Vienai dienai iš atostogų į darbą pirmadienį grįžęs Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis dalyvavo pasitarime dėl Tilto gatvės projekto. D.Žiogelis "Anykštai" sakė, jog vykstant projektui ieškoma būdų, kaip sumažinti jo sąmatą.

O pirmadienį kalbėtasi apie vieno iš Tilto gatvės pastatų šildymo sistemos sistemą.  

 

Vidmantas ŠMIGELSKAS
vidmantas.s@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Aha

  Nuoroda

  Negi savo ūkyje stato, galima ir " rusišku" arba baltarusišku stiliumi pabaigti projektą. Važiavo gi ponas viršininkas su delegacija į Baltarusiją patirties atsigerti.

  Prieš mėnesį
 • Faktas

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Geriau yra su sekretore skristi į Gruziją. Arba su Kristina į Kiniją.

  Prieš mėnesį
 • Ernestas

  Nuoroda

  Gal pirmiausia reik susirūpinti Anykščių rajono kitokia ateitimi,statistika savo sako per 7 mėnesius 67 gimė 289 mirė,po 20 metų nebebus tarybos nariams kam vadovauti nebent pievose žiogams,kas padaryta,kad pritraukt investuotuojus kurti versla Anykščių krašte,kad žmonės turėtų gerai apmokamų darbų kurtų šeimas gimdytų vaikus,ogi nieko nepadaryta mėras sodu rupinasi savo ir tiek.
  Ateitis liudnoka rajono,mokyklos uždarinėjamos.

  Prieš mėnesį
 • Nežiniukams

  atsakymas į: Ernestas Nuoroda

  Jei visi taip kaip Dainius rūpintųsi mūsų visų ateitimi, rajone rezultatas būtų kitoks.
  Augina šeimoje tris vaikus, dirbo ir dirba visose srityse tikrai ne vieno eilinio žmogelio krūviu, nesišvaito pažadais, nesipiarinasi, o viską padaro, kad ne tik jis, bet ir pavaldiniai , pasiektų konkrečius rezultatus.
  Jei taip rašinėji, tai tikrai nesi nei matęs, nei dirbęs su juo, nei bendravęs, tik loji, kad loti ir tiek.

  Prieš mėnesį
 • tai jau

  Nuoroda

  iskule savo varpas ,vel seks pasakas

  Prieš mėnesį
 • Žurnalistui

  Nuoroda

  Kam čia įrodinėjatre koks rūpestingas vicemeras , ar tikrai jau jis toks rūpestingas?. Parašykite tiesiai, kad bus mažinamos projekto apimtys atsisakant tam tikrų darbų. O tai dabar įmetate intrigą, vietoje to ,kad parašytumėte, bus atsisakyta tokių tai tokių darbų ir projekto vertė sumažės tiek ir tiek.

  Prieš mėnesį
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Būdų pristatė,tik klausimas koks bus vaizdelis ir ar tikrai puoš miestelį,kai už tų būdų stovi n...metų senumo sukiužę pastatai ir priešais baisi autobusų stoties aikštė.O kokie į muziejų ir prie raš.Vienuolio kapo vedantys laiptai bei takai???

  Prieš mėnesį
 • Pritariu

  atsakymas į: Nuomonė Nuoroda

  Pristatė būdų, o aikštelėje pridarė klombų,kad autobusai neatvažiuotų.Tai kas pirks tuose kioskuose,o gal čia bus taromatas įrengtas
  .

  Prieš mėnesį