Tinkamų burnos higienos įgūdžių įgauname dar vaikystėje, tačiau net ir kruopščiai rūpinantis dantimis karts nuo karto tenka apsilankyti odontologijos klinikoje. Dažnais atvejais dantų gydymas apsiriboja jų plombavimu, tačiau kartais to nepakanka. Laimei, šiandien galime rinktis iš daugybės dantų protezavimo galimybių, kurias gali pasiūlyti ir Papadent odontologijos klinika. Kartais pacientai išsigąsta, kad jiems reikės protezuoti dantis, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šiandien odontologijos sritis yra smarkiai pažengusi, taigi, protezuoti dantys gali atrodyti tikrai natūraliai.

 Kodėl gali tekti protezuoti dantis?

Nors gana dažnai manoma, kad dantų protezavimas yra taikomas tik vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau tai tikrai nėra tiesa. Priežasčių, kodėl prireikia šios procedūros, yra ganėtinai daug, todėl palanku apžvelgti pačias dažniausias:

  • Bruksizmas: jei pacientas turi įprotį griežti dantimis, dantys nusidėvi kur kas greičiau, taigi, po kurio laiko juos gali tekti protezuoti;
  • Netaisyklingas sąkandis: kartais dantis prireikia ne tik tiesinti, bet taip pat ir rauti, todėl taikoma dantų implantacija (ant įsriegtų implantų tvirtinami protezai);
  • Dantų ir dantenų ligos: esant tam tikriems sutrikimams ne visada yra įmanoma išgydyti dantis, todėl juos prireikia rauti – vėliau šie dantys atkuriami implantais ir protezais;
  • Patirtos traumos: jei dantis nuskyla, ne visuomet yra įmanoma jį atkurti tiesiog plombuojant, taigi, dantų protezavimas gali būti tikrai palankiu pasirinkimu;
  • Noras turėti gražius dantis: estetinis protezavimas taikomas tada, kai norima pasiekti kiek įmanoma geresnį rezultatą.

Priežasčių, kodėl gali tekti taikyti dantų protezavimą, gali būti ir kur kas daugiau: bet kuriuo atveju galite būti užtikrinti, kad Papadent specialistai galės jums pasiūlyti pačią palankiausią galimybę.

Dantų protezavimo metodai

Šiandien galime rinktis iš daugybės dantų atkūrimo metodų, tačiau dažniausiai yra pasirenkamos dantų karūnėlės, kurios atrodo lygiai taip pat, kaip ir natūralūs dantys. Karūnėlės gali būti gaminamos iš įvairių medžiagų, tačiau dažniausiai yra pasirenkama cirkonio oksido keramika, kuri nekelia alergijos, yra labai patvari ir užtikrinanti geriausią estetinį vaizdą. Jei pacientas pageidauja sukurti geresnę priekinių dantų išvaizdą, gali būti pasirenkamos dantų laminatės, kurios yra ilgaamžės, ir atrodo labai natūraliai. Na, o tada, jei siekiama, kad protezavimas kainuotų kiek įmanoma pigiau, taip pat gali būti taikomi išimami dantų protezai.

Papadent klinikoje dirbantys profesionalai kiekvienam pacientui skiria ypatingą dėmesį, tad galite būti užtikrinti, kad jums bus pasiūlytas pats tinkamiausias dantų atkūrimo metodas.

 

Užsak. Nr. 846