Rugpjūčio 7 d. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) baigė pareiškinių dokumentų priėmimą. Iš viso artėjančiuose Seimo rinkimuose ketina dalyvauti 1795 kandidatai.

Artėjančiuose Seimo rinkimuose ketina dalyvauti 1795 kandidatai


Dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose dokumentus pateikė 20 politinių partijų, 17 iš jų kelia kandidatų sąrašus daugiamandatėje rinkimų apygardoje. Jų sąrašuose – 1754 kandidatai, kandidatuojantys į Seimą daugiamandatėje rinkimų apygardoje. Į Seimo narius vienmandatėse rinkimų apygardose iškeltų ir save išsikėlusių kandidatų skaičius siekia 780.

 

Kaip teigė VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė, tai tik pirminis rinkimų dalyvių skaičius. Šiuo metu VRK jau yra pradėjusi kandidatų dokumentų ir juose nurodytos duomenų patikrinimą. Jo metu ir paaiškės, ar visi Seimo rinkimuose norintys dalyvauti kandidatai atitinka Seimo rinkimų įstatyme numatytus reikalavimus.

Galutiniai Seimo rinkimuose dalyvaujančių politinių partijų ir save išsikėlusių kandidatų sąrašai paaiškės pasibaigus visų kandidatų dokumentų patikrinimui. Minėtus sąrašus VRK skelbs likus mėnesiui iki rinkimų – ne vėliau kaip rugsėjo 11 d.

Palyginimui, prieš praėjusius, 2016 m. Seimo rinkimus, pareiškinius dokumentus VRK pateikė 16 politinių partijų, iš kurių vėliau 4 susijungė į 2 koalicinius sąrašus.

Iš viso 2016 m. rinkimuose dalyvavo 1415 kandidatų, iš jų – 1387 daugiamandatėje ir 673 vienmandatėse rinkimų apygardose.

VRK pranešimas

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Auksinis Lovys

  Nuoroda

  Tiesiog visi alkūnėmis iriasi prie to lovio .....Parodo savo tikrąjį veidą rinkimai .Politikų nėra ,o tik pastumdėliai,parsidavėliai ir nagais į save .O dėl tautos nei vienas nieko nepadarė ,tik ,,,pažadai .Kuo skiriames nuo Baltarusija ? Ožio snukis su anūko nedingsta iš viešumos su patarimais ir kiršinimais 30 metų!Mes , lepšių tauta ,kad kažką keist ,nes pensininkai su tabletėmis o jaunimas laiko anglų egzą geriau nei matiemą nes pasiruošé sprukt iš šalies .

  Prieš 2 mėnesių
 • Istorijai

  Nuoroda

  Kiek tarp jų teisiamų už prekybą poveikiu?

  Prieš 2 mėnesių
 • Kiek...

  Nuoroda

  ...ai ai kiek prie "lovio"veržiasi...

  Prieš 2 mėnesių
 • Vlada

  Nuoroda

  but gerai isvardint anykstenus kas dalyvaus , zinau tik ,kad Baura , Jovaisa , Savickas ir visa seima Sargunu ,o gal tiek ir uzteks , per daug irgi negerai , sunku susigaudyt ir isrinkt geriausius.

  Prieš 2 mėnesių