Buvęs Anykščių rajono meras, į Seimą po socialdarbiečių vėliava kandidatuojantis Kęstutis Tubis "Anykštai" sakė, jog kol kas neatskleis savo rinkimų štabo sudėties, nes bijo persekiojimo.

 

"Koks buvo persekiojimas po rinkimų. Panašu į gretimą valstybę. /.../Jie visi nukentėjo, dalis neteko darbo vietų. Negalvojau, kad po 30-ies nepriklausomybės metų taip gali vykti. Negalvojau, kad toks gali būti elgesys su žmonėmis. Kai aš buvau meras, iš mano pusės nebuvo jokio spaudimo. O dabar totalus spaudimas, mobingas, persekiojimas, ignoravimas." - pyko K.Tubis.

Jis kol kas atskleidė tik vieną bendražygio pavardę - atstovu rinkimams bus Raimondas Razmislavičius. R.Razmislavičius, kaip ir K.Tubis, skirtingais metais vadovavo Anykščių rajono policijos komisariatui.

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Judita26

  Nuoroda

  Labai keistai atrodo kai prie dabartinės valdžios savivaldybėje nuolat trūksta specialistu. O kai mera buvo K. Tubis to nesigirdėjo apie tokius didelius trūkumus specialistu.

  Prieš 2 savaičių
 • "Kai aš mažas buvau..."

  Nuoroda

  ".Kai aš buvau meras, iš mano pusės nebuvo jokio spaudimo". Buvo diskriminacija- pagal amžių: visus pensininkus- lLAUK! IŠskyrus mane, ar- ne? Tad ko dabar ožiu bliauti ir vėl prieš rinkimus su visais gatvėje brolauti, dar blynus kieme kepti? Esi pats pensininkas- sėdėk namie. Tarpe džiovintų grybų... KAM TU REIKALINGAS?("Antis")

  Prieš mėnesį
 • savaime suprantama

  Nuoroda

  kad nusikaltelis vagis bijo persekiojimo ! Jo visus veiksmus ir dabar kontroliuoja LR STT

  Prieš mėnesį
 • Rinkėja

  Nuoroda

  Tai pigus rinkiminis triukas, atseit mane skriaudžia visi, galėkite. Patikėčiau, jeigu tai nebūtų policijos generolas. Kiek jis pats žmonių yra nukriaudęss, atleidęs iš darbo, todėl šitas triukas nepraeis. Neturi šansų šitas žmogus rinkimuose jokių.

  Prieš mėnesį
 • Faktas

  atsakymas į: Rinkėja Nuoroda

  Niekas jam generolo nedavė. Šiek tik per nešvarus.

  Prieš mėnesį
 • Na taip

  Nuoroda

  prieš kelis metus, A.Gervinskui išėjus iš komunalinio ūkio renovacijos vadovo pareigų (kažkas panašaus) buvo skelbtas konkursas į jo vietą. . Kadangi buvo tokio darbo patirties pasiskambinau pažįstamiems į komunalkę ir paklausiau kas, kaip, kada. Atsakymas buvo tiesus - net nesistenk, , kandidatas iš Jonavos laimės, veltui gaiši laiką. Na ir nesistengiau. Reziumė - laimėjo kandidatas iš Jonavos (po to buvęs net L.E.P. komunalkės vadovas). Apie giminystės ryšius su gerb. persekiuojamuoju net nesiplėsim. Verkia puodas, kad katilas juodas.

  Prieš mėnesį
 • Blyn

  Nuoroda

  Pilnatis. Kas persekioja? Dvasios ar stt?

  Prieš mėnesį
 • Tūbį į kalėjimą reikia

  atsakymas į: Blyn Nuoroda

  Taip ir buvo, visi žinojome. LYGIAI TAS PATS BUVO SU GAISRINĖS VADU.

