauda iš opozicijos. Be to Tomilin jau išrinktas, nerinkim išrinkto.

  Prieš savaitę
 • Atsakymas dar kartą Tau

  Nuoroda

  Gyvenimiškos patirties, norint dirbti seime reikėtų ir Jacunskui, todėl ir siūlau pasistažuoti, pavadovauti ligoninei. Kaip tik tada įgaus vadovo - vadybininko patirties, sustatys per tuos ketverius metus viską į vietą, suburs kolektyvą. Kitai kadencijai visi deleguosime į seimą. Aš matau tokią prognozę, tegu žmogus parodo ką sugeba. Valstybės valdymo dar reikia, oi kaip jam reikia mokytis. Išklausiau visų delegatų prisistatymą ir susidariau savo nuomonę. Komentatoriai Jums, Tubio tikrai neišrinks, išrinks rinkėjai. Nereikia vieno žmogaus niekinti, o kitus garbinti - visų kandidatų lygis yra vienodas(beveik) vieni žino daugiau kiti mažiau, kiekvienas savo srities žinovas. Man jie visi lygūs. Taškas. Kas bus matysim.

  Prieš 2 savaičių
 • dar kartą tau

  Nuoroda

  Mes nepergyvename, bet nenorėtume, kad tokie komentatoriai mums išrintų tubį į seimą. Visi akcentuoja, kad reik jaunimą rinkti. Tai štai, puiki galimybė. Jacunskas dar pakankamai jaunas. O Sargūnas dar šiek tiek per jaunas. Dar tegul įgyja gyvenimiškos patirties. O daugiau kaip ir nėra iš ko. Tomilinas ir taip pateks.

  Prieš 2 savaičių
 • Dar kartą visiems.

  Nuoroda

  Būkit geri netauzykit niekų. Nevarykit Jūs to Jacunsko į seimą, geriau visi susirinkę nuneškit jį į ligoninę, tegu pakeičia dar vieną užsisėdėjusį funkcionierių. Tai būtų pati geriausia dovana miestui, nes jaunesni likę gydytojai ir tie jau tuoj teps slides. Kiek gi gali kęsti nesąmones ir betikslį, kai kurių specialistų vaikymą. Geriau padėkit savivaldybei suorganizuoti naują konkursą į ligoninės vadovo postą, nes ji viena to padaryti nesugeba. Su visuomenės pagalba šis tas gal išeis. Apie tai mąstykit? Jūs dar apie seimą svajojat, galvokit apie Anykščius. Nepergyvenkit kažką vis vien išrinksim, nes neaišku kur kas ienas pasuks.

  Prieš 2 savaičių
 • Nežaiskite savo vaikų ateitimi !

  atsakymas į: Dar kartą visiems. Nuoroda

  Kada jūs suprasite, kad Seimas ne krepšinio aikštelė ?

  Prieš 2 dienas
 • Logika

  Nuoroda

  Vienas iš dviejų bus dešnysis, mažai kas tuo abejoja, kad tai bus Jovaiša, kairėje makalynė, žmonėms teks rinktis tarp Ričardo Sargūno, Jacunsko, Tubio ir Tomilino. Turint omeny, kad socialdemokratai turi pastovų elektoratą, statyčiau už Jacunską

  Prieš 2 savaičių
 • =)

  Nuoroda

  Kam Jovaišą sėdėt seime, jei jis krepšinio varžybas gali pakomentuot ir iš namų.

  Prieš 2 savaičių
 • Nesutinku

  Nuoroda

  Valstiečiai neturi savo elektorato Anykščių rajone. Turėjo Baura apie 10 proc palaikymą. Pastovų elektoratą turi tėvynės sąjunga, socialdemokrati ir mieste liberalai. Todėl antram rate bus Jacunskas su Jovaiša

  Prieš 2 savaičių
 • Nelabai gaudaus palitikoj

  atsakymas į: Nesutinku Nuoroda

  Bet mana protas nesupranta ku gali Seimi veikt krepšininkas ar daktaras ? Ar blogai galvoju, kad ti Seimi, turi but geras įstatymu leidėjas ir matyt Lietuvos ateiti bent 10 metu priekin. Nu krepšininkas supranta tik kaip su kamaliu žaisti - nu tai jam atiduokim krepšinio salę ! Tegu žaidžia. Daktaras turi gydit ligonius, poliklinikai jam vieta yr. Geras specialistas, neprapuls, nu bet politikoj - oi, oi, ne jam. Negi nematet TV debatų ? Nu negali jis eiti ten Seiman "virti tos košės" , N E G A L I !
  Nu bet balsuot vien dėl to kad kandidatas yra jūsų pažįstamas, ar draugas, ar gydytojas - nu pasigailėkit savo vaikų ateities ir nevarykit "Devule medin" !

  Prieš 2 savaičių
 • Pilietis

  atsakymas į: Nelabai gaudaus palitikoj Nuoroda

  O ką seime ir vyriausybėje veikia policininkas Skvernelis, gydytojas Veryga ir kiti. Jovaiša tai bent su aukštuosius baigęs, vieną iš jų KPI, kas tikrai ne kiekvieno nosiai.

  Prieš 2 savaičių
 • toks tu ir nevykėlis pilietis

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  jei net nežinai, kad Tarybiniais laikais daugumai pasaulinio lygio sportininkams, aukštojo mokslo diplomai buvo dalijami "už dyka", t.y. net nelankant paskaitų, o į egzaminą reikėjo tik ateiti atnešti pažymių knygelę pasirašyti ! Kai kurie, net nesiteikdavo ateiti - veliau parašą gaudavo ! Jei jau nori būti Pilietis, pasidomėk Tarybinio sporto istorija !

