Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka. Rimučio Lauciaus personalinė fotografijų paroda. Iki rugpjūčio 21 d. Bibliotekos pirmame aukšte.

 

Smėlio biblioteka
Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centro Dizaino studijos moksleivės Karolinos Stundžytės fotografijos darbų paroda „KEISTUMAS“.
Paroda veiks iki rugpjūčio 22 d.

Vyžuonų biblioteka
Vyžuoniškės Birutės Diržienės darbų iš popieriaus paroda „ Spalvotas popieriaus gyvenimas“. Skirta Tautodailės metams.
Nuo liepos 1 d. iki rugsėjo 15 d.

Aukštakalnio biblioteka
Onos Viburytės- Snukiškienės rankdarbių paroda.
Iki rugpjūčio 21d.

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos informacija

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Anykštėnai

  Nuoroda

  Ale kaip mum svarbu, kas vyksta Utenos bibliotekoje, Vyžuonose ar Smėlio bibliotekoje. Kada tokią informacija paskelbs Anykščių viešoji biblioteka su gausybe filialų? Ar čia visiškai nieko nevyksta, kad skelbiama tik apie Uteną?

  Prieš mėnesį
 • Jonas

  atsakymas į: Anykštėnai Nuoroda

  ko norėt iš fizrūko Romkos. Koks vadovas tokios ir žinios iš Anykščių bubliotekos. Tik kraštotyra ir Smalsko bei Bitvinsko eilėkala.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  atsakymas į: Jonas Nuoroda

  Mano nuomone mūsų savivaldybės biblioteka jau po truputį išsivaikšto ir išnyjs kaip kolūkiai išnyko po Nepriklausomybės atkūrimo. Spaudoje skelbiami pranešimai, kad veiklis skyrius naikinamas, nes darbuitoja išėjo į "dvarelį", kitur eašoma kad patalpos atiduodamis kitai irganizacijai. Vadinasi visi požymiai, kad įstaiga po neapskaičiuotos plėtros su naujo filialo įsteigimu dabar traukiasi ir nebepajėgia vykdyti bibliotininkystės veiklų, o gal valstybinės kalbos egzaminas išgąsdino administraciją ir ji su visais išsiskirstis kas kur....

  Prieš mėnesį