Gamta ir kultūra turtingi, kokybišką poilsį siūlantys Anykščiai visą rudenį laukia Lietuvos medikų. Apgyvendinimo, sveikatinimo ir SPA paslaugas bei pažintines veiklas teikiančios įstaigos kviečia ilsėtis ir patirti geras emocijas kurortinėje teritorijoje – Anykščiuose.

 


Rugsėjo–lapkričio mėnesiais Lietuvos medikai kviečiami pasinaudoti valstybės kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms. Anykščių turizmo paslaugų teikėjai medikams rengia išskirtinius pasiūlymus bei specialius paslaugų paketus ir kvies nemokamai mėgautis čia teikiamomis paslaugomis. Poilsis Anykščių šilelio prieglobstyje ar vaizdingose Anykščių apylinkėse, įvairios sveikatinimo procedūros, pažintinės veiklos bus skirtos Lietuvos medikams pasirūpinti savo sveikata ir turiningai praleisti laiką. Ruduo Anykščiuose ne tik ypatingų gamtos spalvų, bet ir jaukių muzikos savaitgalių, tradicinės Turizmo nakties laikas.
Turizmo paslaugų kompensavimo priemone Anykščių ir kitų šalies rajonų sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai galės pasinaudoti tris mėnesius: nuo rugsėjo 1 iki lapkričio 30 dienos. Gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai turės galimybę nemokamai įsigyti turizmo paslaugų už 200 eurų, o jų suteikimo kainą kompensuos valstybė. Ši suma į dalis neskaidoma, o jei turizmo paslauga brangesnė nei 200 eurų, skirtumą padengia paslaugos pirkėjas. Norint pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi kreiptis į pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.
Visa naudinga informacija apie kompensuojamas turizmo paslaugas sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams pateikiama interneto svetainėje www.atostogosmedikams.lt. Nuo šiandien čia skelbiami paslaugų tiekėjų sąrašai, teikiančius šias paslaugas Anykščiuose rasite ČIA. Kompensuojamas turizmo paslaugas gali teikti ir interneto svetainėje www.atostogosmedikams.lt neregistruoti turizmo paslaugų teikėjai, kurie turi leidimą, suteikiantį teisę teikti atitinkamas turizmo paslaugas teisės aktų nustatyta tvarka. Išsamesnė informacija apie turizmo paslaugas Anykščiuose – interneto svetainėje www.infoanyksciai.lt.
Ruduo Anykščiuose skirtas išskirtinėms Lietuvos medikų atostogoms. Anykščiai – čia gera keliauti, pažinti, o svarbiausia ILSĖTIS!

 

 

Anykščių r. savivaldybės informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Nuoma

  Nuoroda

  Išnuomuoti galiu patogų namą gražiai ir tvarkingai daktarytei ar daktarui.Lauksiu pasiūlymų.

  Prieš mėnesį
 • Nuoma

  Nuoroda

  Išnuomuoti galiu patogų namą gražiai ir tvarkingai daktarytei ar daktarui.Lauksiu pasiūlymų.

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  Nuoroda

  Visus medikus patalpins į prabangiausias sanatorijas, kurių per 30 laisvės metų tiek pristatyta, kad net bažnyčios bokštai vos matosi. O superstaizinės gydyklos, o kokie fakjubeibiniai kurhauzai, o lošimo namai Los Vegasą lenkiantys... Ir visa tai Anykščiai papigiai duos medikams ne sezono metu!!! Koks kilnus žestas ! Afigenno blyn! :)

  Prieš mėnesį
 • Aha, tiksliai!

  Nuoroda

  Kai į Maljorįką vykti pavojinga, o Palangos jūroje maudytis bus per šalta - Anykščiai tiks. Ypač II-je lapkričio pusėje. Įdomu... kelis milijonus eurų ir kas tiems medikams lepintis Anykščiuose skirs? Juk 200 euriukų kiekvienam nepakaks. Į Trinkūno SPA visi netilps. Na dar Gradiali. O toliau kas? Kaimo turizmo sodybos? Arba "Nykščio namai" su viešbučiu centre ir "Bangenio" baseinu. Biednokai. Druskininkuose ir Birštone dešimteriopai būtų geriau. Anykščiuose papigiai... Ale medikams tiks!

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Aha, tiksliai! Nuoroda

  Ši parama skiriama visiems medicinos paslaugų srities specialistams, taigi mūsų ligoninės vadovas ir poliklinikos direktorė pasistengs būti geri savo valdžiai ir nukreips visus darbuotojus į dovanų karaliaus SPA Vilnius centrą.
  Turi būti tarp savų palaikymas, kitaip ateis kiti, kurie gali užvaldyti ant laurų apsnūdusius.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  šis komentaras degraduojančio Vaičiūno.. Lengvos jam duonelės.

  Prieš mėnesį
 • Ii

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  Idomu kiek Vaiciunas gautų kompensacijos už pastovų šmeižtą.... Paranojikas čia matomai koks

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Ii Nuoroda

  kuris Vaičiūnas, ministras?

  Prieš mėnesį
 • A ne?

  atsakymas į: Aha Nuoroda

  O iš kur tu žinai koks anoniminis komentaras yra kieno? Vaičiūno ar ne Vaičiūno? "Anykštoje" dirbi ir prie duomenų prieini? Tai reiškia, kad "Anykšta" neužtikrina anonimiškumo ir yra pagrindas kreiptis į žurnalistų etikos komisiją ir net į teismą.

  Prieš mėnesį
 • Atsakymas į "Chi chi"

  atsakymas į: A ne? Nuoroda

  Tu šiuos savo detektyvinius gabumus galėsi pademonstruoti teisme.

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: A ne? Nuoroda

  Vaičiūno ir Alesionkos komentarus galima pažinti iš kvailo turinio.

  Prieš mėnesį