Pramogų ir sporto centras „Kalita“ – tai viena populiariausių pramogų vietų Anykščiuose, skirta šeimoms, draugams, giminaičiams ar kolegoms. Kalitos kalnas iki šiol garsėja savo ekstremaliu atrakcionu – rogučių trasa, kuri primena linksmuosius kalnelius bei veikia ištisus metus.

 

Iki šiol Pramogų ir sporto centro „Kalita“ lankytojai galėjo aktyviai leisti laiką rogučių trasoje, puikiai įrengtoje vaikų žaidimų aikštelėje, lenktyniavo vaikiškame autodrome ir žaidė su mini-ekskavatoriumi VOLVO, kasdami ir statydami iš smėlio svajonių pilis. O nuo šiol jau galėsite išmėginti ilgai lauktą, naują nusileidimų su padangomis atrakcioną! Ši nauja pramoga skirta tiek mažiems, tiek dideliems, norintiems išbandyti savo drąsą, prisiminti vaikystę ar tiesiog smagiai praleisti laiką.

Šį sezoną tai jau ne pirma naujiena ant Kalitos kalno. Vasaros pradžioje pramogų ir sporto centras pristatė Virtualios realybės atrakcioną – manevringą, sinchroniškai su vaizdu judančią sėdimą platformą dviems asmenims su virtualios realybės akiniais. Šis atrakcionas jau spėjo patraukti daugelio Kalitos kalno lankytojų dėmesį.

Pramogų centras savo lankytojus taip pat aktyviai kviečia atsikvėpti, pailsėti ir pasistiprinti gėrimais, ir užkandžiais šalia esančioje užkandinėje ar įsigyti suvenyrų su Anykščių atributika. Užkandinėje naujai įrengtas žaidimų kampelis neleis nuobodžiauti net patiems mažiausiems pramogų centro lankytojams.

Pramogų ir sporto centras „Kalita“ kviečia visus išbandyti naują nusileidimų su padangomis trasą ir patirti nepakartojamus nuotykius bei įspūdžius. Tai puiki vieta visai šeimai ir gerų emocijų bei adrenalino užtaisas Jūsų atostogoms!

Pranešimas spaudai

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Donce,

  Nuoroda

  Plėtojasi biudžetinis turizmas Anykščiuose. Kažkas naujo, tiksliau -seno, kaip tarybiniais laikais

  Prieš 10 mėnesių
 • Apie skirtumus

  Nuoroda

  Kodėl anykštėnams viskas visada blogai? O iš kiyur atvykusiems viskas gerai? Gal laikas į save pažiūrėti?

  Prieš 10 mėnesių
 • Aha

  atsakymas į: Apie skirtumus Nuoroda

  Kol svečiuojiesi arba tik laiką praleidi kaip laikino apsistojimo vieyoje tai ir yra gerai. Pabandykite įsidarbinti atvykę į tarnybą ar į biudžetinę įstaigą specialistu.... pabandykite atvykę kurti paslaugų verslą ir pamatysite bei pajausite tai ko nelinkima net priešui.

  Prieš 10 mėnesių
 • Turistas

  Nuoroda

  Kada buvo Valstybinės komisijos patikra ir pripažinimo tinkamama eksploatuoti išvada pasirašyta. Ar yra šitame atidaromame objekte toks dokumentas viešai matomoje lankytojams vidtone? Ar čia tik merui su pavaduotoju leista išbandyti iki oficialaus, paslaugų pirkėjams skirto atidarymo?
  Kokia draudimo kompanija draudžia šioje pramogų trasoje centro veiklą?

  Prieš 10 mėnesių
 • Super

  Nuoroda

  Kažkur Latvijoje leidausi, patiko. Puiku, mere, taip ir toliau.

  Prieš 10 mėnesių
 • vietos verslas

  atsakymas į: Super Nuoroda

  ES ir Vyriausybė savivaldybėms rekomenduoja tokias paslaugas perduoti administruoti privačiam verslui arba nevyriausybinėms organizacijoms. Anykščių savivaldybė remeia tik savo valdomą turizmo ir pramogų verslą, nekurdama pridėtinės vertės ir nemažindama valdžios įtakos, nedarant konkurencijos nepriklausomo verslo vystymuisi savivaldybės teritorijoje.

  Prieš 10 mėnesių
 • Blyn

  atsakymas į: vietos verslas Nuoroda

  Tai kas trukdė nepriklausomam verslui padaryti tokią pramogą?

  Prieš 10 mėnesių
 • Blynui

  atsakymas į: Blyn Nuoroda

  Taigi yra pas Dilį jau seniai tokia pramoga.