  Prieš 2 savaičių
 • Buk geras, tik nors nesakyk niekam, kad po rinkimų

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  K. Jacunskas pakeis Sveikatos ministrą A.Verygą ? O K.Tubis Ministrą pirmininką S.Skvernelį !

  Prieš 2 savaičių
 • Taip

  atsakymas į: Nelabai gaudaus palitikoj Nuoroda

  Blogai galvoji. Reik tada vyt is seimo Degutiene, Matula is europos Jukneviciene, Andriukaiti, Veryga ir daug kitu. Vieni daktarai

  Prieš 2 savaičių
 • Nelabai gaudaus palitikoj

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Nu su meru palicininku kas gavas ? Jazau, Jazau kaip sarmata unt visa svieta - vogt pradėja ?

  Prieš 2 savaičių
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Manau, kad Šmigelskas pervertina Tubio šansus. Mero rinkimuose jam dirbo visa savivaldybė. Dabar nebirbs. Manau, kad jis liks tik koks 5-6, pralenkęs nebent Baranauską ir kažkokį krikdemą. Antrame rate bus Jovaiša ir greičiausiai Jacunskas.

  Prieš 2 savaičių
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Lietuvos socialdemokratinė darbo partija ("Bebrai") yra buvusioji prezidento Algirdo Brazausko komanda! Visus asmeniškai gerai pažįstu ir atsimenu. Teko kartu dirbti atsakingai Seime. Tai iš tiesų politikoje ir valstybės tarnyboje, vidaus ir užsienio politikoje patyrę ir kvalifikuoti asmenys. Visas pirmųjų dešimtukas sąraše - atsakingi profesionalai valstybininkai. Štai jiems savo balsą ir atiduosiu.

  Prieš 2 savaičių
 • Manau

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Tik beprotis gali balsuoti už praeitį, už žmones, kurie statė komunizmą.

  Prieš 2 savaičių
 • ???

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Leonai, už kurį Tubį balsuosi? Tremtinį? Liberalą? Bebrą? Ar taip liepia kgb?

  Prieš 2 savaičių
 • Sėkmės mažumoms

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Mokslas teigia, kad homoseksualų yra 5 procentai. Gal socdarbiečiai su Leono pagalba ir pasieks 5 proc?

  Prieš 2 savaičių
 • už šytus tai gal ir aš balsoč

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  bet vat už nusikalteli su untrankiais tai tikrai negaliu - nu sarmata unt vysa rajuona butu

  Prieš 2 savaičių
 • a kodel nebedirbi tinai

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  ar išmetė ?

  Prieš 2 savaičių
 • ar galvoji kad kam idomus

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  tavo erotiniai sapnai ? Ar sapnas sausas, ar šlapias buvo ?

  Prieš 2 savaičių
 • 7.

  Nuoroda

  Jau rytoj daugiamandatės biuletenyje balsuosiu už Nacionalinį susivienijimą numeris 7.

  Prieš 2 savaičių
 • A ne?

  atsakymas į: 7. Nuoroda

  Kas jie per Dievo blusos?

  Prieš 2 savaičių
 • +kaip mes nusirairame..

  Prieš 2 savaičių
 • yra didelis skirtumas

  atsakymas į: D Nuoroda

  nuo Tavęs ir Mūsų !

  Prieš 2 savaičių
 • Patarėjas

  Nuoroda

  Per šiuos rinkimus bus 2 Kęstai , 2 Sargūnai, ir 2 krepšininkai - vienas tikras, kitas reklaminis. Žiūrėkit nesusipainiokit ! :-)

  Prieš 2 savaičių
 • Socialdemokratas!

  Nuoroda

  Manau, kad daug balsų surinks Socialdemokratas Tubis!

  Prieš 2 savaičių
 • chmm

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Tubis buvo tremtinys, liberalas, dabar socialdemokratas? Niekas už tokius išverstaskūrius nebalsuoja.

  Prieš 2 savaičių
 • joks jis ne socialdemokratas

  atsakymas į: chmm Nuoroda

  tai seni komunystai, bebrais vadinami, parsiduodantys kad ir velniui už prišliaužimą prie valdžios lovio.

  Prieš 2 savaičių
 • Donaldas pasakytu

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Fake news

  Prieš 2 savaičių
 • Facebook ekspete

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Valstiečių kažkokiame poste mačiau net Vidmanto barzdą baisu koks šališkumas:)

  Prieš 2 savaičių
 • Kęstuti

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Čia tu ?baik cirkintis visi žino kas yra socdemas ir kas yra bebras , nemulkink žmonių , nes jie atskiria pelūs nuo grūdų:)

  Prieš 2 savaičių
 • Gyvūnų diena!

  atsakymas į: Kęstuti Nuoroda

  Šiandieną yra pasaulinė gyvūnų dieną! Sveikinime ir globojame gyvūnus! O socialdemokratas yra socialdemokratas!

  Prieš 2 savaičių
 • Bebras yra gyvūnas

  atsakymas į: Gyvūnų diena! Nuoroda

  O kas yra Bebrų partija ? O kas yra Bebrų portalas ?

  Prieš 2 savaičių
 • ane?

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Norejai parasyt - bebras tubis? eina į rinkimus su ta partija, kuri neturi jokio sanso perkopti 5 proc. tauta atsilygins tiems, kurie stabde Lietuvos pazanga.