  Prieš mėnesį
 • Danutė

  Nuoroda

  Kokios kiaulės akis turi turėti Tubis, pats išėdęs iš darbo dešimtis žmonių, kaltinti tuo dabartinę valdžią. Dabartinio Mero vietoje dabar kaip šluočiau visus Tubio sąrašo žmones iš darbo, o su Razmislavičiaus sauga nutraukčiau sutartį. Tada kaltinimai pasiteisintų

  Prieš mėnesį
 • Kunigunda

  Nuoroda

  Ale vat man įdomu... Keli komentatoriai pasikars, jei ims K.Tubie ir teismą bei rinkimus į Seimą laimės,a ? :)

  Prieš mėnesį
 • Raimundas

  atsakymas į: Kunigunda Nuoroda

  Jau ėjo į seimą ir apsišiko. Nevykėliai rinkimų nelaimi.

  Prieš mėnesį
 • Dėdulė

  atsakymas į: Raimundas Nuoroda

  Kur lenki, piemeny

  Prieš mėnesį
 • Aišku čia

  atsakymas į: Kunigunda Nuoroda

  Alesionka ant vienos šakos, Fergizienė ant kitos, o tas Tubio hakeris iš Svėdasų ant trečios.:-)

  Prieš mėnesį
 • manau

  atsakymas į: Kunigunda Nuoroda

  komentatoriams dzin kas ką laimės ar pralaimės, kartis gali tekti nebent Tubiui, jeigu pasodintų

  Prieš mėnesį
 • Nepasiseks

  atsakymas į: manau Nuoroda

  Kiaulės pasikarti negali.Galva mažesnė nei kaklas, kilpa nusmunka.

  Prieš mėnesį
 • manyk

  atsakymas į: manau Nuoroda

  Didesnė tikimybė, kad sausos šakos ieškosiesi tu! :)

  Prieš mėnesį
 • rinkėja

  Nuoroda

  Negi Tubis galvoja, kad už jį žmonės balsuos? Nebalsuos, nusileido žvaigždė. Ir dar su kokia partija eina. ūsuoti bebrai Kirkilas, Bernatonis - seni komunistų ideologai - Tubio draugai ir partneriai, fuuu

  Prieš mėnesį
 • rinkėjai

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  Tavo išvardinti asmenys - tai prezidento Algirdo Brazausko komanda. O bjauriausi anų laikų komunistai sulindę maskuojasi TS-LKD (konservų) partijoje. Ypač tai matosi Anykščiuose. Ir net Vyt.Lansbergis jų iš ten iššluoti nepajėgus.

  Prieš mėnesį
 • TSKP

  atsakymas į: rinkėjai Nuoroda

  Kas tie bjauriausi komunistai konservų partijoje? Kiek žinau nė vienas konservatorius nedirbo nei CK, nei vykdomajame komitete, nei partkome. Ką prisimenu iš tų laikų, tai Pesecką, Božok, Leonavičiūtę, Budavičių, Dailidę, Ratautą (nežinau kokioj jis partijoj), valstiečius Dačiulį ir Baurą, komjaunimo vadovus Pajarską, Kutką, Jasiūną, Gervinską,aršius komunistus, kurie reiškėsi spaudoje Vaitonį, Matulaitį. Tuo metu rajone komunistų partijai priklausė apie 2500 narių, o komjaunimui dar daugiau, bet 99 proc. jų buvo priimti dėl skaičiaus, nebuvo aktyvūs (kaip Kirkilas, Bernatonis ir į juos panašūs), galop tyliai padėjo bilietus ir TSKP neliko. Užtai liko KGB tinklas, kuris ir dabar reiškiasi. Tai tokia tiesa, ponai kėgėbistai.

  Prieš mėnesį
 • Leonai,

  atsakymas į: TSKP Nuoroda

  skaičiuok, kas tie bjauriausi Anykščių merai- bus daugiau naudos pačiam ir kitiems...

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  Nuoroda

  Perskaičiau ir nežinau juoktis ar verkt. Kas nukentėjo po rinkimų? Jeigu nukentėjimu vadinti Blazarėno tapimą seniūnu, tada taip. O kiek žmonių buvo persekiota, gasdinama, atleidinėjama iš darbo Tubio meravimo metu. Dešimtys!! Labai tikiuosi, kad anykštėnai, panevėžiečiai neužkibs ant demagogijos ir melo kabliuko ir niekas nebalsuos už tokį žmogų.

