Rugsėjo mėnesį į Anykščių regioninį parką atvyko dvi "Swedbank" banko darbuotojų savanorių grupės iš Vilniaus, skelbia Anykščių regioninio parko direkcija.


Grupės produktų padalinio  darbuotojai, lydimi regioninio parko specialistų, patraukė prie Bijeikių apžvalgos bokšto ir stovyklavietės „Dusynas“. Čia jie dažė bokšto turėklus, suoliukus, stalus.
Kita grupė „Swedbank“ banko darbuotojų iš investicijų valdymo skyriaus atnaujino rekreacinę įrangą Šeimyniškėlių paplūdimyje: dažė pavėsines, suoliukus, stalus, sūpynes, persirengimo kabinas, tualetą.
„Swedbank“ sukurtas projektas „Mums rūpi“ skirtas skatinti savanorystę, atlikti gerus darbus ir kurti pokytį visuomenėje. Įsitraukti gali visi darbuotojai, komandos, skyriai ar departamentai. Projekto tikslas – padėti spręsti sunkumus, su kuriais susiduria įvairios Lietuvos bendruomenės – mokyklos, globos įstaigos, gyvūnais besirūpinančios organizacijos, bibliotekos, kultūros centrai ir kitos organizacijos ar įstaigos.
Rugpjūtį Anykščių regioniniame parke plušėjo SEB banko savanoriai.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ruru pakela

  Nuoroda

  karta per metus na kedes i matai baisus ivykis.

  Prieš mėnesį
 • TSKP

  Nuoroda

  Tarybiniais laikais visada buvo šeštadieniais visuomeninės rekreacijų sutvarkymo talkos !

  Prieš mėnesį
 • Atsiminimui

  atsakymas į: TSKP Nuoroda

  Ar teisybė, kad tarybiniais laikais visi komunistai sekmadieniais sueidavo į vieną salę ir darydavo orgijas? Jie tiesos kalbose, kad pirmieji sekretoriai buvo žydri?

  Prieš mėnesį
 • Durniau

  atsakymas į: Atsiminimui Nuoroda

  Ne visi komunistai. Iš atokių kolūkių neveždavo. Anykščiuose rinkdavosi dabartinėje muzikos mokykloje. Pradžioje ant taburetės sėdėdavo pirmasis sekretorius ir visi iš eilės jam čiulpdavo varpą. Kai nučiulpdavo pats jauniausias komjaunuolis, tada pirmasis sekretorius atsistodavo ant taburetės ir išgedavo visą stiklinę baltos. Būtinai kalboje paminėdavo Didįjį Tėvynės karą. Labai visiems patikdavo polka su ragučiais, kai reikėdavo į subinę įsikišti čiulptuką ( tai vadino popkė) su tampomo popieriaus girlianda. Moteris atsakinga už masinį kultūros darbą orgijoje nedalyvaudavo, nes po JONAVOS įvykių, buvo išleista CK direktyva, kuri draudė dalyvauti.

  Prieš mėnesį
 • Durniau

  atsakymas į: Atsiminimui Nuoroda

  Tu

  Prieš mėnesį