  Prieš 2 savaičių
 • Patogu kai kam

  atsakymas į: Socialdemokratas! Nuoroda

  Nes daug kaimo žmonių nežino, kad šis net yra teisiamas už nusikaltimus visuomenei ?

  Prieš 2 savaičių
 • Kaimo politologas

  Nuoroda

  Rinkeju dalyvavimas šiuose rinkimuose bus kaip niekada mažas. Tai bus pabaigos pradžia.

  Prieš 2 savaičių
 • Miesto politologas

  atsakymas į: Kaimo politologas Nuoroda

  Šias metais rinkėjų bus daug daugiau, nei anksčiau. Dėl aktyvios Laisvės TV reklamos, kad reikia balsuoti, jog nepatektų į Seimą Valdemorto koloradai balsuoti eis daug daugiau, nei anksčiau. Vien užsienyje užsiregistravo 41 tūkst. 110 rinkėjų,
  Tarp kitko, labai įdomus balsavimo Lenkijoje per ES Parlemento rinkimus rezultatas- laimėjo TS LKD ( 30 proc.), antri Liberalų sąjūdis, (16 proc.), o „Valdemaro Tomaševskio blokas“ – Krikščioniškų šeimų sąjungos ir Rusų aljanso koalicija liko tik 4 vietoje.

  Prieš 2 savaičių
 • R.Gižinskas

  Nuoroda

  Pažistant dabartinę Anykščių [ne] rinkiminę politiką,Vidmanto prognozės valstiečių naudai.Ir Vprisidedant kitiems ''žulikams''.

  Prieš 2 savaičių
 • R.Gižinskas

  atsakymas į: R.Gižinskas Nuoroda

  keista,korekcijos nebuvo...Meras -mentas ir Tomilinas žaidžia vienoje komandoje su bebrais.

  Prieš 2 savaičių
 • Klausimas

  Nuoroda

  Krikščionių sąjunga džiaugiasi, kad bendradarbiauja su Kauno krašto profesine sąjunga " Solidarumas" ir Kauno transporto profsąjunga. Jei esu ne Kauno Solidarumo narys, man bus galima balsuoti už Sargūna, ar reiks balsuoti už Penkauską. Verikiene nekelia arba pasikeitė telefoną.

  Prieš 2 savaičių
 • Rinkimai!

  Nuoroda

  Jaučiasi Tubis kaip asmenybė, komanda dirba aktyviai ir energingai, jeigu bus išrinktas, tai pokyčių galima tikėtis!

  Prieš 2 savaičių
 • Lažybos

  atsakymas į: Rinkimai! Nuoroda

  Antram rate Jovaiša (apie 21 proc.) Ir Jacunskas (16 PROC.). Už jų Tomilin, M.sargūnas ir Tubis (MAŪDAUG PO 13_15 PROC.).

  Prieš 2 savaičių
 • Tataigi

  atsakymas į: Rinkimai! Nuoroda

  Asmenybė tuščiavidurė. Komandos nėra. Savivaldybės administracija nepasinaudosi. Žmogus teisiamas. Rezultatas 3-6 proc. Max.

  Prieš 2 savaičių
 • Sujuokinot

  atsakymas į: Rinkimai! Nuoroda

  :DD Sujuokinot Kęstuti. Pats save giriate komentaruose? Kas gi ta komanda? Nei jaučiasi, nei matosi. Vienišas visų pamirštas ir niekam nereikalingas despotas.

  Prieš 2 savaičių
 • Konkrečiai, prašome

  atsakymas į: Rinkimai! Nuoroda

  Būtų įdomu sužinoti kas ta komanda? Andrius Šedžius, Kirkilas ir kas dar? Kur jų darbai?

  Prieš 2 savaičių
 • Vietiniai

  atsakymas į: Konkrečiai, prašome Nuoroda

  Čia pasklidęs vietinių būrys, kalbasi su žmonėmis, darbo vietose, apsilanko namuose, gatvėse ir t.t....Kažkodėl savaitgalyje apie kitus kandidatus nieko nesimato ir nesigirdi.

  Prieš 2 savaičių
 • netiesa

  atsakymas į: Vietiniai Nuoroda

  ne matem, nei girdejom. Jacunskas bent su Tomilinu po renginius trinasi, visur ju pilna, o kur tas Tubis? Niekur nemaciau.

  Prieš 2 savaičių
 • Nežinau

  atsakymas į: netiesa Nuoroda

  Asmeniškai Tubis papasakojo apie save ir paprašė palaikymo, o kiti gal tik ir linksminasi renginiuose...Nežinau

  Prieš 2 savaičių
 • dairykites tiktai visur

  atsakymas į: Vietiniai Nuoroda

  kad ko nepavogtų !

