Liepos 30 dieną, ketvirtadienį, Anykščių rajono taryba rinkosi į 17-ąjį posėdį.Nuotoliniame posėdyje anykštėnų išrinktieji pritarė 2019 metų Anykščių rajono mero, Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos bei Anykščių rajono tarybos veiklos ataskaitoms, taip pat priėmė verslininko Valdo Trinkūno dovaną - tris žemės sklypus.


Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Kęstutis Indriūnas dėstė, kad kelią naujai statomam gyvenamųjų namų kvartalui galėtų padaryti privatus asmuo.
"Jam reikia parduoti žemės sklypus, o ne mums.Jis iš to daro biznį.Didelių miestų praktika yra tokia - norėdamas parduoti sklypą, investuotojas sukuria infrastruktūrą ir po to perduoda savivaldybei. Jei mes perimsime tuos sklypus, mes 10 - 15 metų mokėsime žemės mokestį, po truputį žvyruosime tuos kelius", - kalbėjo K.Indriūnas.
Anykščių rajono tarybos narys K.Indriūnas prisiminė, kaip į Anykščių rajono savivaldybę buvo atėjęs statybų verslu užisimantis verslininkas Domantas Makauskas:"Jis prašė perimti jau suformuotą gatvę,ją  pažvyravo, elektrą iki sklypų  atvedė.Savivaldybė jam atsakė: "Mes tikrai neimsim,kam mums galvos skausmas. Žmonės ateis, reikalaus asfalto, šaligatvių apšviertimo."
Posėdžio metu K.Indriūnas citavo verslininko V.Trinkūno interviu "Anykštai" ir pridūrė: "Tikiuosi ir jau turime praktikos, kad STT "Anykštą" irgi skaito."

 Plačiau - laikraštyje "Anykšta".

Robertas ALEKSIEJŪNAS
robertas.a@anyksta.lt

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ee

  Nuoroda

  E tai kų daris rajona vadas su tais žemes lapinėlusis? Ne gi gelytėmis užsodins , kad propesonaliai savo skraidantį kilimų išsiaustų kartu su arkitdkti?

  Prieš metus
 • Molėtų teismas

  atsakymas į: Ee Nuoroda

  Kiek kainuoja sklypas? Tubis už 1000 EUR miesto centre Suokiau,suokiau šeimai prižadėjo.

  Prieš 12 mėnesių
 • Taigi

  Nuoroda

  Liberalai sako liberalai žino: Masiulis, po to Tubis.

  Prieš metus
 • Faktas

  atsakymas į: Taigi Nuoroda

  Tubio į liberalus nepriėmė.

  Prieš metus
 • 123

  Nuoroda

  Jeigu Anykšta skaito STT, tai tegu pasidomi ir Lietuvos paštu.. Kas norėjo privatizuoti Anykščių pašto pastatą!!! Gal tada praeis noras juodinti ministrą lenką net ir Prezidentūrai!!!

  Prieš metus
 • Pritariu

  Nuoroda

  Teisinga pastabą dėl STT.

  Prieš metus