Anykščių rajono savivaldybės vadovai šią savaitę susitiks dar su vienu ambasadoriumi.


Anykščių rajono savivaldybė skelbia, kad šeštadienį vyks susitikimas su Kroatijos Respublikos nepaprastuoju ir įgaliotuoju ambasadoriumi Krešimir Kedmenec.
14 val. Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje Ambasadorius susitiks su Anykščių rajono savivaldybės meru Sigučiu Obelevičiumi ir Savivaldybės administracijos atstovais.
15 val. J. E. Krešimir Kedmenec lankysis Antano Baranausko klėtelėje, susipažins su Anykščių krašto literatūrine tradicija. Popietę Kroatijos ambasados delegacija aplankys Anykščių krašto lankytinas vietas, dalyvaus Turizmo nakties renginiuose.
18 val. Kalbų alėjoje, Vyskupo skvere, Ambasadorius Krešimir Kedmenec atidengs  plytelę su kroatišku pasveikinimu „Dobar dan“ („Laba diena“). Šalia Bibliotekos bei poeto ir vyskupo A. Baranausko paminklo esančios Kalbų alėjos grindinio plytelėse įrašyti pasisveikinimai įvairiomis užsienio kalbomis. Susiformavo graži tradicija, kad plyteles su pasisveikinimu atidengia užsienio šalių diplomatai. Šiuo metu Kalbų alėjoje anykštėnus bei miesto svečius sveikina užrašai baltarusių, čekų, estų, hebrajų, japonų, kartvelų, latvių, norvegų, prancūzų, rumunų ir ukrainiečių kalbomis.
Po plytelės atidengimo Anykščių rajono savivaldybės Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešojoje bibliotekoje Ambasadorius atidarys kroatų menininko Davor Rostuhar fotografijų parodą „Kroatija iš paukščio skrydžio
Šį pirmadienį Anykščiuose lankėsi nepaprastasis ir įgaliotasis Izraelio valstybės ambasadorius Lietuvos Respublikoje J. E.  Yossefas Levy.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • liuncyperis pilietej

  Nuoroda

  a ku padare gera anyksciams tas tava jovaisa boba tu boba klimaksine

  Prieš mėnesį
 • liuncyperis

  Nuoroda

  a kur gi dingo sliziokas vyga.ko tai nesmata paskutynius rozus.mas jo kaimynus karespandentus numyra kad neberasa nieka

  Prieš mėnesį
 • L.

  Nuoroda

  Tokią mero nuotrauką gali dėti tik žmonės, kurie labai labai nekenčia mero ir nori jį sukompromituoti. Šaunu, kad taip daro laikraštis laimėjęs savivaldybės konkursą. Sveikinu savivaldybę.

  Prieš mėnesį
 • Nijolė

  atsakymas į: L. Nuoroda

  Ir nekenčia, pamenu, kiek Robertas tyčiodavosi iš mero dirbdamas nykščiuose... Dabar daro tą patį, tik skirtumas tas, kad savivaldybė anykštai už tai apmoka.

  Prieš mėnesį
 • Onute

  Nuoroda

  negalma ce labai juoktis gal turi kokiu tai adas lygu kad kasytis kai uzeina raikia, a ut ir mergiote prisdingus runkam lygtai pusnage butu .

  Prieš mėnesį
 • Pilietė

  Nuoroda

  Kai paskaitai komentarus, pagalvoji, na, ir kultūra anykštėnų. Bet čia ne eiliniai anykštėnai, kėgėbistai ir jų palikuonys, kurie nekenčia mero, nekenčia inteligentiškų protingų žmonių, nekenčia konservatorių ir Lietuvos nepriklausomybės. Aš paskaičiau komentarus ir apsisprendžiau balsuoti už Jovaišą, už konservus, tiesiog šitų chamų pykčiui.

  Prieš mėnesį
 • Piliete tu piliete

  atsakymas į: Pilietė Nuoroda

  geriau pažiūrėk i nuotrauką, o komentarus rašo taip kaip mato ir ką galvoja, gerai kad dar tokių yra nebijančių drasiai kritikuoti !
  Man mokėkite algą po kelis tūkstančius per mėnesį, tai aš ir kostiumą ir sukneles toms merginoms būčiau išsinuomavęs tokiam susitikimui su ambasadoriumi ..., striksėtų burys žurnalistų kaip ant adatų...
  Fu, ..dar rašinėja kokia nupirdusi "Pilietė" nesamones, kaimietė !

  Prieš mėnesį
 • Prie ko čia tavo balsas ponia ?

  atsakymas į: Pilietė Nuoroda

  Taigi jo net nera šioje foto !

  Prieš mėnesį
 • Rokas

  Nuoroda

  Jeigu atvažiuoja į provinciją abasadorius, tai ypatingos pagarbos miestui ir merui ženklas, nes ambasadoriai retai kada išvažiuoja iš Vilniaus. Todėl turime džiaugtis Anykščių pripažinimu, jeigu per savaitę atvažiuoja net du.

  Prieš mėnesį
 • kam

  Nuoroda

  tikrai tos patarėjos,jei meras nemoka nei etiketo,nei apsirengti padoriai ir tvarkingai

  Prieš mėnesį
 • etikmat

  atsakymas į: kam Nuoroda

  Dėl manęs meras gali būti ir nuogas, tegu tik jis būna protingas, diplomatiškas. Jeigu meras pasakos ambasadoriui nešvankius anekdotus, prisigertų per pietus, tada jis netgi ir Juozuko aprengtas už 10000 eurų padarytų tokį "įspūdį" ambasadoriui, kad jis Anykščius aplenktų per 100 kilometrų.

  Prieš mėnesį
 • Ka patartu merui pozuojant nuotraukai etiketo zinovas ?

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: N Nuoroda

  Duot į liūlį fotografui, kad nepalaukia kol pasikrapštys žmogus

  Prieš mėnesį
 • Pranas

  Nuoroda

  mano tevas man sakydavo kai mazas buvau - gera duona uzpakali kaso , tik ne rankos .....

  Prieš mėnesį
 • patarėjos

  Nuoroda

  Apvilkite merą gražiau

  Prieš mėnesį
 • a kam ti cia puoštis

  atsakymas į: patarėjos Nuoroda

  Nulakei Traupin daržan, pasiskynei svagunu, grybus paziurejei ir su šlepkem "Crocs" susitikyman, vakari vel gi daržan gelytes fotkint, tai kam čia vilkiotis šimtu rozu ?

  Prieš mėnesį
 • kam ten dar krapštytis ?

  atsakymas į: patarėjos Nuoroda

  Jei niežti - tai iš vakaro reikėjo apsiplauti ?

  Prieš mėnesį
 • BGAK

  atsakymas į: patarėjos Nuoroda

  iki susitikimo gal spes atlenkti kelnių padalkas ? Nu ir tos "Crocs" tapkės tikrai netinka prie kostiumo !

  Prieš mėnesį
 • Nu tai

  atsakymas į: BGAK Nuoroda

  Nevarykit iš daržo žmogaus į visokius pasirodymus. Kiekvienas turi savo vietą, kurioje jaučiasi patogiai ir tinkamai.

  Prieš mėnesį