  Prieš 2 savaičių
 • Visiems

  Nuoroda

  Sveiki rašytojai, didelės kultūros puoselėtojai. Rašote ypač "kultūringai", moksliškai pagrįstomis hipotezėmis tik pamirštate vieną dalyką -šuo loja karavanas eina. Kad Vidmantas "nusirašo" , čia niekam ne naujiena, bet politiniai lavonai tikrai bus dabartinė mūsų rajono valdžia, jiems kelias į tolesnius seimo ar savivaldybės rinkimus jau užsiveria. Jūs visi kaltinat Tubį jis šioks, jis anoks, bet jis nebijo žmogui padėti, su visais bendrauja vienodai, ko nepasakysi apie dabartinę valdžią --pilni arogancijos ir pasipūtimo. Rašot vagis, kėgėbistas, bet ar Jūs nutvėrėte už rankos, ar ką iš Jūsų pavogė. O kodėl, Jūs suraukę šiknas tylite, apie savivaldybės poelgį ir atsinešimą į žmogų, kai Vasiliauskas buvo vejamas iš ligoninės, o dabar pasodinote senį pensininką "nieko neprisivogusį". Gal nežinote, kad jo byla buvo perduota prokuratūrai ir visą tau užglostė garsus seimūnas. Čia - ne vagystė? Kas tai pagal Jus, didelis žygdarbis? Ar ne? Galu gale būkit kultūringi, nerašykit nesąmonių, jei nežinote tiesos. Tokia tiesa "viena bobutė pasakė" na ir pirmyn. Gyvenimas parodys kas teisus, kas kur sės - ne Jums spręsti yra atitinkami organai jie išspręs. Mano nuomone, rimčiausias kandidatas ir yra tas asmuo, kurio Jūs taip nemylite.

  Prieš 2 savaičių
 • Apklausos

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Nėra ko spėlioti. Apklausos rodo, kad į antrą ratą eina Jovaiša ir Jacunskas, nedaug bet atsiliks Mindaugas, tominas ir tubis

  Prieš 2 savaičių
 • Manau

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Rimčiausias kandidatas pasaulinio garso žmogus Jovaiša. Per dvi kadencijas seime neapsivogė, nesusikompromitavi. Patikrintas.

  Prieš 2 savaičių
 • Rimtai patariu

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  Negi normalus koks rinkėjas gali balsuoti už tuos , nusišnekančius pirdylas, krepšininkus, vagis su antrankiais,...?
  Ateina nauji technologiniai laikai, taigi ir rinkitės iš trijų tinkamų kandidatų - palikite tuos nukriošusius, apsivogusius pirdylas !
  1. Tomas T.
  2. Mindaugas S.
  3. Jacunskas K. (pastarojo vardą su pavarde apkeičiau). Manau daug rinkėjų kaimuose net nežino, kad tas kitas "K" yra teisiamas už vagystes ? Neapsirikit su vardais !
  Kitus net užmirškite ir negadinkite veltui balsu !

  Prieš 2 savaičių
 • Kestas

  atsakymas į: Manau Nuoroda

  O ko gero yra Seime pavogti ?

  Prieš 2 savaičių
 • Politikos apžvalgininkas

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Žinome apie nusikaltimus tik tiek, kiek pateikė STT, mes asmeniškai net nematėme kaip nusikaltėlis buvo išvestas su antrankiais ! Visą informaciją pateikė Respublikos spauda. Nes ji, tai ta pati spauda per kurią giriatės kad esate nieko nekaltas, tarytum "šventas avinėlis" kaip kad ir dabar.
  O "žmogui padėti ir bendrauti" kaip jūs sakote, naudojantis tarnybine padėtimi Valstybiniais finansiniais resursais turint naudos sau, yra nusikaltimas, ir visuomenėje traktuojamas kaip vagystė iš Valstybės. Dėkingi esame STT už tokių nusikaltimų užkardymą.
  Todėl bent jau gėditumėtės kandidatuoti į LR Seimą su tokia "patirtimi" , nes darote gėdą ne tik rajono žmonėms, bet ir visos Respublikos visuomenei !

  Prieš 2 savaičių
 • Klausimas

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Krikščionių sąjunga džiaugiasi, kad bendradarbiauja su Kauno krašto profesine sąjunga " Solidarumas" ir Kauno transporto profsąjunga. Jei esu ne Kauno Solidarumo narys, man bus galima balsuoti už Sargūna, ar reiks balsuoti už Penkauską. Verikiene nekelia arba pasikeitė telefoną.

  Prieš 2 savaičių
 • Nu ir ką?

  atsakymas į: Visiems Nuoroda

  Liberlalsąjūdietis Vasiliauskas nesugebėjo susitvarkyti su pareigomis ir viskas. Nei kas jo kabinetą antspaudavo, kaip ateistas Tubis verslo centre, nei grasino teismais. Nereiktų lyginti nesulyginamų dalykų.

  Prieš 2 savaičių
 • Ai ai

  Nuoroda

  Lokit kaip norit o laimės K. Tubis jai jam Gerb Savickas padededa

  Prieš 2 savaičių
 • Maiby baiby

  atsakymas į: Ai ai Nuoroda

  Jei laimėtų Tubis gal galėtų keist įstatymus kad pencininkas Alfredas galėtų tapt statybos skyriaus vedėju ir tuo pačiu vadovaut investicijų skyriui? tas kietas jėga!!!!!!!

  Prieš 2 savaičių
 • Faktaa

  atsakymas į: Ai ai Nuoroda

  Tai bus Savicko pergalė.

  Prieš 2 savaičių
 • Tikiuosi neleis balsuoti

  atsakymas į: Ai ai Nuoroda

  Rokiškio psichinės ligoninės pacientams ?

  Prieš 2 savaičių
 • PARTIJOS VERTOS DĖMESIO

  Nuoroda

  #1. DRĄSOS KELIAS su stipriais kandidatais kaip žurnalistas Vytautas Matulevičius ir profesorius habilituotas daktaras Eduardas Vaitkus.
  #4. LIAUDIES PARTIJA Nendrė Černiauskienė.
  #6. CENTRO PARTIJA TAUTININKAI.
  #7.NACIONALINIS SUSIVIENIJIMAS.
  #10. SANTALKA LIETUVAI.
  #11.LIETUVA VISŲ.
  #15. KRIKŠČIONIŲ SĄJUNGA.
  Tikrai yra iš ko rinktis!

