Šį šeštadienį Anykščiuose vyksta Obuolinių šventė. Žmonės nuo ankstyvo ryto patraukė į prekymetį.


M.Valančiaus ir Parko gatvėse vykstančioje mugėje ilgiausios eilės nutįso šalia prekkiautojų mėsos gaminiais palapinių.Nemenko susidomėjimo taip pat sulaukė ir prekeiviai sodinukais. O štai obuolių Obuolinių mugėje nematyti. Tiesa, jų pavyko surasti automobilių stovėjimo aikštelėje šalia viešbučio "Puntukas'. Kilogramą ŽŪB "Anykščių vaismedžiai" siūlo pirkti už 0,70 ct.
Valančiaus gatvėje galima nusipirkti lininių veido apsauginių kaukių po 2 Eur. Čia pat gatvėjre kepami šakočiai. Parko gatvę okupavo alaus prekybininkai, sako parduodantis "gyvą". Akį patraukia česnakus parduodanti moteris. Ji labai paslaptinga, prisipažįsta, kad jie užauginti Anykščių rajone, tačiau kurioje vietovėje neišduoda.
Prekymetyje galima už dyką gauti laikraščių. Jie apie kandidatus į Seimą. "Paštininku" gatvėje dirba ir treneris Algirdas Ananka. Prie kultūros centro taip pat pupso kandidatų į Seimą palapinė.
Aikštelėje šalia "Puntuko" viešbučio galima paglostyti arklį,narveliuose tupi balandžiai. Lietuvos ūkininkų sąjungos Anykščių skyrius vaišina keptais obuoliais bei kviečia apžiūrėti tris galingus traktorius.
A.Baranausko aikštėje veikia Menininkų kiemelis, kuriame kiekvienas gali pasijusti turintis meninnko gyslelę.
Oras Anykščiuose šį šeštadienį puikus - nors ir apniukę, nelyja, šilta. Žmonių mugėje nemažai, tačiau dėvinčių apsaugines veido laukes tik vienas kitas...

 Šiandien laikraštyje "Anykšta" spausdinama išsami Obuolinių šventės ir Turizmo nakties renginių programa, leisianti nepasiklysti renginių gausoje.

Plačiau apie Obuolinių šventę skaitykite antradienio laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Cjita

  Nuoroda

  Obuolyne,bet obuoliu beveik nemaciau,ir kas per velniava

  Prieš mėnesį
 • Dalyvė

  Nuoroda

  Kaip teisiamasis veržiasi prie lovio!!¡!!!!!!!!!
  Net salėje dalina savo bendrų agitaciją.

  Prieš mėnesį
 • Laičiai

  atsakymas į: Dalyvė Nuoroda

  Dar nesėdi? Nepasislėps už lovio, reiks į kamerą.

  Prieš mėnesį
 • nerimsta

  Nuoroda

  iesko bedu ,juk liga tik pleciasi

  Prieš mėnesį
 • joooo

  Nuoroda

  ukininku technika labai biedna,reikia per miesta pasivazinet ,siandien, kaip tik gera proga,kryziu dar pamirso atsivezt.

  Prieš mėnesį