Vakar, rugsėjo 16-ąją, Anykščiuose vyko Darbo partijos rinkiminis renginys. Priešais Anykščių kultūros centrą buvo sumontuota palapinė, sustatyti suolai. Palapinėje pakabintas ekranas. Prie kultūros centro stovėjo Darbo partijos simbolika papuoštas automobilis, kitas automobilis, kurio priekaboje reklaminis tentas, buvo paliktas gatvėje, šalia Laisvės paminklo.

 Į renginį susirinko per 50 žmonių. Partijos lyderis V.Uspaskichas vėlavo pusvalandį. Jam pasirodžius, pasigirdo audringi plojimai. O paskui auditorija plojo beveik po kiekvieno V.Uspaskicho pasakyto sakinio. "Ar yra čia kokio vyno Anykščių?", - kalbą Anykščiuose pradėjo svečias. Iš auditorijos pasigirdo raginimai Ričardui Sargūnui pasirūpinti vynu. "Pirmininkas negeria, negaliu", - teisinosi kandidatas į Seimą. "Bet mes geriam", - šūkavo žiūrovai.

"Firminis turėtų būti, čia gi tokie dalykai anksčiau sovietų laikais vadinosi barmatucha. Ane? Kaip gyvenimas? Puikus? Šaunuoliai! Labai gerai, malonu, kad atėjote. Orą mes jums specialiai užsakėme, kad galėtumėte ateiti. Galėjome kokį ekraną padaryti, filmą kokį parodyti. Ai,negalima. Skaitysis papirkimas. Pas mus, žinokite, Lietuvoje rinkimai kaip nei vienoje kitoje valstybėje. Pas mus rinkimai kaip laidojimo ceremonija, vienus palaidoti, kitus išrinkti. Ane? Rinkimai turi būti šventė,ane? O pas mus rinkimai -  laidojimo ceremonija. Arbata negalima pavaišinti. Negalima net sumuštinukų padaryti. Nu, negalima. Anksčiau, atsimenat, kada aš atvažiuodavau, kada būdavo galima. Balius buvo. Rimtas balius. Anykščiai visi baliavojo. Aš net pats likdavau čia nakvoti, žinokit. Nes čia labai daug gražių mergų pas jus. Taip, labai gerai. Kalbėsime apie rimtus dalykus, ar taip? Gal kokių klausimų yra? Aš pristatysiu programėlę mūsų, Darbo parijos. Politologai šiaip ją vertina geriausiai ",- įžanginėje kalboje dėstė V.Uspaskichas.

Plačiau - "Anykštoje".

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nepartinis

  Nuoroda

  Gėda dėl tokių komentarų kur kitos nuomonės žmonės vadinami durniais.Nemačiau,negirdėjau,bet žinau,kad ten visi durni.O kodėl durni,kad turi stuburą ir nesileidžia nuteisami ar kitaip niekinami?Kad sugeba paruošti programą kaip išbristi iš konservsocdemų privirtos košės per visus jų valdymo purvus? Net konservatorius ar kitus valdžiusius vadinti tokiu vardu būtų gėda.Nes tik protingi sugeba vogti milijardus ir nebijoti atsakomybės.Ir tik protingas rinkėjas sugebės išklausyti ir pasverti.Nesvarbu už ką jis balsuos,svarbu nepasiduoti manipuliacijoms o išklausyti visų ir tik tada spręsti kam patikėti valstybės vairą.

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Uspaskych net nedalyvauja seimo rinkimuose, sėdi šiltai Briuselyje, o tamsūs žmogeliai klausosi išsižioję. Dieve, iš kur tiek durnių Anykščiuose

  Prieš mėnesį
 • Pamąstymui

  Nuoroda

  ,Kam bus paskutinis patepimas pamatysime. Daug straipsnių teko skaityti, bet kad Šmigelskas taip nusirašytų negalvojau. Turėjau apie jį geresnę nuomonę. Kaimo bobutė protingiau parašytų. Reikėjo, ponas Šmigelskai, pabūti iki pabaigos ir paklausyti, kaip tas Tavo vadinamas " klounas" kalbėjo apie ekonomiką ir Lietuvos perspektyvas. Nejaugi Jums, kaip žurnalistui, rūpi rašyti tik apie anekdotus ir pajuokavimus, nejaugi toks siauras Jūsų supratimas. Kitiems rašeivoms - idiotai ir klounai yra tie kurie taip rašo. Šmigelskas irgi keliavo po Rusiją, rašydamas knygas - kas žino gal jis ten vykdė kokią neleistiną veiklą, kodėl apie tai visi tylite, kodėl vieni geri, o kiti tokie jau kvailiai. Pažiūrėkit kas dabar darosi rajone ir kas vadovauja? Ką?

