Rugsėjo 6 dieną, sekmadienį, Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčioje kviestiniams svečiams ir Troškūnų bendruomenės žmonėms koncertavo žinomi Lietuvos klasikinės muzikos atlikėjai. Koncertą organizavo pianistas Darius Mažintas, prieš šešerius metus išgarsėjęs visai  ne savo muzikiniu talentu. Užėmęs kultūros viceministro pareigas, jis neišvengė skandalų dėl viešųjų ir privačių interesų konflikto, sulaukė teisėsaugos dėmesio ir iš šių pareigų buvo priverstas pasitraukti.
Pianistas D.Mažintas džiaugiasi ,,atradęs“ Troškūnus ir  ruošiasi Troškūnų Švč. Trejybės bažnyčiai surinkti lėšų, už kurias jai būtų nupirktas fortepijonas, bei  sukurti šiame mieste erdvę pasaulinio lygio muzikantų pasirodymams. Siekiai kilnūs, tačiau jis jau spėjo tarp troškūniečių sukelti nepasitenkinimo bangą...

 Anykščių kultūros centro Troškūnų skyriaus renginių organizatorė Jolanta Pupkienė ,,Anykštai“ pasakojo, kad tarp troškūniečių kilo nepasitenkinimo banga po to, kai D.Mažintas davė interviu Lietuvos radijui.
,,D.Mažintas ateina į jau paruoštą kultūrinį lauką. Iš jo interviu supratome, kad jo komanda atrado Troškūnus. Ne jis atrado Troškūnus: juos atrado Troškūnų klebonas Saulius Filipavičius. Ir žiūrovas Troškūnus atrado per didelį, kruopštų, nesavanaudį mūsų darbą. Mums svarbiausia, kai žiūrovai sako, kad atvažiavo į renginius kaip į savo namus, o ne į valdiškus koncertus. Mes norime, kad būtų vertinama tai, kas Troškūnuose jau padaryta. Po rugsėjo 6-os dienos koncerto per Lietuvą buvo paskleista žinia, iš kurios troškūniečiai susidarė vaizdą, kad D.Mažinto organizuotas koncertas Troškūnus gelbėjo nuo dvasinio bado. Tačiau juk to, kas šiuo metu vyksta Troškūnuose, link mes ėjome 30 metų“, - kalbėjo J.Pupkienė.

Plačiau -laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • sandra

  Nuoroda

  MAŽINTAS SURENGĖ PASAUKINIO LYGIO MUZIKOS VAKARA,,,VIETOJ TO ,KAG PADĖKOTI,ĮVERTITI IR PASKATINTI LANDŽIOJAMA PO SVETIMUS APATINIUS IR SKLEIDŽIAMOS VBP/VIENA BOBUTĖ PASAKĖ/RADIO ŽINIOS...

  Prieš mėnesį
 • Vejai

  atsakymas į: sandra Nuoroda

  Pasaulines zvaigzdes?!!! Nebejuokaukit...

  Prieš mėnesį
 • Ooooooo

  Nuoroda

  matosi, kad kažkam reikia susėst prie tauraus gėrimo taurės, sėkmės prasminguose darbuose

  Prieš mėnesį
 • Linkiu

  Nuoroda

  Jolanta Pupkienė yra Žmogus, kuris iškėlė, ne tik Troškūnų, bet ir Anykščių regiono kultūrą, kurią galima didžiuotis šiandien. Ir jei nebūtų gerbiamo Saulius Filipavičiaus ir jo sutvarkytų erdvių, Ji būtų organizavusi renginius ne ką praščiau, gal net įdomiau.
  O šis renginys parodė, kad be režisieriaus rankos renginys gavosi prastas, nes muzikantai grojo ir dainavo sau, o publika irgi klausėsi sau, nes negirdėjo dalies pranešimų ir t.t..
  Linkiu, kad renginio organizatoriai, ne tik gerai grotų, bet ir mokytusi vadybos ir scenos etiketo.

  Prieš mėnesį
 • Numonė

  Nuoroda

  Sako jei kyla intrygos ieškok moters, už kurios viskas kirba...

  Prieš mėnesį
 • Jo, tiesa

  atsakymas į: Numonė Nuoroda

  Jo, jo tai gali būti valytoja

  Prieš mėnesį
 • Viskas ok

  Nuoroda

  senai reikia pupkienei eit užtarnautan poilsin nusibodo su savo operom jau

  Prieš mėnesį
 • Chi chi chi...