  Prieš 10 mėnesių
 • Pilietis

  atsakymas į: vietos verslas Nuoroda

  Tik nereikia lia lia. Jeigu už roges sumoku savivaldybei, tai nekuriama pridėtinė vertė, o jei verslininkui - kuriama. O man atrodo, kad atvirkščiai. Jeigu sumoku savivaldybei, tie pinigai man ir grįžta, nes savivaldybė juos išleidžia visuomenės poreikiams, o jeigu sumoku verslininkui, mano pinigų grįš maža dalelytė, nes už juos verslininkas atostogaus Karibuose ir sumokės dalelytę nuo nuslėptų mokesčių valstybei.

  Prieš 10 mėnesių
 • valstietis

  atsakymas į: Pilietis Nuoroda

  panašu, kad esi biudžetine pelė ir nieko nesupranti apie privatų verslą, bei jo sukuriamą naudą. Tupi ant aruodo ir dar paėdusi apš.. visą tūrinį.

  Prieš 10 mėnesių
 • Onute

  Nuoroda

  gal kas jau meginat nuvaziuot , a kaip su uzpakaliu ar sveikas lieka , nebuna nutarkuotas ,gal keliom kelnem mautis , a tai atsistosi agi ziuri nuoga r......, kas daryt , nei kuo uzsidingt .

  Prieš 10 mėnesių
 • robertas

  atsakymas į: Onute Nuoroda

  Tai dar pasakysi kad vyrai pampersus isidėtu kad '' kotai'' nenuluztu

  Prieš 10 mėnesių
 • Pietra

  atsakymas į: Onute Nuoroda

  Jeigu sarmotyjies dėl savo uodegos, tai ir sėdėk unt uslanelio.Čia, supranti, skirta tiems kienono uodegos dar tvirtos ir nebijo jų parodyt :). Mes Julyte dar galim tokių pramogų aplankyt ir kur raikia nuslaist su visom emocijom.

  Prieš 10 mėnesių
 • Cekava

  Nuoroda

  O tai paprastiems,negiminėms ir ne draugams ir ne šeimai kada galima bus gauti darbo šitame pramogų Kalne?

  Prieš 10 mėnesių
 • Tai kad

  atsakymas į: Cekava Nuoroda

  Tokio darbo, kur dirbti nereikia nėra nei ant kalno nei pakalnaj

  Prieš 10 mėnesių
 • Rimgė

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Čia apie Kristutės krikšto tėvą kalbi?

  Prieš 10 mėnesių
 • Juozas

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Reikia pasidžiaugti, kad Anykščiai pasipildė dar viena laisvalaikio pramoginų paslaugų veikla. Mano galva pranešimo spaudai autoriai pamiršo paminėti ir akcentuoti svarbiausią dalyką- pramogų trąsa įrengta iš skirtų savivaldybės valdomo biudžeto lėšų, o ne iš uždirbto Kalitos kalno pramogų centro pelno ir ne iš investicinės pasklolos.
  Tikėkimės, kad pirmųjų valdžios vyrų nusileidimas trąsa be bilieto nesudarys įstaigos veiklos biudžete įpatingų svyravimų ir įstaiga metus užbaigs be nuostolio ir be papildomų dotacijų iš biudžeto.
  Belieka tikėtis, kad ir "velniai", kuriems savivaldybė skyrė finansinę paramą, savo dalyvius nukreips į mero pramogų ir atrakcionų Kalną, kad papildytų centro kasą :)

  Prieš 10 mėnesių
 • Vairuotojas

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Vaičiūnai, ar vis dar džiaugiesi, kad stebėdamas sankryžą nubaudei 850 vairuotojų?

  Prieš 10 mėnesių
 • Vairuotojas

  atsakymas į: Vairuotojas Nuoroda

  Gal žioplys tu ne vairuotojas ir myžanntis į priešais stovinčiojo batą. Apsidairyk, gali ir dabar karvės tortę stovi !

  Prieš 10 mėnesių
 • Nu tai

  atsakymas į: Tai kad Nuoroda

  Šitame, internetiniame Anykštos laikrašty parašyta: " Kalita- tai viena populiariausių vietų Anykščiuose, skirta šeimoms, draugams, giminaičiams ar kolėgoms" . Taip išeina, kaip meras sakė apie ligoninės laikinąjį diektorių, taip ir čia- tik saviems, t.y. savos komandos nariams ta vieta.
  Skot nėra darbo? Tai kas tas čiuožynes dezinfekuos, kas laukiančius eilėje maitins, kas orą į padangas pumpuos? Negi tik šeimos nariai, draugai ir kolegos?

  Prieš 10 mėnesių
 • geras atrakcijos pavadinimas

  Nuoroda

  TUBINGAS...

  Prieš 10 mėnesių
 • Anykštėnas

  Nuoroda

  Super. Sveikinu Anykščius

  Prieš 10 mėnesių