  Prieš mėnesį
 • Roma

  Nuoroda

  Va ką reiškia baigti mokslus Rusijoje. Išmoko demagogijos ir sovietinio melo pamokas. Pats persekiojo ir mėtė iš darbo žmones, kiek pamenu per 4 metus iš darbo išmetė visus skyrių vedėjus savivaldybėje, Gudonienę, Vaiginą, Čepulį, Sereičiką ir t.t. Kažkodėl buvo neliečiami tik su KGB susiję asmenys. O pats kaltina dabartinę valdžią persekiojimu. Atsiverčiu Tubio sąrašą ir žiūriu, ką čia tas Obelevičius su Kuliešaite persekioja. Blazarėną, kuris laimėjo konkursą į seniūnus, |Nefienę, Žiogienę, kuri eina švietimo tarnybos vadovės pareigas, Beinorytę, vadovaujančią TVICui, verslininką Morkūną, buvusį girininką Tuską, režisierius? Čia jau dugnas, eksmere.

  Prieš mėnesį
 • Faktai

  atsakymas į: Roma Nuoroda

  Vienas iš nukentėjusių yra Gervinskas. Dirbęs meru, "Vandenys" direktoriumi, palaikomas kolektyvo ir gerbiamas žmonių, netiko rajono vadovams. Nebuvo savas... O mokslų daktaras Vasiliauskas? Brutaliai išvarytas!

  Prieš mėnesį
 • vanduo

  atsakymas į: Faktai Nuoroda

  Nei Gervinskas, nei Vasiliauskas nebuvo brutaliai išvaryti, kaip buvo išvaromi Tubio vadovai - be išeitinių, gasdinant prokuratūromis, antspauduojant duris. Abu minėti vadovai išėjo savo noru, gavo maksimalias išeitines.

  Prieš mėnesį
 • Nu jo

  atsakymas į: Roma Nuoroda

  ypač nukentėjo nuo naujosios valdžios mokytoja, konservatoriaus Sauliaus Nefo žmona Dangyra Nefienė. Ji dabar yra komisijų, kurios dalina premijas ir visokius pagarbos vardus narė.

  Prieš mėnesį
 • Kriminalistika

  atsakymas į: Roma Nuoroda

  Lavonai su laiku iškyla į viršų. Tinka ir politiniams lavonams.

  Prieš mėnesį
 • Obana!

  atsakymas į: Kriminalistika Nuoroda

  Ale tamsta ir pavarei ant konservatorių...

  Prieš mėnesį
 • Daktarui Audroniui

  Nuoroda

  Kaip vadinasi toks sutrikimas?

  Prieš mėnesį
 • Kažna, VRK susdomės, ar ne

  Nuoroda

  Juk atvira,i per miesto šventę , ryte, atvirai PAPIRKINĖJO rinkėjus dovanomis, ant atskiro sralo, su žmona, apsidirbusiu ex ligoninės daktarėliu, vaišino rinkėjus medumi, sūriu, agurkais, glaustėsi prie visų, kartu fotkinosi, gal netl ir bučiuotis prie ko lindo.
  Vaišinti rinkėjų prieš rinkimus, būnant kandidatu vienmandatininku, yra LABA GRŪBUS rinkimų įstatymo pažeidimas.
  Bet, manau, VRK neįdomu, jie kaukes ir dezo skystį kaupia rinkimų dienai.

  Prieš mėnesį
 • Jau visai.... Iki kokio lygio nuvažiuoja žmonės

  Prieš mėnesį
 • ULBA

  Nuoroda

  Rinkimų štabo sudėtis beveik aiški tai represiniu etruktūrų darbuotojai tokie kaip Marijona,Anykščių milicijos viršininkas komunistu partijos sekretorius pravarde ,,Leninas'' kai kurie buve o gal ir esami KGB agentai .Na o jeigu pas Tubį butu nors kiek sažinės tai sėdėtu tyliai ir lauktu susitikimo vienoje kameroje Praveniškiuose su Masiuliu.Masiulio dėka tapo Anykščiu meru.

  Prieš mėnesį
 • Joòooooooo

  Nuoroda

  Nebuvo jokio spaudimo, pusė savivaldybės patys prie Tubio išėjo... kuo ne Lukašenka?

  Prieš mėnesį
 • Nesuprantu

  Nuoroda

  a tai jau palaide šytu vagi iš kaleima ?

