Anykščių politiniai kaliniai ir tremtiniai savo būstinės langė pakabino kandidato į Seimą Deltuvos šiaurinėje apygardoje konservatoriaus Sergejaus Jovaišos rinkiminį plakatą. Viskas lyg ir gerai, jeigu žiūri iš vidinės lango pusės. Bet, pažvelgus iš išorės, vaizdelis atrodo keistokai.

 

Mat politikas, krepšininkas, garsiausias šių laikų anykštėnas atsidūrė prie pat laidojimo ir kremavimo paslaugų reklamos. Anykštėnai - vieni juokais, kiti rimtai - įtaria, kad S.Jovaiša ne į Seimą einą, o tapo kremavimo ir laidojimo paslaugų firmos reklaminiu veidu. Kaip ir jo kolega Arvydas Sabonis - ,,LIDL“-o. Jau vien dėl ūgio kremavimo ir laidojimo paslaugas S.Jovaišai reklamuoti yra subtilu...

Kita subtili politinė reklama anykštėno Juozo Ratauto buvo užfiksuota veterinarijos vaistinės lange. Ten anykštėnas rado socialdemokratą, chirurgą Kęstutį Jacunską. Jei į veterinarijos vaistinę būtų įsibrukęs kažkas kitas, o ne chirurgas - nebūtų labai juokinga. O šiuo atveju - vėlgi panašu, kad ne kandidatą veterinarai reklamuoja, bet kandidatas - veterinarijos vaistinę. Suprask - net žmonių daktaras pas mus vaistus perka, tai ką jau kalbėti apie gyvulių augintojus.    

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nuoroda

  o Nefo katilinių nereklamuoja?

  Prieš savaitę
 • Rinkėjas

  Nuoroda

  Ką mes renkam ? Ką mums siūlo tą ir renkam ,o kad kvaili esam tai durnius ir renkam ,todel kašioras tūkstančius gauna už rankos pakilnojimą ,o aš “ ardamas “ 8-10 val vos išgyvenam su šeima .Visus tokius vyt kuo toliau nuo lovio ,o rinkt jaunus ,energingus,o ne pensininkus .

  Prieš savaitę
 • nuomonė

  Nuoroda

  Kodėl šitaip "nusipelnęs"anykštėnas nesibolotiruoja save miestelyje?Tikriausiai puikiai žino,jog dauguma anykštėnų savo balsų už jį neduos,todėl ir reklamuojasi ten,kur jį mažai pažįsta.

  Prieš savaitę
 • Taigi

  Nuoroda

  Viskas simboliška, Lietuva yra mirties žemė, nes ją seniai palikęs protas ir nesavanaudiškumas.

  Prieš savaitę
 • Vincas

  Nuoroda

  Jovaisa tai ne politikai sutvertas , ka jis nuveike - ogi nieko , lanke saziningai posedzius ( tik tiek ) ka partija liepe tai ranka pakele , savo kazkokiu tai protingu pasiulymu nepateike , gera alga gavo ir visas darbas ( jeigu tai pavadint darbu galima )

  Prieš savaitę
 • Bratka

  atsakymas į: Vincas Nuoroda

  Žinai, už tai Untanas kiek veikė- ir tu su dideliais apvalumais unt krūtinės tūsė po rajoną kaip katinas žebenkštį ir iš ministerijų, kurių ministrai išpirdolinti lauk visokius atstovus tysė rajonan. Ai dar vos muštyniu nepradėjo su anuo meru besiginčydamas. Nu žodžiu įdomus artistas, beveik kaip tas kur veda žaidimą 6 nuliai milijonas. Vienu žodžiu agronomas geras!

  Prieš savaitę
 • Brone

  atsakymas į: Bratka Nuoroda

  as tai uz Untanu balsuosiu , nei gere nei ruka , venais metais par svinty burbikiecems padavanoje televyzariu , tai tie dabar na ja nei dienu nei nakty neatsitrauke , uzmirsa vyrai ir gerimus a bobas nebesdaira int svetimus vyrus tik pre savu prigula .

  Prieš savaitę