Hidroforo pirkimo gidas niekada neatsidurs bestselerių literatūros sąrašuose, bet nepaisant to, ši informacija bus naudinga gausybei žmonių, kurie statosi namus užmiestyje arba turi savo sodybas. Hidroforas yra reikalingas tada, kai nėra prieigos prie vandentiekio sistemos. Jeigu paprastai tai hidroforas yra vandens siurblio sistema, kuri paima vandenį iš šaltinio (šulinio, gręžinio ar kito telkinio) ir pumpuoja vandenį ten, kur jo reikia. Niekas negalėtų pasakyti, kad vandens jiems nereikia, todėl nepirkti hidroforo užmiestyje yra kvaila. Štai patarimai tiems, kurie nori išsirinkti gerą ir kokybišką hidroforą.

 Patarimas nr.1 – Atrinkite tinkamas technines galimybes

Hidroforo pirkimas visada turi prasidėti nuo techninių reikalavimų įvertinimo. Pagal tai, kokie yra poreikiai vandens sistemai (kokio dydžio namai), kokiame gylyje yra gręžinys ar šulinys bei kiti parametrai nulemia, kokį hidroforą verta pirkti.

Hidroforas taip pat gali būti varomas elektra, benzinu arba dyzelinu. Tai irgi gali daryti įtaką pasirinkimui. Plačią vandens siurblių ir hidroforų pasiūlą galite rasti Varle.lt internetinėje parduotuvėje, kur tikrai nesunkiai išsirinksite geriausias prekes - https://www.varle.lt/vandens-siurbliai-hidroforai/.

Patarimas nr.2 – Įvertinkite alternatyvos potencialą

Hidroforas nebūtinai yra vienintelis ir nebūtinai yra tinkamiausias jūsų problemos sprendimas. Yra ir kitokių tipų vandens siurbliai. Pavyzdžiui iš gilaus gręžinio išpumpuoti vandenį geriau gali giluminis siurblys, o nuotekų sistemoje reikėtų specialaus nuotekų arba fekalinio siurblio. Taip pat yra ir drenažinių siurblių, siurblių švariam vandeniui arba specializuotų siurblių sodui. Turėkite tai omenyje ir nebūtinai dairykitės tik į hidroforus.

Patarimas nr.3 – Kokio našumo siurblio sistemos jums reikia?

Siurblio sistemos našumas yra svarbus tik tada, kai jau konkrečiai nustatėte, kokio slėgio ir kokio tipo siurblio reikia. Našumas apibūdina tai, kaip greitai ir kiek daug vandens jis gali perpumpuoti. Šis dalykas aktualus tada, kai vandens šaltinis yra upė, ežeras, prūdas ar kitas telkinys, kuriame nesančio vandens išpumpuoti kone neįmanoma.

Patarimas nr.4 – Kiek lėšų tam galite skirti?

Po to, kai įvertinsite savo poreikius sistemos našumui bei tiksliai nuspręsite kokio siurblio tipo jums reikia (galimai net ne hidroforo), jau galite imti dairytis konkretaus pirkinio. Pačių hidroforų kainos yra labai įvairios. Kuklesni siurbliai, skirti švariam vandeniui gali kainuoti iki 40 eurų, o vidutinis sodo siurblys hidroforas kainuos tarp 80 ir 200 eurų. Automatizuoti, autonominiai ir pažangūs hidroforai bei vandens siurbliai kainuoja virš 200 eurų ir dažniausiai turi arba įspūdingus techninius parametrus, arba automatikos ir kitus, naudojimą palengvinančius, sprendimus.

 

Užsak. Nr. 677.