  Prieš mėnesį
 • Ret

  Nuoroda

  kuo greiciau sita bruda izoliuos nuo visuomenes,tuo visuomene bus saugesne. O kalbantiems apie kazkokia mistine sito sudo daryta tvarka,siulau pasiskaityt ir paziuret kas dedasi baltarusijoj ir rusijoj. Sita izgama prie lovio prileidus butu lb panasu. Taip kad atsimerkit krastieciai.

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Ret Nuoroda

  Jis pats is sibiro atsigrudes i LT, jo kraujyje but puckos padlaiziu

  Prieš mėnesį
 • Taigis kaip gis

  Nuoroda

  Tinginių jam Tubiui nereikėjo ,o pajudinus tinginius,sukilo prieš jį.Gera sedet kabinete ir bezdet ,o įvedus tvarką ,laaaabai nesinori dirbt o ir algos atsisakyt .Kodel sedi pensininkai isikibé kėdes ? Vyt visus į pensija ! Vaiginas ,vitkünas ,drusiene ir daug daug kitų pensijinių,leiskit DIRBT jauniems !

  Prieš mėnesį
 • biblė

  atsakymas į: Taigis kaip gis Nuoroda

  Tai vat, kodėl iš darbo Tubis mėtė geriausius darbuotojus, o pvz. pensininką Kutką paliko?

  Prieš mėnesį
 • Paaiškinkite

  atsakymas į: Taigis kaip gis Nuoroda

  Tubis atsisakė pensijos? Jis jau nebe pensininkas?

  Prieš mėnesį
 • Tikras meras !

  Nuoroda

  K,Tubis buvo Žmogus ( nesigilinu kur dirbo ankščiau ) ir išliko, o šitas ,,,vertas pasigailėjimo su visom - ytem,,ir t,t, Dar tik D.V,kažkiek gaudesi bet ir tai ,nesavo vietoj buvo patupdytas .

  Prieš mėnesį
 • Aga

  atsakymas į: Tikras meras ! Nuoroda

  Išlikti žmogumi
  Henrikas Daktaras
  Ypatinga kaina8,56
  Sutaupote 2,15 € (20%)

  Prieš mėnesį
 • Specialistas

  atsakymas į: Tikras meras ! Nuoroda

  Reiškia savo gyvenime nebuvai sutikes Žmoniu, šita aš buvau sutikes, bet dabar susitikes kažkaip pereinu i kita gatves puse

  Prieš mėnesį
 • anykstene

  Nuoroda

  niekśelis ir tiek

  Prieš mėnesį
 • Iš tikro

  Nuoroda

  Du metai praėjo, o kas padaryta gyventojams? Pinigai išmėtomi festivaliams, kelionėms šventėms, žaidimams, takams...

  Prieš mėnesį
 • rinkėja

  atsakymas į: Iš tikro Nuoroda

  Demagoge. Praėjo ne du, o metai ir 3 mėn., akivaizdu, kad per juos padaryta daugiau negu per visą Tubio kadenciją, vien gatvių suskaičiavau nutiestų ir tiesiamų apie 15. Pinigai kelionėms į Kinijas ir pan., festivaliams buvo mėtomi Tubio, šiemet nei meras nei kiti vadovai nebuvo į užsienį ir nosies iškišę, o festivaliams išleido 10 kartų mažiau nei Tubis.

  Prieš mėnesį
 • DIEGA

  atsakymas į: rinkėja Nuoroda

  taigi korona šiemet

  Prieš mėnesį
 • elementaru

  atsakymas į: Iš tikro Nuoroda

  Tubis žadėjo, kad iš Kinijos ateis gerybės.

  Prieš mėnesį
 • ka žadėjo ta ir atvežė

  atsakymas į: elementaru Nuoroda

  covid 19 :-)

  Prieš mėnesį
 • Angelė

  Nuoroda

  Pačiu brutaliausiu būdu buvo išvaryti Gervinskas ir Vasiliauskas. Tai ar galima pagirti S. Obelevičių ir jo komandos vadovus?

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Angelė Nuoroda

  Vasiliauskas ir Gervinskas išėjo savo noru, gavo išeitines. O kaip elgėsi su žmonėm Tubis, vadovai kaip šunys buvo ujami, gasdinami prokuratūra, išmetami be jokių išeitinių, va čia ir yra skirtumas.