  Nuoroda

  Na niekaip kai kas negali pragyventi provincijos miestelyje be intrigėlių ir rietenėlių...

  Prieš mėnesį
 • Leonas Alesionka

  Nuoroda

  Paskaičiau straipsnelį ir susirūpinau. Kas čia ką su kuo nori sukiršinti? Kas su kuo nepasidalina "ordinų ir medalių"? Ar kas ketina nuskriausti ar į šoną nustumti S.Filipavičių ir J.Pupkienę? Tikrai ne! Kas metai vis stipresni ir įvairesnių žanrų atlikėjai atvyksta į Troškūnus. Ne tik koncertais garsėja Troškūnai, bet ir stovyklomis, įvairiausiais renginiais, išradingu jaunimu. Tai jau stiprios tradicijos. Viskas bus gerai. Ir fortepijonas atsiras, ir ordinai... Kiekvienam savas laikas. Be bažnyčios ir vienuolyno su senąja mokykla juk niekuo Troškūnai negali pasigirti: nei rūmais, nei parkais, nei monumentais. Bet čia yra žmonės: įvairių charakterių, individualių likimų, vertingų istorijų ir ateities planų puoselėtojai. Ačiū jiems. Linkiu sėkmės! :)

  Prieš mėnesį
 • Chmmm

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Gal čia Alesionkos draugo Tubio darbas? Ką jau ką, kiršinti jis moka

  Prieš mėnesį
 • Stebėtoja

  atsakymas į: Leonas Alesionka Nuoroda

  Manau, kad bet kokia reklama yra reklama, RIEBUS TAŠKAS BŪSIMIRMS organizatoriams, tai reikia tik padėkot žurnalistams.O , kad burba Troškūnų bobelės parduotuvėse, neva joms labai gaila Pupkienės, tai tegu prisimena, kiek apie ją yra išpylusios pagiežingų pamazgų pačios.Uch, nemėgstu kaimo blogąją prasme.Už kilniis tikslus.

  Prieš mėnesį
 • Klausimas

  Nuoroda

  O kas gi iki dabar Troskunuose buvo blogai? Juk visi dziaugemes puikiais koncertais. Dabar ateis mums nezinomas ir nepazistamas zmogus ir ims kazka daryti. Tik pasirodes jau pinigu praso. Kad tik neliktume prie "suskilusios geldos"

  Prieš mėnesį
 • Anykštai

  Nuoroda

  baikit regst intrigas, užsiimkit darbu žurnalistai

  Prieš mėnesį
 • L.Al.

  atsakymas į: Anykštai Nuoroda

  Robertai, kokia "subarzdėjimo" liga tu sergi, kad tavo straipsniuose visą laiką vyrauja kiršinimo arba pamazgų pilstymo bei blogio ieškojimo manieros? :) Kur bebūtumei dirbęs, "Nykščiuose" ar "Anykštoje", ligos simptomai tokie patys. Laikas būtų tamstai pasveikti.:)

  Prieš mėnesį
 • Troškūnietis A.

  Nuoroda

  Labai gražus koncertas buvo.Darius Mažintas puikus pianistas ir tikime, kad dar labiau garsins Troškūnus.Troškūniečiams neįdomios intrigos ir pletkai.Kartu galima daug ko pasiekti, sėkmės.

  Prieš mėnesį
 • kažna,

  Nuoroda

  a jau garsintojas įgijo kažkokį aukštojo mokslo diplomą, bo už jo neturėjimą ir melavimą, kad turi, buvo išpyrdolintas iš viceministrų. Gal kur pigiai nusipirko...

  Prieš mėnesį
 • pabažna

  atsakymas į: kažna, Nuoroda

  Ne diplomas groja, o talentas! Nežinojai?

  Prieš mėnesį
 • matai

  atsakymas į: pabažna Nuoroda

  kad ir talentas, su polinkiu meluoti, nėra taip jau gerai.

  Prieš mėnesį
 • To kažna

  atsakymas į: kažna, Nuoroda

  žiūrėk savęs, o ne kitų

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: To kažna Nuoroda

  Su sąlyga, kad kiti nepažeidžia įstatymų.

  Prieš mėnesį