  Prieš 2 savaičių
 • TAIP

  atsakymas į: PARTIJOS VERTOS DĖMESIO Nuoroda

  Užmiršote paminėti Lenkų rinkimų akciją su rimtais žmonėmis.

  Prieš 2 savaičių
 • ei,

  Nuoroda

  Jau konservatorių tai nerinki jei norit normaliai gyventi. O tai tuoj pensijas sumažins, socialines garantijas nuums... baisu.. tik jau ne.

  Prieš 2 savaičių
 • Nesumažins,nenuims

  atsakymas į: ei, Nuoroda

  Normalus gyvenimas - tai ne trupiniai prieš rinkimus.O brošiūra apie "neliečiamus" - tik juodos propagandos pavyzdys.Nepasimausim.

  Prieš 2 savaičių
 • Žaliukas

  atsakymas į: Nesumažins,nenuims Nuoroda

  Nesumažins, nenuims? Tai kad savo laiku ir mažino ir nuėmė. Beje kiek Jūsų manymu ne trupiniai? Kasmet po šimtą, du šimtus, tris šimtus eurų kils pensijos laimėjus konservatoriams? Minimali alga kitais metais 1000, dar kitais 2000 eurų? Ai prisiminiau, čiagi iš Darbo partijos kažkurių rinkimų pažadai panašūs buvo. :)
  Užtenka tik paskaitinėti Šimonytės facebooką, kaip iškart supranti, kad konservatorius tai diagnozė ir nieko čia nebepadarysi.
  Tai kad gal apsieisim be "neliečiamųjų" valdžios.

  Prieš 2 savaičių
 • Uj

  atsakymas į: ei, Nuoroda

  Paskaitykit valstiečių žurnalą "Neliečiamieji", sužinosit, ką Lietuvai "davė" konservatoriai. Paaiškės kaip balsuoti

  Prieš 2 savaičių
 • Paskaitykit

  atsakymas į: Uj Nuoroda

  "Kabinetas 339".Sužinosit ,ką sau davė valstiečių vedlys.paaiškės už ką nebalsuoti.

  Prieš 2 savaičių
 • Lojasi visi kaip šunys per tuos rinkimus

  Nuoroda

  o tokius savo kasdienius reikalus pamiršta, kaip pavyzdžiui :
  Kodėl maisto prekybos centrai gan senai jau prekiauja pašarinėmis bulvėmis (skirtomis gyvulių pašarui, kai šakniavaisių dydis iki 5 cm) ?
  Ar tai jau skaitoma, kad mūsų vadinamoji "Aborigenų šalis" pateko į trečiųjų šalių sąrašą, ar Valstybės atstovai sako, kad mes normalių, maistinių bulvių neįpirksime ? O gal žmonės, vadinamieji "rinkimų rinkėjai" vis dar nežino, kad didelės maistinės bulvės išvežamos į užsienį, o mums kaip šernams papilomos pašarinės ?

  Prieš 2 savaičių
 • šuva nebijo rinkimų

  atsakymas į: Lojasi visi kaip šunys per tuos rinkimus Nuoroda

  Todėl, kad vilkamyliai galėtų susikišti sau į subinę. Juk jie yra visiški iškrypėliai, vieną net nuteisė už ežiuko prievartavimą. Tiesa procesas vyko Austrijoje. Pasigooglinkite.

  Prieš 2 savaičių
 • Vitoldas T.

  Nuoroda

  Jovaiša pateks pagal sąrašą. Jau du kartus bandė laimėti vienmandatėje ir nieko nepasiekė. Jei TS LKD neturės su kuo sudaryti koalicijos, tai vėl liks opozicijoje ir Lietuva negaus daugiau jėgos. Visą laiką rėmiau tik dešiniuosius, nes žinau kaip pasikeitė gyvenimas Europoje, kai kairiuosius pakeičia laisvos rinkos šalininkai. Šiuose rinkimuose reikia balsuoti už liberalus. Kadangi Laisvės partija neturi kandidato mūsų apygardoje, tai reikia rinktis M. Sargūną ir Liberalų sąjūdį.

  Prieš 2 savaičių
 • Arūnas Liogė

  Nuoroda

  Vieninga bendruomenė- stipri bendruomenė.Kaip norisi tikėti, kad mes,anykštėnai, kaip krašto bendruomenė pagaliau pribrendom Vienybei ir blaiviam mąstymui.
  Į politiką ateina naujos kartos politikai, tokie kaip Mindaugas Sargūnas, kuris jau turi pakankamos patirties savivaldoje, geros politinės kultūros. Apie daugelio kitų kandidatų politinę kultūrą geriau ir nekalbėti.
  Laikas mums visiems išmesti savo "gerąsias" savybes- pykti, pagiežą, pavydą, agresyvumą, hamizmą....ir susivienyti. Susivienyti, tam, kad politinius senjorus ir pranašus iš svetur paliktume už šių Seimo rinkimų borto už juos nebalsuojant, t.y. vienus išsiunčiant pailsėti - jie tikrai pavargo kovodami už Lietuvą ir jos žmones :-) , o kitus pasiučiant ten iš kur atėjo....:-)
  O savo balsus atiduotume Anykščių krašto bendruomenės nariui harizmatiškąjam jaunos kartos politikui Mindaugui Sargūnui.

  Prieš 2 savaičių
 • Nu ko tyčiotis!

