Prasidėjus koronaviruso pandemijai, sveikatos priežiūros įstaigos savo darbą organizuoja pagal naują tvarką. Pacientai skundžiasi, kad jiems tapo sudėtinga prisiskambinti į sveikatos įstaigų registratūras, norint patekti pas vieną ar kitą specialistą, tenka laukti kur kas ilgiau nei įprastai.
,,Anykšta“ teiravosi pašnekovų, kaip jie vertina sveikatos priežiūros įstaigų darbą koronaviruso pandemijos metu.

 Rita KRIPAITIENĖ, Anykščių rajono tarybos narė, konservatorė:

- Labiausiai, kas žmonėms turėtų būti prienama, tai gydymo įstaigos. Buvo labai išsigąsta, kad gydytojai užsikrečia koronavirusu, tačiau galbūt taip nutiko dėl to, kad tuo metu jie neturėjo tinkamos aprangos, tinkamų apsaugos priemonių. Skaitėme spaudoje, kad apsisaugojimo nuo koronaviruso priemonių sąskaita buvo taupoma.
Galvodama apie tai, kad rudenį vėl gali būti paskelbtas karantinas, rugpjūtį lankiausi pas savo šeimos gydytoją. Prisiskambinti į registratūrą pavyko iš pirmo karto.Tikrai dėl to nekilo problemų.
O medikai karantino metu buvo užsidarę tikrai nesavavališkai, o dėl to, kad turėjo tokius Sveikatos apsaugos ministerijos nurodymus.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • senjorė

  Nuoroda

  Tikiu, kad iš pirmo karto, bet į specialų ponams telefoną, o taip tai gal iš 25 karto

  Prieš mėnesį
 • Cekava Zosė

  Nuoroda

  kolgi laikraštis klausinėja tų visokių ponių, kurios turi tiesioginius, ryšius ir asmeninius telefonus registratūrai dirbančių? Taigi padarykit žurnalistynį tyrimą visi redakcijos žurnalistai pabandykit kožnu dien pasiskambint į registratūrą ir viskas bus patikrinta pagal faktus, o ne pagal polytikų anykštietiškų!

  Prieš mėnesį
 • Ttt

  Nuoroda

  Nu kaip jiems sekasi,iš pirmo karto pavyko.Kazkodel prasčiokams taip nesiseka ,o gal tie ponuliai bijo pasakyti ką nors prieš gydytojus

  Prieš mėnesį
 • #ANYKŠČIAI...

  Nuoroda

  formuojama nuomonė, kad rajone su sveikatos priežiūros paslaugomis problemos nėra.Visi savi tiek PSPC tiek ligoninėje organizuoja gydytojų ir medicinos personalo darbo pobūdį ir pacientų aptarnavimą.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnė

  Nuoroda

  Man pasisekė prisiskambinti į registratūrą iš 47 karto. Reikėjo paplūšėti iki pietų.Ačiū dievui vis tik prisiskambinau.

  Prieš mėnesį
 • Redakcijai

  Nuoroda

  Nu pakeiskit Ritutes foto ,! moteris graźi ,o Sita atrodo kaip iš skelbimo: “ jos iesko policija “ ,nedarykit gedos . Pakeiskit foto !

  Prieš mėnesį
 • Dabar susirgti.....

  Prieš mėnesį
 • Ne tik

  Nuoroda

  Ne tik sunku prisiskambinti, nuotoliniu būdu priima. Suprantama, kad tarybos narė gali patekti pas šeimos gydytoją ir ne nuotoliniu būdu.

  Prieš mėnesį
 • ggg

  Nuoroda

  sunku prisiskambint

  Prieš mėnesį
 • Vitalija

  atsakymas į: ggg Nuoroda

  Prisiskambinti gali,bet kaip pakliūti pas medikus?Situacija dabar yra tokia,kaip į kosmosą nuskrist.

  Prieš mėnesį