  Prieš mėnesį
 • Meluoji

  atsakymas į: Angelė Nuoroda

  Tai kad patys pasiprašė atledžiami. Vasiliauskas be kompetencijos visiškai, o Tubio-komitečikas prisišnekėjo teismuose.

  Prieš mėnesį
 • !

  atsakymas į: Meluoji Nuoroda

  nejuokink

  Prieš mėnesį
 • Ką?

  Nuoroda

  O persekiojo ne tuos, kurie dirbti pradėjo prie jo?

  Prieš mėnesį
 • Pelningai ekskomisaro karjerai - galas? Autorius: Jurga TVASKIENĖ

  Nuoroda

  Apie Prevencijos ir saugos departamento, kuriame pastogę rado ir ne vienas anksčiau su K.Tubiu dirbęs pareigūnas, darbo su klientais metodus pernai pasakojo parlamentarė Rūta Rutkelytė.

  "Žmonės eina konvejeriu, be perstojo, ir ten toks, kaip aš įsivaizduoju, gana karštas spektaklis vyksta. Sprendžiantieji - gerai įmitę ir savim patenkinti, - ir jeigu pamato nors menkiausią pasipriešinimą, pradeda daužyti kumščiu į stalą, kelti toną, rėkti, karščiuotis. Sukeliama tokia psichologinė įtampa, kad iš tikrųjų žmogus, neturėjęs tokių reikalų, sutrinka", - aiškino Seimo narė.

  Jau tuo metu energetikos ministrui Arvydui Sekmokui buvo siūloma imtis priemonių, kad "policiniais metodais" problemas sprendžiantis pareigūnas būtų sutramdytas.

  Energetikos ministras, kaip teigiama, iniciatyvą parodė tik dabar. Esą praėjusią vasarą skandalai dėl RST veiklos metodų buvo dar vienas argumentas kovojant su "Leo LT", tačiau dabar jie galėtų kirsti per bendrovės kontrolę perėmusios EM reputaciją. Be to, kalbama, kad iki šiol ekskomisarą globojusių politikų, tarp kurių minėtas ir buvęs vidaus reikalų ministras, neseniai iš valdančiosios Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partijos pasitraukęs Vidmantas Žiemelis, įtaka akivaizdžiai susilpnėjo, tad atsispirti ministerijos iniciatyvai K.Tubiui greičiausiai nepavyks.

  Prieš mėnesį
 • Egidijus Knispelis, LNK

  Nuoroda

  ... Mums, po dešimties metų, abu S. Piskunovo tėvai paaiškino, kodėl tada taip kalbėję. Dėl labai paprastos priežasties. Tą lemtingą lapkričio 5-sios vakarą, prieš važiuodamas į kolektyvinį sodą, Sergėjus buvo pas tėvus atėjęs. Tėvai žinojo, kad net kelias paskutiniąsias savo gyvenimo savaites sūnus buvo labai įsitempęs. Pasakojo, kad jį nuolat kažkas persekioja. Ir, sakė, numanąs kas. Ar – kieno prašymu. Tą kartą, atsisveikindamas su tėvais, jis, be kita ko, pasakė: „Jeigu man kas nors atsitiktų, to užsakovai būtų V. Račkauskas ir K. Tubis“. Tėvai tik pakraipė pečiais, kai išgirdo. Būtų ir užmiršę. Bet tą patį vakarą sūnų nušovė. Todėl visiškai nekeista, kad jie taip galvojo.

  Prieš mėnesį
 • Nu jis tikrai ne nusikaltelis

  atsakymas į: Egidijus Knispelis, LNK Nuoroda

  Dėl įtarimų korupcija Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pirmadienį sulaikė Anykščių rajono merą Kęstutį Tubį. Įtarimai pateikti dar vienam asmeniui, kurio pavardė neatskleidžiama (manoma, jis iš Utenos rajono) ir sprendžiama, kokią kardomąją priemonę jiems skirti. STT teigia, kad įtariamųjų gali būti ir daugiau.
  Meras K. Tubis sulaikytas jo namuose Vilniaus rajone, kaip įtariama, po kyšio paėmimo. Dėl prekybos poveikiu Anykščių rajono savivaldybėje atliekamas ikiteisminis tyrimas.
  Iki pirmadienio 13 val. 40 minučių K. Tubį pareigūnai buvo sulaikę ir kelioms valandoms užsidarę jo darbo kabinete, o po to K.Tubis, lydimas trijų pareigūnų, neženklintu automobiliu buvo išsivežtas.

