2020-09-19

Gal man pasisekė?

Prasidėjus koronaviruso pandemijai, sveikatos priežiūros įstaigos savo darbą organizuoja pagal naują tvarką. Pacientai skundžiasi, kad jiems tapo sudėtinga prisiskambinti į sveikatos įstaigų registratūras, norint patekti pas vieną ar kitą specialistą, tenka laukti kur kas ilgiau nei įprastai.
,,Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina sveikatos priežiūros įstaigų darbą koronaviruso pandemijos metu.

 Daiva TOLUŠYTĖ. Traupio seniūnijos seniūnė:

- Per karantiną į medikus teko kreiptis dėl profilaktinio sveikatos patikrinimo. Patektti pas šeimos gydytoją nebuvo sudėtinga. Nežinau, gal man pasiskė, bet į registratūrą prisikambinau iš trečio karto.
Esu girdėjusi žmonių kalbų, kad vieniems patekti pas gydytojus lengviau, kitiems - sunkiau. Gyventojai sako, kad sunku prisiskambinti į registratūrą, kol patenka pas gydytoją, tenka laukti nemažai laiko.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Be

  Nuoroda

  Be problemų visada pavyksta prisiskambint į registratūrą.Su šeimos gydytoja taip pat.Teko poliklinikos 16 kab.kreiptis dėl kraujo tyrimų.Labai gerai,kad viskas atliekama laiku pagal paskirtą laiką.Nereikia laukti ilgose eilėse,be to ir saugu.
  Žmonės priprato perdaug skūstis ,pastoviai nepatenkinti.
  Anksčiau sėdėdavo susigrūdę ir laukdavo.Man patinka,kad patenki tiksliai paskirtu laiku ir be žmonių srautų.Tai viskas daroma dėl pacientų ir medikų saugumo,kol yra pavojus covid.Atkreipiau dėmesį į suolus koridoriuose,bet jie pažymėti,kur galima sėstis kur negalima,kad išlaikyt atstumus tarp žmonių.Ačiū tiems,kurie rūpinasi mūsų sveikata!

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone seniūnija ir socialiniai darbuotojai turi pafėti žmonėms ir šiuo, labai opiu klausimu. Gal ir prisiskambinti reikia mokėti? Dabar labai madinga mokytis, tam net biudžeto lėšos skiriamos, taigi gera proga rajono valdžios atstovams paskatinti gyventojus mokytis ir prisitaikyti prie valdžios nurodymų ir gyvenimo sąlygų naujovių.
  Būkite visi sveiki ir judėkite gryname ore, kad palaikytumėte savo fizinę ir dvasinę stiprybę ir be siūlomų politikų pažadų!

  Prieš mėnesį
 • klausimas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Įdomu ar tas Juozas gyvena Lietuvoje? Negi jis nežino, kad yra net specialus etatai, kurie padeda socialinių įgūdžių neturintiems ne tik užsiregistruoti pas gydytojus, bet ir net susimokėti už komunalines paslaugas?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: klausimas Nuoroda

  Ne apierai kalba. Nereikia visko nukreipti į kraštutinumus vie dėl to, kad pateisinti savo abejingumą dėl daugumos poreikių neparenkinimo. Vyriausybė skirė savivaldybėms lėšas ne dėl Valstybės tarnautojų algų priedų, o Covido pasekmėms šalinti. Taigi sveikatos paslaugų teikimo preinamumas pasikeitė ir tai daugeliui ir raštingų gyventojų sukėlė psichologinįstresą ir sunkumus. Atsigręžkite į tuos žmones ir nenukreipkite diskusijos į mažų visuomenės grupių poreikų aptarnavimo teikiamas paslaugas pagal socialines programas.

  Prieš mėnesį
 • nu nu nu

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Ančiuk, ančiuk. Nepavyks parodyti, kad tikras Juozas toks kvailas ir taip nusikalba.

  Prieš mėnesį
 • Red.

  atsakymas į: klausimas Nuoroda

  Vaičiūnas, kuris rašo už Juozą gyvena savo sukurtoje tikrovėje. Pikti darbai jam prie širdies

  Prieš mėnesį
 • Nn

  Nuoroda

  Valdžios žmonės taip sakys..... Na reik džiaugtis tada.

  Prieš mėnesį