Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • aišku

  Nuoroda

  kas ką mėgsta. Vieni pilkumą kiti ryškiau,o man tai šimet niūri aplinka ir tiek,bet ir iš kitų žmonių tą patį girdėjau per šventę.

  Prieš 10 mėnesių
 • išsidavei

  atsakymas į: aišku Nuoroda

  Kai kam ir Minedas patinka. Svarbu su kuo bendrauji. Mano draugų tarpe rusiškų matrioškų spalvų mėgėjų nerasta. Solidu - tai ir gražu.

  Prieš 10 mėnesių
 • Filomena G.

  Nuoroda

  Daug keliauju po Lietuvą, nes dėl COVID-o negalima kitur išvykti. Kuo nustebino Anykščiai - puikus ir stilingi gėlynai. Jurbarkas ir Anykščiai - dvi vietos kur verta pastebėti, kaip gėlės pritampa, o ne gadina miesto vaizdą. Rekomenduoju.

  Prieš 10 mėnesių
 • 65'×1000

  Nuoroda

  Naujos, savivaldybės įrengtos, pramogų paslaugų trasos atidarymas vyko tik su VIP komisija ir savialdybės administracijos bei savivaldybės įstaigų atstovais, savame šeimos, draugų ir bendradarbių rate, taip kaip ir skelbiama pranešime spaudai apie Kalitos pramogų centro paskirtį.

  Prieš 10 mėnesių
 • Netiesa

  atsakymas į: 65'×1000 Nuoroda

  Iš kažkur, kažkaip visiškai netikėtai net prieš 9 ryto (šiaip kalnas dirba tink nuo 10) atsirado seimūnas Tomylinas su trim vaikais, bet be žmonos...., na, jis labai „siekia” tapti anykštėnu. Visi sėkmingai išbandė atrakcijas. Tad priėmė net komisija, bet ir Seimas.

  Prieš 10 mėnesių
 • Nuomonė

  Nuoroda

  Trąsa tiek daug kainavo? Nesamonė. Reikia Labirintų parko direktoriaus Dilio paklaust iš kur tokia kaina.

  Prieš 10 mėnesių
 • xxxx

  Nuoroda

  kokia valdžia toks ir miesto veidas...

  Prieš 10 mėnesių
 • Anykštienė

  Nuoroda

  O gi apie gėles!Nuvažiuokit į kurortinią Palangą pamatysit kaip pasipuošęs miestas.Kaip visur gražu tiesiog įspūdinga jaučiasi kad pasipuošęs miestas.Kiekvienais metais ir Anykščiai gražiai atrodė o šiemet nuliūdusios spalvos. O prie kulturnamio kur tos gėles apvaliuose "pilkučiais"žmonės vadina-- mėgsta ant kapų sodinti.Tokia mano nuomonė .Važiavau pro Kėdainius ten išpuošta gražiausiai gėlynai!!!Liūdnas miestas!

  Prieš 10 mėnesių