Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorė Ligita Kuliešaitė rugsėjo 10-11 dienomis išvyksta į Birštoną,skelbia Anykščių rajono savivaldybė.


L.Kuliešaitė dalyvaus seminare „COVID-19 poveikis savivaldybėms. Vadovo vaidmuo. Finansai. Komunalinių paslaugų organizavimas”.

Seminarą organizuoja Lietuvos savivaldybių asociacija.

 

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Marijona

  Nuoroda

  Kaip bus organizuojamos komunalinės paslaugos po administracijos direktorės kursų seminare Birštone pamatysime negreičiau kaip prieš Šv. Kalėdas prie Kalėdų rezidencijos. Anykščiuose KIK su savivaldybės paskirtu direktorium neplauna ir nedizenfekuoja konteinerių, kadangi turi " stogą" . Joks visuomenės sveikatos biuras dėl to nei piršto nejudina, nei higiena nei sanitarija mieste nesirūpina.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano vardu žemiau esantį komentarą parašė žinomas provokatorius.
  Tuo tarpu Ligitai Kuliešaitei, lankantis Birštono savivaldybėje, siūlau pasidomėti Birštoniečio kortelės nauda gyventojams. Ši savivaldybė ilgą laiką sėkmingai naudoją šią priemonę, siekdama amorizuoti nepatogumus ir nuostolius gyventojams, susijusius su turistų lankymu. Mūsų rajono liberalai savo programoje numatė Anykštėno kortelės įvedimą, tačiau nieko tuo klausimu nedaro. O praėjo 2 metai nuo pažado, tad linkiu pajudėti iš mirties taško.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Mano nuomone galėjo mūsų savivaldybė dėtu pastangų ir su Lietuvos savivaldybių asociacija suorganizuoti seminarą Anykšiuose, tai tikrai turėtume kuo didžiuotis. Dabar telieka palinkėti darbingos išvykos į kurortinį miestą Birštoną.

  Prieš mėnesį
 • Danute

  Nuoroda

  Kuo daugiau tokiu isvyku pasidalinti darbo patirtimi ,Anyksciu rajonas vienas is lyderiu Lietuvoje , maziausias susirgimas virusu , o turizmas tiesiog klesti.

  Prieš mėnesį