Liepos 31 dieną  apie 7.40 val., Anykščiuose, A. Baranausko a., rastas vyro (g. 1969 m) kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Lietuva

  Nuoroda

  ... prie ruso laisvės buvo mažiau bet nenaikinom vienas kito... O prie Lietuvos daroma viskas, kad žmonių būtų mažiau...

  Prieš mėnesį
 • Pritariu tam; o prie ...

  Nuoroda

  Ruso buvo tiksliai geriau ! Ne vien majonezas buvo svarbu ,bet tarpusavio santykiai žmonių buvo ,,,o šiandien ? Neužeisi pas draugą be pranešimo prieš 3 dienas ,nesusimokėjus niekas nepavežtų ( anksciau mielai chebryte pavežedavo savus į Kauną ar Uteną) Įsigalėjo pavydas ,apkalbos ,nedraugiškumas ir atskirtis ,,,,su kuo valgei ar gėrei ar kokį ryzą nešioji,,,,Źodžiu ne tokios laisvės laukėm ,..Nuomone kitokia tų,kurie negyveno tuo metu arba tie, kuriems pilvo turinys svarbiau buvo tada ir dabar .,negu žmonių santykiai.

  Prieš mėnesį
 • Nu

  Nuoroda

  Kol fašistų režimas valdo ,nieko gero avims nebus ?? Prie ruso buvo rojus ?

  Prieš mėnesį
 • O prie ....

  Nuoroda

  Ruso mums buvo geriau ! Nebuvo bagotu ,nebent kokio majonezo ar žirnelių tie bagočiai gaudavo daugiau ,bet gyveno visi vienodai ,neturėjo salų ,bei teslų ,,Turim laisvę,kurią turtuoliams iškovojom ,kaip lanzbergių klanui ,kurie susikrovė turtus ,Mortos mokyklas ir t,t ,o po tanku źuvę ,šiandien vos pragyvena ir vos galą su galų suduria ,taigi prie ruso buvo geriau net ir lyginant su medicina.O kad keliaut šiandien gali ,tai neturint jevrų šindi nepakelausi irgi .

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: O prie .... Nuoroda

  Tau kėgėbiste prie ruso buvo aukso amžius, normaliam žmogui geriau nebuvo

  Prieš mėnesį
 • Dėdulė

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Čia ne maniškis, maniškiai rėkia, kad rusas puola

  Prieš mėnesį
 • ligone

  Nuoroda

  Tikra betvarke poliklinikoj,tris dienas teko eiti,kad vaistus israsytu ir talona turejau tai knygute atsinesk,tai kita diena ateik,greiciau gyd.Kisonaite gryztu po atostogu su sia gyd.jokiu problemu ir telefonu normaliai isaiskina,o pensininkam laikas i uztarnauta poilsi.

  Prieš mėnesį
 • Algirdas

  atsakymas į: ligone Nuoroda

  Gyd. Kisonaite tikrai gera ir maloni , su ja problemu nebuna.

  Prieš mėnesį
 • Zita

  atsakymas į: Algirdas Nuoroda

  Kaip tik su ja problemų daug būna.

  Prieš mėnesį
 • ligone

  atsakymas į: Zita Nuoroda

  jei bjauri esi tai turi problemu

  Prieš mėnesį
 • negalėjimas patekti

  Nuoroda

  į poliklinikas gydytojams ir valdantiesiems užtraukė nešlovę. Su nešlove paliko.

  Prieš mėnesį
 • Leonas Al.

  Nuoroda

  Ei komentatoriai! Kaip drįstate taip bjauriai komentuoti, jei nežinote mirties priežasties ?! Gal žmogui širdis sustojo, gal trombas atitrūko ir į smegenis nuėjo, gal aorta plyšo ir žmogus negyvas krito? O jei naktis, jei šalia nėra kam iškviesti pagalbos? Rado tai ryte, o kada mirė? Juk nežinote! O draskotės vieni kitiems akis ir medikus kaltinate.

  Prieš mėnesį
 • Angelė pragaro merga!

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Ančiukui Donaldui trombas atitrūko ir į smegenis nuėjo. Ko jis vis kabinėjasi prie juozo...

  Prieš mėnesį
 • Taigi

  atsakymas į: Leonas Al. Nuoroda

  Tame ir problema, kad iš biudžeto išlaikomi centrai ir sveikatos biurai tik reklaminius lapelius spausdina, naujus automobilius perkasi ale visuomenės sveikatinimui, o žmonės vidurio amžiaus sulaukę krenta, kaip obuoliai kirmino pagraužti. Nėra sveikatos prevencijos ir pagalbos paslaugų veikiančių rajone. Gydytojai čia nekalti. Politika, kuri diktuoja veiklos kryptis ir veiklos finansavimą yra prasta.

  Prieš mėnesį
 • Nuoroda

  savivaldybės žinioje ligoninės ir darbo netvarką daro jos, juk ministras liepė spręsti , kaip ligonius priimti, nėra normalios valdžios

  Prieš mėnesį
 • Bbd

  Nuoroda

  Kad i poliklinika patekt be sansu, ligoninej visiska betvarke. Esu mates kai zmogus kiauru plauciu atveztas,vos prakvepuodamas buvo paliktas kolidoriuj ir buvo pasakyta,prasom palaukt. Ziaurus vaizdas,ziaurus zmogaus kankinimai,kriokia vos kvepuoja. Reik daryt tvarka.

  Prieš mėnesį
 • Tai

  atsakymas į: Bbd Nuoroda

  Dėkokit Verygai, kuris tokią tvarką sukūrė

  Prieš mėnesį
 • Pabaiga

  atsakymas į: Bbd Nuoroda

  Tai slaugos ligoninė. Kokios dar pagalbos su kiauru plaučiu norit, varykit kuo toliau, į Kauną, Panevėžį, Liksit, už kelių dienų bus viskas.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Savivaldybės visuomenės sveikatos centras turėtų skammbinti pavojaus varpais dėl tokios mirtingumo statistikos! Ar yra kas daroma, kad žmonės gautų būtinąsias svikatos priežiūros ir pagalbos paslaugas rajono poliklinikoje ir ligoninėje ar viskas tik po kaukėmis?

  Prieš mėnesį
 • juozuk, tuk Juozuk,

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  nu neturi savivaldybė savo pavaldume jokio visuomenės sveikatos centro savo pavaldume ar net nėra jo steigę, nu nebepjauk grybo lygioj vietoj.

  Prieš mėnesį
 • Angelė

  atsakymas į: juozuk, tuk Juozuk, Nuoroda

  tai kaip Donce, dirbęs savivaldybėje, to nežino

  Prieš mėnesį
 • Janina

  atsakymas į: Angelė Nuoroda

  Prie ko čia tas dirbęs savivaldybėje. Žiūrėkime kas dabar dirba ir kas iš politikų iš viso domisi sveikatos paslaugų teikimu rajono gyventojams? Išrinktas valstiečių partijos patarėjas tik išsirūpino, kad meras potvarkį pasirašytų dėl ligoninės vadovo nušalinimo bei jojo iniciatyva paskirtų laikinuoju direktorium jį patį. Ar dėlto problemos išnyko šioje įstaigoje? Pakomentuokite, mielieji politikai, priėmę tokį sprendimą. Taip pat ir norintys būti išrinktieji į Seimą galėtų daugiau dėmesio į tai atkreipti. Ar gyventojų mirtingumas nerūpi?

  Prieš mėnesį
 • Stukačiui

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Kodėl neskambini, Donce? O užsiimi niekšybėmis... Ar darai nors kokį visuomenei ir savo šeimai naudingą darbą?

  Prieš mėnesį