  Prieš mėnesį
 • Jomajo

  atsakymas į: Pamąstymui Nuoroda

  darbiečių propagandiste, matėm Uspaskio "darbus". Jis gi buvo ministru, ką nuveikė realaus? Ką nuveikė būdamas europasrlamente, neretai pasisakydamas prieš Lietuvą. Matėm beraštes darbiečių ministres. Kalbėti gražiai Viktoras moka, bet dirbti nemoka, užtai ir šūkis atsakau už žodžius, už darbus neatsakau, nes kas žino, gal vėl nuslėps partija kokį milijoną ir bus teisiama.

  Prieš mėnesį
 • aleliuja

  Nuoroda

  Be kaukių visi, susirgs, išmirs ir pasibaigs darbo partijos era. Amen.

  Prieš mėnesį
 • Žiauru

  Nuoroda

  Dar 50 idijotų likę Anykščiuose, kurie tiki šitu klonu.

  Prieš mėnesį
 • Ha

  atsakymas į: Žiauru Nuoroda

  Bet vienintelis toks idiotas kuris sukūrė /200 darbo vietų Anykščiuose

  Prieš mėnesį
 • Gintaras

  Nuoroda

  ...o lapinas visur vaikščioja Obuoliaudamas .
  šlykštužmonės jis tai apie TAUTĄ.
  Duokite laisvę dar pabūti prie siemo viešbutyje.
  Nedraudžiu.
  LIETUVA LAIS va.

  Prieš mėnesį
 • A

  atsakymas į: Gintaras Nuoroda

  Kliedesiai kokie. Ir manot, kad čia gudru.

  Prieš mėnesį
 • studentė R.

  atsakymas į: Gintaras Nuoroda

  Matote, žmonės, kokio lygio yra Tėvynės sąjungos priešai. Beraščiai, turbūt komentarus rašinėjantys už atlygį. Štai todėl ir raginu jaunimą, ateikite į rinkimus, balsuokite už Tėvynės Sąjungą, Nr.5, už Jovaišą, išluokime paskutinius sovietinius likučius iš seimo.

  Prieš mėnesį
 • Dėdulė

  atsakymas į: studentė R. Nuoroda

  tuoj aš tau, piemene, iššluosiu

  Prieš mėnesį
 • kolkas

  Nuoroda

  didžiausias policinis cirkas Anykščiuose šiuose rinkimuose, gal durnumu jau nieks nebeperspjaus, bet gal dar bus ir durniau, laukiam.

  Prieš mėnesį
 • senjore

  Nuoroda

  tavoir mano pinigais tai viskas daroma,juk partijoms atima is musu pensininku ir visu kitu ir jie neatsiklausia tautos pasiima

  Prieš mėnesį
 • Šūkis

  Nuoroda

  Partijos moto rusiškai - Otvečiaju za bazar - tai banditų posakis....

  Prieš mėnesį
 • robertas

  atsakymas į: Šūkis Nuoroda

  Vadinasi turėjai su jais reikalų kad taip gerai žinai

  Prieš mėnesį
 • Šūkis

  atsakymas į: Šūkis Nuoroda

  Tai ir yta išverstas posakis

  Prieš mėnesį
 • Ona

  Nuoroda

  Kodėl Donaldą išmetėt iš partijos?

  Prieš mėnesį
 • senjorė

  Nuoroda

  nemokamas cirkas

  Prieš mėnesį
 • robertas

  atsakymas į: senjorė Nuoroda

  Kad tu ir į mokamus cirkus neini

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  ką reiškia "sustyti suolai", tokio posakio negirdėjau?, gal karantino naujadaras

  Prieš mėnesį
 • petras

  Nuoroda

  tokiai partijai ir partiečiams - paskutinis patepimas. Amen.

  Prieš mėnesį
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Apgailėtina ????

  Prieš mėnesį