Antradienį, rugsėjo 8-ąją, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamentas, vykdydamas gyvūnų teisių gynėjų prašymą, patikrino Debeikių seniūnijos Rašimėlių kaime esantį Dainiaus Žiuko šunų veislyną.

 Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyriaus vedėja, veterinarijos inspektorė Audronė Zdanevičienė ,,Anykštai“ sakė, jog po kilusio triukšmo nesiryžo į veislyną važiuoti be Utenos departamento atstovų. ,,Norėjome, kad matytų ne tik mūsų akys“, - kalbėjo A.Zdanevičienė.
,,Nieko ten blogo nerado. Nėra idealiai gerai, fiksavome smulkius pažeidimus, tačiau galiu konstatuoti, jog gyvūnų gynėjų skundas nepasitvirtino“, - apie D.Žiuko veislyno patikrinimą ,,Anykštai“ kalbėjo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Utenos departamento Anykščių skyriaus vedėja - veterinarijos inspektorė A.Zdanevičienė.

 

Plačiau - ,,Anykštoje“

 

Priminime, jog praėjusį sekmadienį apie 30 gyvūnų teisių gynėjų veržėsi į ūkininko D.Žiuko veislyną, kvietė policiją, ,,Facebook“-e platino miške netoli sodybos nufotografuotų gaišenų vaizdus. (,,Būrys aktyvistų susirinko gelbėti šunų“; Vidmantas ŠMIGELSKAS, ,,ANYKŠTA“ 2020 09 10).

 

 

 

 

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • JONAS

  Nuoroda

  KUO GREICIAU UZDARYKIT KANKINAMU SUNU TIPO VEISLYNA.SUNIUKAI PATRDUODAMI BE SASKAITU VET.PAZ.KERGTI BET SU KUO.BAISU.TEGUL VEISIA NE SUNIS O ZUKUS.

  Prieš 2 mėnesių
 • biški durniukai

  Nuoroda

  visokie lašišų- kačių ir šuniukų mylėtojai. Be gyvenimiškos patirties, atplyšę nuo kompų nori pasidaryti reikšmingi ir nebeatsirenka protingumo ribų. Gaila, bet mes patys tokiais ir išsiauklėjom, nėra ko pykti, tai mūsų vaikai, o klaidas auklėjime padarėme mes.

  Prieš 2 mėnesių
 • N

  atsakymas į: biški durniukai Nuoroda

  Pagarba tokiems kaip jūs sakot vaikams,o visokie dėdės ,tetos,sėdi sau ir nieko nemato,nei girdi,,ne mano daržas ne mano pupos,,

  Prieš 2 mėnesių
 • Uostyk lapei kabancius

  atsakymas į: biški durniukai Nuoroda

  O tu tas pilvuzas, kuris is savo pampersu negali niekaip islipti ir nejaucia empatijos visiskai. Reikia didziuotis, kad jaunimas uzaugo ne prie ruso ir tokio viso meslo is pensininku nepereme, moka ir uzjausti ir gamta saugoti ir silpnesniems padeti. O tie visi sovietiniai susmirdeliai tik siukslinti, griauti, apsikti visus kampus, galabyti gyvunus ir dar didziuotis tuo. Tfu ant taves

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Turėtų atsakyti aktyvistai už neteisingos informacijos skleidimą ir veržimąsi į privačia nuosavybę. Tuoj pradės pas ūkininkus po ūkį vaikščioti kaip po savo kambarį. Pas mus gyvūnas svarbiau už nužudytą žmogų ar išprievartautą merginą.

  Prieš 2 mėnesių
 • N

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Gyvūnui irgi skauda,jis gyvas.

  Prieš 2 mėnesių
 • lika

  Nuoroda

  Anykščiai švogerių kraštas, ranka ranką plauna ir čia teisybės niekad nebus, pasidomėjus internete net nėra jokia veisykla registruota Gerb. Žiuko vardu. Reikia kviesti nepriklausomus specialistus, o ne vietinius, kurie yra papirkti ir viskas fiktyviai daroma. Kur jūs matėte jei veislynas yra, kaip gali šuniukai būti pardavinėjami be kilmės dokumentų. GĖDA Anykščių visoms susijusioms instancijoms, kurios yra papirktos šio ūkininko!!!!!

  Prieš 2 mėnesių
 • Rokas

  Nuoroda

  Aršūs gyvūnų mylėtojai turėtų atlyginti už klaidingą tarnybų trukdymą .

  Prieš 2 mėnesių
 • Lietuva

  Nuoroda

  Gyvunu myletojams turetu buti Tautos pagieza,nes jie kure nebutus dalykus-INTRIGAS

  Prieš 2 mėnesių
 • dabar svarbiausia

  Nuoroda

  pas mus sunys ,novalnas ir baltarusijos bobos,kitu problemu pas mus nebera

  Prieš 2 mėnesių
 • M

  atsakymas į: dabar svarbiausia Nuoroda

  Problemų buvo ir bus,bet gyvūnų skriausti negalima...

  Prieš 2 mėnesių
 • Garantija

  Nuoroda

  Ieškojot ten,kur rodė.Jei buvo skundas,buvo su pagrindu.Ir tikrintojai turėjo būt nepriklausomi,o ne rajono.

  Prieš 2 mėnesių
 • Ypatingiems egzemplioriams

  atsakymas į: Garantija Nuoroda

  Tai ir rašo, kad vyko su Utenos departamento atstovais.

  Prieš 2 mėnesių
 • ,

  atsakymas į: Garantija Nuoroda

  Gal žinojo,kad atvažiuos tikrinti...

  Prieš 2 mėnesių
 • Elementaru,

  atsakymas į: , Nuoroda

  Kol nesubrendę vaikai ir visokio plauko influenceriai parą laiko darė tvarką feisbuko pagalba, tai ir durniausias šeimininkas išsikuopė patikrai, paprasta kaip du kart du.

  Prieš 2 mėnesių