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  Arūnai, berniokas iš tikrųjų nelabai charizmatiškas. Bet tyčiotis...vadinti harizmatišku...

  Prieš 2 savaičių
 • Patariu

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  Mindaugai, neprašyk Liogės pagalbos, pralaimėsi

  Prieš 2 savaičių
 • Foksas

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  Kur Masiulis?

  Prieš 2 savaičių
 • Chmm

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  Jeigu ne Liogė agituotų balsuočiau, bet lieku prie Jovaišos. Tiesiog būtina, kad Tėvynės Sąjunga laimėtų, antraip gresia policinės valstybės modelis

  Prieš 2 savaičių
 • VRK

  atsakymas į: Chmm Nuoroda

  Chmm negali balsuoti, nes tokio rinkėjo nėra rinkimų sąrašuose :-)

  Prieš 2 savaičių
 • o geras, kur dingis buvai ?

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  kaip su šiukšlių konteineriais kaip žadėjai pagal svorį ar padarysi ?

  Prieš 2 savaičių
 • Mindaugai, ar tesėsi

  atsakymas į: o geras, kur dingis buvai ? Nuoroda

  Arūno pažadus - sverti šiukšles ?

  Prieš 2 savaičių
 • Vau

  atsakymas į: Mindaugai, ar tesėsi Nuoroda

  O ja ja Liogės laikais buvo suefektyvintas vandenų darbas , įkurtas juristo etatas , dasich fantantisch ja ja:)

  Prieš 2 savaičių
 • Vaje

  atsakymas į: Arūnas Liogė Nuoroda

  Išlindo Pylipas iš kanapių!

  Prieš 2 savaičių
 • Anykštėno kortelė

  atsakymas į: Vaje Nuoroda

  Nei barzdelės nei plunksnelių dar neturi....

  Prieš 2 savaičių
 • Visiškai nebesuprantu nieko

  Nuoroda

  kažkieno frazė pasakyta anksčiau : " Gyvename kaip aborigenai, aborigenų šalyje..." . Pradedu ir aš jau tuo tikėti,...
  "Turizmo gilės" apdovanojimuose Seimo narys kalbėjo, .." kad apsigyvenus Anykščiuose jo žmonai ir jam kyla verslo idėjų, kurias jis tikisi realizuoti..."
  Tai dabar nesuprantu, ar čia jis į mūsų miestą atvažiavo verslo darytis, ar rajono žmones Seime atstovauti ?
  O gal čia normalu ?
  Meras - botanikos mokytojas, gėlininkas-daržininkas, straipsnių apie augalus rašytojas, Pavaduotojas - veterinaras, ūkininkas, kombainininkas, ....
  Gal čia tik aš, rinkėja, "ruroj smegenų ieškau" ? :-) Dirbu Valstybinėje įmonėje, prieinu prie visokios informacijos - gal ir man verslą kokį daryti, kol turiu galimybių ?

  Prieš 2 savaičių
 • jau geriau valstietis, nei Lietuvos išdavikai

  atsakymas į: Visiškai nebesuprantu nieko Nuoroda

  svarbu, kad ne slaptas KGB agentas, ne ateistas, ne apsimetęs tremtinys.

  Prieš 2 savaičių
 • tik ne tubi

  Nuoroda

  Kažkaip geriau galvojau apie poną Šmigelską. Atrodė toliaregis žurnalistas. Bet ėmė ir parašė kliurką. Žmonės tikrai nebalsuos už Tubį. Jie supranta, kokią gėdą atneš jo išrinkimas. Įsivaizduokit, išrenka poną į seimą. Teismas vis dar nepasibaigęs. Vėl įgyja neliečiamybę. Inauguruoja seimą ir tom pačiom dienom prokurorai ateina prašyti panaikinti pono neliečiamybę. Skambės visos naujienos ir portalai. Dar nespėjo apšilti kojų, o jau teisiamas. Nebus kur akių dėti. Kaip kad Šustauską išrinkti. O kad poną nuteis, tai tikrai. Pagautas už rankos, su įrodymais, nepavyks išsisukt.

  Prieš 2 savaičių
 • A ne?

  atsakymas į: tik ne tubi Nuoroda

  KAS PER MADA KALBĖTI VISŲ ŽMONIŲ VARDU !? Tu - ne visi. Kaip atrodo tau, nereiškia, kad visiems. Apygarda susideda iš Anykščių rajono ir nemažos dalies Panevėžio rajono. O jie turi savo laikraščius ir "Anykštos" neskaito. Ir niekas nežino, kai rinkėjai nuspręs. Jų valia rinktis. Jie ir pasirinks. :)

  Prieš 2 savaičių
 • prie ko čia Anykšta laikraštis ?

  atsakymas į: A ne? Nuoroda

  Visa Lietuvos spauda skambėjo apie areštuotą ir teisiamą teismuose vagį !

  Prieš 2 savaičių
 • ta negi ten nežino kad jis

  atsakymas į: A ne? Nuoroda

  teisiamas vagis ?

  Prieš 2 savaičių
 • Pritariu

  atsakymas į: tik ne tubi Nuoroda

  Aferistams, sukčiams, vagims, valdininkų nekompetencijai ir pan., Tubio išrinkimas būtų Jiems ne tik gėda, bet ir realiai riesta.

  Prieš 2 savaičių
 • Taip

  atsakymas į: Pritariu Nuoroda

  Ateistams, sukčiam, vagims, Tubio išrinkimas būtų pats tas.

