Prasidėjus koronaviruso pandemijai, sveikatos priežiūros įstaigos savo darbą organizuoja pagal naują tvarką. Pacientai skundžiasi, kad jiems tapo sudėtinga prisiskambinti į sveikatos įstaigų registratūras, norint patekti pas vieną ar kitą specialistą, tenka laukti kur kas ilgiau nei įprastai.
,,Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina sveikatos priežiūros įstaigų darbą koronaviruso pandemijos metu.

 Daiva ŠIŠLIENĖ, Piktagalio kaimo bendruomenės pirmininkė:

- Mama telefonu bandė registruotis pas gydytojus, tačiau jai tai padaryti niekaip nepavyko. Ji taip dėl to jaudinosi, kad net kraujo spaudimas pakilo. Paprašė mūsų ir mes ją užsregistravome, tačiau to padaryti vienos dienos neužteko. Po to viskas buvo tvarkoje, laukti patekimo pas medikus nereikėjo.
Manau, kad viskas dabar medicinoje keičiasi ir gydymas tampa kitoks. Pavyzdžiui, niekaip neįsivaizduoju, kad medikai gali gydyti nuotoliniu būdu. Čia visiškai kažkoks absurdas. Aš prieš tokį gydymą. Tokiais atvejais žmonės patys namuose pradeda gydytis.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kad

  Nuoroda

  Jau Anykščių ligoninė ir nebereikalinga yra aplinkui ligoninių

  Prieš mėnesį
 • pacientas

  Nuoroda

  Tikras absurdas ir kurioziška padėtis su registratūra Anykščių poliklinikoje,nes norint prisiskambinti ir užsiregistruoti tenka griebti seną telefoną,kad po "pranešėjo"litanijos būtų galima spausti atitinkamą skaičių.Kam įvedė "pranešėjo"paslaugą,tikrai neaišku,nes dabar dar painiau ir kebliau papulti pas šeimos gydytoją ar darant tyrimus.Tai kokiu tikslu taip "pagerino"prieinamumą pas gydytojus?

  Prieš mėnesį
 • nu jo

  atsakymas į: pacientas Nuoroda

  išmok naudotis išmaniuoju telefonu, juk skambinimo metu yra atitinkama vieta ekrane (su daug taškiukų ???, kai ant jos paspaudi, atsiranda skaičiai, nu jooo, siaubas, o ne žmonės Anykščiuose. Tikras Alprydo ir darba parcijos mokėjimas dirPti...

  Prieš mėnesį
 • Taigis

  Nuoroda

  Važiuokit į Ukmergės tai visai ligonine ir poliklinika panaikins ,nes bus nereikalingos jei ligoniai važiuos į kitus miestus ,.Ar to siekiama ? Mere ? Žiogeli? Vaiginai ? Tiesiog gėda turėtų būt vadovams ir merui !

  Prieš mėnesį
 • Kaipgis

  atsakymas į: Taigis Nuoroda

  Savivaldybėje pasibaigė sąrašas savųjų, todėl konkurso nebus. Ligoniai dzin

  Prieš mėnesį
 • Nėra ko čia stebėtis

  Nuoroda

  Technologijų amžius - per atstumą net pastoti galima :-)

  Prieš mėnesį
 • Tikrai taip!

  atsakymas į: Nėra ko čia stebėtis Nuoroda

  Šventa pana Marija buvo nekaltai pradėta nuotoliniu būdu ! :)

  Prieš mėnesį
 • Ir pas

  atsakymas į: Nėra ko čia stebėtis Nuoroda

  ginekologą...su foto nuotrauka.

  Prieš mėnesį
 • tai dar vienas

  Nuoroda

  irodymas kad mums savybleda niekam nereikalinga,nes ji nieko nedaro ,zmones skundziasi o kur jie negirdi

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Tikrai-Utena,Ukmerge jokiu problemu nei prisiskambint,nei talonus gauti.Tik pas Anyksciu dievus neimanoma pakliut

  Prieš mėnesį
 • Na na

  atsakymas į: Nu Nuoroda

  Užtai Anykščiai festivalius moka daryt už mūsų pinigus

  Prieš mėnesį
 • nemeluok,

  atsakymas į: Na na Nuoroda

  tau pašalpoms visada palikta, visada laiku išmoka, tad netrydaliok. Dabar dar 200 didysis agronomas iki rinkimų mokės, tai iš vis lafa, apie įsidarbinimą net galvoti nereikia.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Na na Nuoroda

  Ir nuskristi į Kiniją.

  Prieš mėnesį
 • Pagrindinis skraiduolis

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Katras su mergom po kinijas ir gruzijas varinėjo, dabar Molėtų teismo slenkstį mindo, tiesa, dabar su senais komunystais-bebrais Seiman taiko. Bet vrk, nors ir apysavė ( visiškai pavaldi žaliems valstiečiams , koalijos partneris), visgi neišdrįso panaikinti kardomųjų priemonių, matyt, situacijoje byloje liūdnoka, labai liūdnoka.

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Uzmirskit jus tuos Anykscius,cia nera pas ka gyditis,man reikejo pas odos,pasiskambinau i Ukmerge,uzregistravo ir nuvaziavau be jokiu problemu.

  Prieš mėnesį
 • Med.

  Nuoroda

  Manau, kad nuotoliniu būdu galima tik pasakyti, kad vaistai, kuriuos jau keli dešimtmečiai naudoju, baigėsi, kad naujus išrašytų. Daugiau tikrai nieko.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  Girdėjau kad šytą pandemiją ir sukūrė žmonėms naikinti ne patenki pas gyd ir miršti kai reikalinga skubi pagalba paskui sakys nuo koronos numirė, o valdžiai proga plauti pinigus pabalbatuos stt ir nustos

  Prieš mėnesį
 • nuomonė

  Nuoroda

  nuotolinis gydymo būdas gal ir taikytinas tuo atveju, kai reikia išsirašyti jau paskirtų ir pastoviai vartojamų vaistų receptų, bet kai žmogus pajautęs sveikatos pablogėjimą gal pirmą kartą, gal lankėsi pas gydytoją prieš daugelį metų, tai kaip tokiais atvejais nuotoliniu būdu gydytojas nustatys ligos priežastį, arba kai skelbiama, kad ir akių gydytojas priima be kontaktinio dar ir nuotoliniu būdu, tai kaip ir juokinga darosi

  Prieš mėnesį
 • Vinca

  Nuoroda

  ce tas pats kad pradet vaikus kad gimtu nataliniu budu , paskambinai bobai ir pasakei nu davai kad man pastotum.

  Prieš mėnesį
 • a ko ne

  atsakymas į: Vinca Nuoroda

  nusiuntei spermytes buteliuke paštu, tegu susipila - bac ir yra ! Veikia nuotolinis dauginimosi budas :-)

  Prieš mėnesį