Liepą posėdžiavusi Anykščių rajono taryba priėmė Valdo Trinkūno dovaną - tris šalia UAB ,,Anykščių kvarcas“ teritorijos esančius žemės sklypus.Verslininkas net neslėpė, kad ši dovana -daugiau iš išskaičiavimo. Šalia dovanojamų sklypų V.Trinkūnas planuoja gyvenamųjų namų kvartalo statybas, todėl tikisi, kad dovanotuose žemės sklypuose savivaldybė greičiau pradės įrenginėti reikalingą infrastruktūrą. ,,Anykšta“ pašnekovų teiravosi, kaip jie sutiko žinią apie verslininko V.Trinkūno dovaną Anykščių rajono savivaldybei.

 

Alvydas JANICKAS, anykštėnas:

- Kyla klausimas, kodėl verslininkas V.Trinkūnas tų sklypų nepardavė? Manau, kad ateityje STT tuos dovanojimus įvertins. Šioje situacijoje įžvelgiu verslininko pasinaudojimą Anykščių rajono savivaldybe.

Be to, man, kaip anykštėnui, kyla įtarimų, kad dėl šios dovanos artimiausius dvejus metus naujos sanatorijos neturėsime. Reikia pripažinti, kad SPA Vilnius Anykščiai yra Anykščių krašte monopolistai, o tai yra didžiulis pelnas.

Po tuo dovanojimu galimi kažkokie interesai. Kaip sakoma, ,,dovanojamam arkliui į dantis nežiūrima“. O kas po tuo slypi - parodys laikas.

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ?+%=!

  Nuoroda

  (SPA+€%) × (STT?) =ČIA GERA!

  Prieš mėnesį
 • Ar yr toks...

  Nuoroda

  Žmogus ,sėdintis savivaldybej ,kuriam svarbus anykštėno gyvenimas ? Aš tokio nepažįstu ,kiek matau ,visi žiüri savo naudos .

  Prieš mėnesį
 • Sigitas

  Nuoroda

  Visiškas radikalas. Kai tokius į valdiškus postus pastato, tai jie pasijaučia pasaulio bambomis ir pliurpia visokias nesąmones.

  Prieš mėnesį
 • Elementaru,

  atsakymas į: Sigitas Nuoroda

  koks laikraštėlis su redakcija, tai tokie ir „ ekspertai” :
  juozukas, levukas, romaldukas, alvydukas su alvydute, vieni dar iš vaikystės neišaugę, kiti - į ją sugrįžę...

  Prieš mėnesį
 • Dovana

  Nuoroda

  Skiriu Anykščių kurortinimo idėjos susimovimui: https://www.youtube.com/watch?v=-tpxlLNqqNA

  Prieš mėnesį
 • Bobūnė

  Nuoroda

  Skaitau ir nesuprantu ką tos didžiosios raidės STT reiškia. Galvoju ar čia Sigučio , Trinkūno ir gal architektes kokia trijulė ar kas?

  Prieš mėnesį
 • Kolega

  Nuoroda

  Teisingas Alvydo komentaras

  Prieš mėnesį