  Prieš 2 savaičių
 • Panašu

  Nuoroda

  Sąžiningas ir protingas Tubis tapo nedorėliu auka, tai žmonės pradėjo Jo gailėtis ir nori Jam padėti, atiduodami savo balsus....

  Prieš 2 savaičių
 • vagis nutvertas už rankos

  atsakymas į: Panašu Nuoroda

  "sąžiningesnio" ir but negali !

  Prieš 2 savaičių
 • Žiniasklaida ir rinkimai

  Nuoroda

  Michaelis Laitmanas atsako į klausimą (kokia didžiausia grėsmė 2020 metais): „Aš manau, kad didžiausia mūsų problema- tai masinės informacijos priemonės. Tai yra didžiulė blogio jėga. Jos nori ne pateikti informaciją, bet valdyti – per tai ką ir kaip pateikia – žmonių sielas, žmonių mintis. Kas moka, tas ir užsako. Tai absoliučiai parsidavusi sistema. Koks gali būti kodeksas, jeigu jos gali apdergti bet kurį teisėją, bet kurį advokatą. Tu gali paimti bet kurį žmogų ir taip apjuodinti žiniasklaidoje, kad net, jeigu jis nėra išrinktose pareigose, tai jo jau nepaskirs, turės eiti dirbti į gatvę, šluoti šaligatvius. Tai masinių informacijos priemonių ryšys su didžiuliu turtu ir valdymu. Ir vis tie trys faktoriai valdo tautą taip, kaip nusprendžia tarpusavyje. Be to, kokioje padėtyje šiandien yra pasaulis, tai yra labai pavojinga“. Į klausimą ar sumažės įtaka, atsako: „Ne, kaip gi tai gali sumažėti. Mūsų egoizmas auga ir problema tame, kad jis ir auga, ir jaučia vis dar didesnę savo tuštumą, kad tą tuštumą kaip nors užpildytų, jie turi išgalvoti vis daugiau kokių nors ekscesų“.

  Prieš 2 savaičių
 • Vai kodėl?

  Nuoroda

  Kas žinote kodėl vienos Tomilino dukros vardas slaviškas, o visų kitų vaikų vardai žydiški (hebrajų) ?

  Prieš 2 savaičių
 • spejimas

  atsakymas į: Vai kodėl? Nuoroda

  spėju: todėl, kad jis čigonas?

  Prieš 2 savaičių
 • -----

  Nuoroda

  Tik uz K.Tubi.

  Prieš 2 savaičių
 • ,,,,,,,,,,,,,,,,,, - to

  atsakymas į: ----- Nuoroda

  Kiek liko sėdėti?

  Prieš 2 savaičių
 • ar dar nepasodino

  atsakymas į: ----- Nuoroda

  už nusikaltimus ?

  Prieš 2 savaičių
 • A ne?

  Nuoroda

  Ar jums neatrodo, kad Tubis, laimėjęs rinkimus į Seimą, įdarbins Šmigelską padėjėju? :) Nežinau kodėl. Bet įtariu ir gana!!! :)

  Prieš 2 savaičių
 • Baik, negali būti

  atsakymas į: A ne? Nuoroda

  Negi ir barzdyla sės kalejiman kartu su vagiu ?

  Prieš 2 savaičių
 • Nu

  Nuoroda

  Perskaičiau popieriuj visas rieves. Pagal šmigelska antran turan eina tomilinas ir tubis

  Prieš 2 savaičių
 • a taigi barzdyla rašė

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  kad vagiui panaikintas nelecemumas ir graitu laiku ses kalejiman ?

  Prieš 2 savaičių
 • Nieko gero

  Nuoroda

  Aš tai eisiu balsuoti kai rinks meru,būtinai eisiu ,nes kažkokia klaida įvyko

  Prieš 2 savaičių
 • neivyko jokia klaida

  atsakymas į: Nieko gero Nuoroda

  tokį neišmaneli rinkom suvieniję balsus, kad tik vagis nepatektų postan ! Teks pakentėti, jis jau ir pats suprato - kad klaidos nebuvo !

  Prieš 2 savaičių
 • M.Fergizienė

  Nuoroda

  Koks sutapimas. Likus 5 dienoms iki rinkimų , gerb. K.Tubį prisiminė prokuratūra iki tol vilkinusi visus reikalus.Jei galvosime, kad iš 6 kandidatų vienas paprašė, kad K.Tubį patrauktų iš kelio, tai visas reikalas labai susipynė. Kuris paprašė? Gal esantys dabar 2 Seimo nariai, gal buvęs Seimo narys, gal jaunimėlis. Jie irgi moka daug gudrybių. Kad nesuklysti, geriau balsuoti už Kęstutį Tubį, taip galvos dauguma ir Kęstutis Tubis bus išrinktas į Seimą pirmame ture.
  Gerb.Tomo Tomilino įdėtas darbas nenueis niekais. Jis Valstiečių partiją pakėlė į tokias aukštumas, kas niekam neliko noro balsuoti už ką nors kita. Mano prognozuota 52 vietų Seime gali būti
  viršyta.

  Prieš 2 savaičių
 • o Viešpatie

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  ar tau jau vaistai pasibaigė ? Bandyk, gerai padeda Neuroleptikas Ketipinor.

  Prieš 2 savaičių
 • Ciukas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Marijona jei neklystu prognazavo savivaldybės rinkimuose pergalę Tubiui? Ale tai tada visai kaip Ramūnas jau trečius rinkimus,, laimėjo" kaip sakoma Marijonos žodžiai pasitvirtintų:):):):):):)

  Prieš 2 savaičių
 • nebesijuokit iš neįgalaus žmogaus

  atsakymas į: Ciukas Nuoroda

  net moksliškai patvirtinta yra, kad visos psichinės ligos yra nuo meilės nebuvimo !