  Prieš mėnesį
 • Aaaa

  atsakymas į: Egidijus Knispelis, LNK Nuoroda

  Vikšrinė upės šienapjovė įsigyta pernai. Didžioji dalis pinigų 75 tūkstančiai eurų gauta iš Europos Sąjungos regionų plėtros fondo.

  „Ką tik nupirkta technika visiškai nedirba, lūžta, į kažkokį privatų garažą išvežta remontuoti, tai kur garantinis tos technikos. Kitą dieną samdo kažką kitą šienavimui“, – piktinosi pakalbinti anykštėnai.

  Prieš mėnesį
 • Jo baisu skaiciau ir as

  atsakymas į: Egidijus Knispelis, LNK Nuoroda

  Kaip ir viskas, kas lieka nepaaiškinta, dviejų pareigūnų nužudymas kolektyviniuose soduose, apaugo įvairiausiais gandais. Vieną, iš tiesų šokiruojančią nužudymo versiją, pateikė Sergėjaus Piskunovo tėvai. Nušauto policininko mama iškart po laidotuvių žurnalistams kalbėjo: „Nužudė tik savi. Aš daugiau nenoriu sakyti, kad ten kokie svetimi atėjo“. Paprašyta patikslinti, motina paminėjo dvi pavardes. „Tubis ir Račkauskas davė užsakymą. Ir viskas. O toliau jau aišku, kas“.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  Nuoroda

  Dabartinės kadencijos rajono vadovai nenusiteikę rimtam darbui

  Prieš mėnesį
 • Tikrai

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Nei durų antspauduoja, nei žmonių iš darbų vaiko, nei prokuratūrom gasdina nedirba...

  Prieš mėnesį
 • Atsimename

  Nuoroda

  Durų antspaudavimas buvo labai mandagus veiksmas.

  Prieš mėnesį
 • Pragydo teisuolis

  Nuoroda

  Na jau na. Kai jūs buvote meru, visi jums nepritariantys buvo ujami iš darbų, persekiojami grasinant bylomis, užsakomaisiais auditais. Žmonės tūnojo baimėje ir buvo pažeminti. Melagis jūs Tubi esate toks, kokio Anykščiai per amžius nebuvo matę.

  Prieš mėnesį
 • Vladas

  atsakymas į: Pragydo teisuolis Nuoroda

  Na bet tolio skuduro kaip dabartinis Sigutis. tikrai gyventojams nereikia. Tik savivaldybės chebrai puikiai tinka, kas ką nori tą ir daro. Jiems tokie vienaląsčiai, bestuburiai labi reikalingi.

  Prieš mėnesį
 • rinkėja

  atsakymas į: Vladas Nuoroda

  Jeigu 70 proc. žmonių balsavo už Sigutį, vadinasi anykštėnams reikia mandagaus, išsilavinusio mero, o ne brutalaus, pikto policininko

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Patvirtimu, kad iš tiesų K.Tubis ir jį palaikę sąrašo žmonės buvo persekiojami, šmeižiami, iš jų buvo tyčiojamasi, jie buvo niekinami. Patvirtinu, kad per visą šitą laikotarpį ypač šlykščiai tai buvo leidžiama ir (sakyčiau, net provokuojama daryti) vyko "Anykštos" puslapiuose. Ir žurnalistas Vidmantas Šmigelskas prie šios neetiškos veiklos ciniškai yra taip pat prikišęs nagus. Tokie veiksmai niekaip nesuderinami su žurnalistine etika.
  Tikiu, kad nei K.Tubis, nei R.Razmislavičius nėra tie žmonės, kuriuos tokiu brutualiu spaudimu bei patyčiomis galima būtų išgąsdinti. Linkiu sėkmės Seimo rinkimuose.

  Prieš mėnesį
 • ??

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Čia pats, Aseliona sugalvojai, ar kolegos iš KGB liepė parašyti?

