Rugsėjo 21 d. pirmadienį prasideda šešiuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose ir Anykščiuose) vyksiantis didžiausias dizaino festivalis Lietuvoje „Dizaino savaitė 2020“.

 „Dizaino savaitės“ atidarymo proga Vilniuje, Lukiškių aikštėje rugsėjo 21 d. 13 val. atidaroma tarptautinė plakatų paroda „ЖЫВЕ БЕЛАРУСЬ“. Maloniai kviečiame atvykti į šios parodos ir „Dizaino savaitės“ atidarymo renginį. Plakatų paroda yra pasaulio grafikos dizainerių solidarumo su Baltarusių tauta demonstracija ir palaikymo akcija jų kovoje prieš diktatūrą, už demokratiją, laisvę ir tiesą. Plakatų parodą organizuoja Maskvos tarptautinė grafinio dizaino bienalė „Auksinė bitė“ ir Lietuvos dizaino forumas (kuratoriai: prof. Sergei Serov, Vytautas Gurevičius). Paroda yra „Lietuvos dizaino savaitės 2020“ programos dalis.

Nuo rugsėjo 21 d. iki rugsėjo 27 d. truksiančioje „Dizaino savaitėje“ iš viso numatyta arti 60 įvairių renginių ir veiklų, tarp kurių parodos, gyvo dizaino ekskursijos, kūrybinės dirbtuvės, ekspozicijų prezentacijos. Beveik 30-yje vietų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bus pristatomos dizainerių specialiai „Dizaino savaitei“ įrengtos vitrinos, taip pat bus rodomi su dizaino tema susiję dokumentiniai filmai, organizuojami teminiai protmūšiai.
 „Dizaino savaitę“ rengia Lietuvos dizaino forumas.

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.