  Prieš 2 savaičių
 • ar vagis pateks į seimą

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  štai kur klausimas ?

  Prieš 2 savaičių
 • Daug svarbiau žinoti

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Marijona, ar savo partijos vadui Paleckiui į kalėjimą nuvežei džiūvėsių?

  Prieš 2 savaičių
 • Nesutapimas

  atsakymas į: M.Fergizienė Nuoroda

  Parašė sena boba, kurios nuomonė visiems rūpi tiek, kiek Anykščių amfibijai rūpi žolės Šventojoje

  Prieš 2 savaičių
 • KAPITONAS

  Nuoroda

  Kaip reikalai su KGB LEITENANTU? Uspaschis sakė, kad padarys KGB agentų išviešinimą.

  Prieš 2 savaičių
 • jei suklysi

  Nuoroda

  tai tas kaltas, taip ar taip jau kaltas ! Kam dar čia tą cirką daro ? Visas miestas juokiasi ! Negi nesupranta ?

  Prieš 3 savaičių
 • vienam atėjūnui buvo pateiktas klausimas

  Nuoroda

  Kodėl palikai bobą su trim vaikais ? Atsakė - vaikai gyvena su manimi. Taip išeina boba jį paliko ? Bet sąkosi persikėlė gyventi į Anykščius. Taip išeina ir vaikus atsivežė ? Ir vaikus ir žmoną naują ?
  Ar čia laikinas reklaminis triukas, "makaronams" rinkėjams kabinti ?

  Prieš 3 savaičių
 • Politikas

  Nuoroda

  Mano balse neišdrįso viešai savo pažiūrų išdėstyti Baranauskas, Tubis ir Ričardas S. Už tokius balsuoti negalima, nes jie nejaučia jokios atsakomybės prieš rinkėjus.

  Prieš 3 savaičių
 • 2x2..

  Nuoroda

  Nėra jokios prasmės balsuoti už Tomiliną, nes jis partijos aukštai išreitinguotas 5 vietoje, ir faktas, kad bus kitam seime pagal sąrašą, todėl renkantis reiktų jį užmiršti ir galvoti apie kitą variantą. O jei labai norisi balsuot už Valstiečius, tai galit padaryt kitam lape ir reitinguot.

  Prieš 3 savaičių
 • Žaliukas

  atsakymas į: 2x2.. Nuoroda

  Neteisingai skaičiuoji Tamsta :)
  Išrenkam Tomą Tomiliną, ir balsuojam už valstiečių žaliųjų sąrašą. Jau ir turim seime du valstiečius. Čia ir yr 2x2 :)
  O už kitus balsuoti tai tikrai nėra prasmės, na paklius į seimą, bus opozicijoje, ką gero dėl savo krašto nuveiks? Nieko.

  Prieš 2 savaičių
 • Antrame ture

  Nuoroda

  Žmonės, pagrinde pasiskirstę į Jovaišo ir valstiečių gerbėjus....

  Prieš 3 savaičių
 • Teisybė

  Nuoroda

  Tik už Tubį!

  Prieš 3 savaičių
 • Neteisybė

  atsakymas į: Teisybė Nuoroda

  Valio, už nusikaltelį ir prastą vadovą, kuris supriešino Anykščius

  Prieš 2 savaičių
 • negadinkit balsu

  atsakymas į: Teisybė Nuoroda

  taigi vis tiek jau pasadins ?

  Prieš 3 savaičių
 • Visų šalių bolševikai vienykytės

  atsakymas į: Teisybė Nuoroda

  Komunistai visados palaiko komunistus.

  Prieš 3 savaičių
 • Kitokios "rievės"

  Nuoroda

  "Bebrų" kompanija - minusas Tubiui.Dar teismai ne į pliusą.Tomilinas - ne Baura,be to nevietinis,o LVŽ reitingas nukritęs. Jovaiša 2012 nekandidatavo Anykščiuos,o 2016 valstiečiai šlavė visoj Lietuvoj ,dabar taip nebebus.Dėl Jacunsko sutinku , ar didesnės jo galimybės Anykščiuos kompensuos pvz.Tomilino balsus iš Panevėžio rajono.Prognozė : Jovaiša,Jacunskas (nes vietinis),Tomilinas (nes nevietinis), Sargūnas R., Sargūnas M.,Tubis ir t.t.

  Prieš 3 savaičių
 • Nieko naujo

  atsakymas į: Kitokios "rievės" Nuoroda

  Politiniam lavonui niekas nekenkia.

  Prieš 3 savaičių
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Mmmmm, manau jog Jūsų įžvalgos gali būti neteisingos. Po rinkimų bus įdomu lyginti.

  Prieš 3 savaičių
 • Cekava Zosė

  Nuoroda

  O kodėl niekada ir niekur nesibolotiruoja Gražinos Šmigelskienės barzdanešys Vidmantas Šmigelskas? Seime yra gi žurnaliūginų:. Matelis iš Panevėžio pvz. ... :)

  Prieš 3 savaičių
 • Ne tik

  atsakymas į: Cekava Zosė Nuoroda

  seime buvo daug žurnalistų. Valatka, Balsys, Vasiliauskas. Gražina Šmigelskienė irgi buvo seimunė

  Prieš 3 savaičių