  Prieš mėnesį
 • net idomu prisiminti

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  už kokias vagystes buvo nušalintas iš mero pareigų šitas buves odos meistras ? ....

  Prieš mėnesį
 • BGK

  atsakymas į: net idomu prisiminti Nuoroda

  Tavo sifilio jis nevogė- paprasčiausiai jį išgydė

  Prieš mėnesį
 • Faktas su klausimiuku :)

  atsakymas į: net idomu prisiminti Nuoroda

  Už jokias. Jis buvo nušalintas, kad kiti galėtų vogti ir nuslėpti avantiūras su dujinių katilinių statyba, į skolas suvarytu rajonu, prievartiniu rajono kurortinimu.

  Prieš mėnesį
 • Melagiui Le..

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Netikiu aš jumis, nes niekur nebuvo šmeižto ar persekiojimų. Jūs melagis.

  Prieš mėnesį
 • L.Al.

  atsakymas į: Melagiui Le.. Nuoroda

  Tavo tikėjimas man - kaip šuniui penkta koja. Prasikrapštyk akis! Daugiau pamatysi.

  Prieš mėnesį
 • Meluoji Le..

  atsakymas į: L.Al. Nuoroda

  Tai tu savąsias prasikrapštyk. Tavo purvinį rašinėliai net šuns devintos kojos neverti.

  Prieš mėnesį
 • Karma

  Nuoroda

  Suveikė, mielas Kęstuti.

  Prieš mėnesį
 • Kęstuti,

  Nuoroda

  kam reikalinga komanda, jei vienintelis tikslas gauti teisinį neliečiamumą ir pratęsti gyvenimą laisvėje?

  Prieš mėnesį
 • Mažuliuk

  Nuoroda

  Nevagiančių bičių sąraše vis tik suokė ir suokė?

  Prieš mėnesį
 • SR

  Nuoroda

  #taskuriampatinkameluoti

  Prieš mėnesį
 • Atmintis

  Nuoroda

  “Kai aš buvau meras, iš mano pusės nebuvo jokio spaudimo...” Avietė, Sereičikas, Šapoka, Katuoka, Vaiginas, Gudonienė, Veršulytė, Rasalas, Tuskenis ir t.t. - buvo priversti išeiti arba “prisitaikyti”. Be spaudimo :D

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Atmintis Nuoroda

  Didieji darbininkai: Serejčikas, Rasalas, Vaiginas, Tuskenis... Nejuokink žmonių

  Prieš mėnesį
 • 8

  atsakymas į: Atmintis Nuoroda

  Visi taikosi... Stoja į partijas...

  Prieš mėnesį
 • Ne atmintis, o sklerozė!

  atsakymas į: Atmintis Nuoroda

  Jei nebūtų sklerozės prisimintumei, kad D.Vaiginas iš ligoninės vadovų buvo atleistas, kai jam pasibaigė kadencija. Taigi viskas vyko taip, kaip numato įstatymai.

  Prieš mėnesį
 • Taip!

  atsakymas į: Ne atmintis, o sklerozė! Nuoroda

  O štai A,Vasiliauskas buvo išėstas iš ligoninės vadovo pareigų, kad Vaiginą į jas įtupdyti nors laikinuoju.

  Prieš mėnesį
 • ???

  atsakymas į: Taip! Nuoroda

  Vasiliauskas prie ko čia? Jis nebuvo Tubio sąraše, atvirkščiai, liberalų partijai priklauso

  Prieš mėnesį
 • Nu jooo,

  Nuoroda

  Pasijuokė puodas, kad katilas juodas. Kaip tai greitai pamiršo anspauduojamas duris, verkiančias ir suokiančias direktores, pastraukusius iš administracijos dirbusius normalius žmones.
  Ne kažkas su atmintim, kaip pažymą iš daktarų gavo, kad gali kandidatuoti seiman, o gal į seimą gali be sveikatos pažymėjimo bet kokie eiti.

  Prieš mėnesį
 • Patikslinkime

  atsakymas į: Nu jooo, Nuoroda

  Iš kokių daktarų? Turbūt tų saviškių, kauniečių.

  Prieš mėnesį
 • jusu paciu

  Nuoroda

  darbo metodai , tai ko dar ieskai

  Prieš mėnesį