Šią vasarą Šventosios upę Anykščiuose prieš miesto šventę jau antrus metus iš eilės šienavo samdyta technika. Nušalintojo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio komandos už 75 tūkst. eurų nupirkta amfibija, skirta tokiems darbams atlikti, ,,ilsėjosi“ komunalininkų garaže, nes, kaip paaiškėjo, sugedo bestovėdama...
,,Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ką daryti su nevykusiu praėjusios kadencijos Anykščių rajono savivaldybės vadovų pirkiniu.

 Alvydas JANICKAS, anykštėnas:

- Mano nuomone, amfibijos pirkimas yra didžiausios nekompetencijos ir aplaidumo Anykščių rajono savivaldybėje pavyzdys.Tokia praktika rodo, kokia didelė nekompetencija ir aplaidumas vyrauja savivaldybėje, kur niekas už nieką neatsako. Tokia praktika rodo, kokia didelė nekompetencija ir aplaidumas vyrauja savivaldybėje, kur niekas už nieką neatsako. Mane šokiravo ,,Anykštoje“ paskelbta buvusio Anykščių rajono savivaldybės viešųjų pirkimų komisijos pirmininko Ramūno Blazarėno mintis, kad jis už šį įvykdytą viešąjį pirkimą neprisiima atsakomybės, o viešąjį pirkimą vykdė kažkokie savivaldybės administracijos skyriaus specialistai. Už ką šiam ponui buvo mokamas 40 proc. atlyginimo priedas? Negana to, kad žmogus neturi jokio atsakomybės jausmo, paradoksas, kad šį žmogų savivaldybė įdarbino Viešintų seniūnijos seniūnu. Amfibijai įsigyti išleisti 75 tūkst. eurų. Už tokią sumą drąsiai 15 metų būtume galėję tvarkytis Šventosios upės aplinką savo jėgomis. Siūlyčiau amfibiją pastatyti ant postamento priešais Anykščių rajono savivaldybės pastatą, kaip paminklą neūkiškumui, nekompetencijai ir aplaidumui. Nors ši praktika labiau būdinga Rytų šalims ( Rusijai, Baltarusijai) ir kitoms autoritarinėms šalims - ten ant postamentų stato tankus....

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Ne

  Nuoroda

  Amfibija pastatyti o turėtų būti baudžiami ir atsakyti už turto pinigų išvaistymą

  Prieš mėnesį
 • Faktai žinomi

  atsakymas į: Ne Nuoroda

  per NykščiusTubis sakė , kad jis nekaltas.

  Prieš mėnesį
 • visi kaltininkai

  Nuoroda

  yri kas cia per klausimas

  Prieš mėnesį
 • Onute

  Nuoroda

  gal dabar garazi pastatyta sita amfibija ir prie jos komunalinio saltagalviai ir santeknikai prikis nagus tai kitimet ir pjaus zoles .

  Prieš mėnesį
 • KiK

  atsakymas į: Onute Nuoroda

  Jeigu valdžia leistų, tai technika ir važiuotų ir plauktų! Čia politika viską diktuoja.

  Prieš mėnesį
 • kada

  Nuoroda

  ši maldelė baigsis... Jau atsibodo...

  Prieš mėnesį
 • Davatka

  atsakymas į: kada Nuoroda

  Jeigu į bažnyčią neinate melstis, tai nors per spaudą su tikybos mokytoju padimelskit. Tik nesupainiokit į ką kreipetės per maldas. Dievas nemėgsta pajuokų...

  Prieš mėnesį
 • Skaitytojas

  Nuoroda

  Prašymas neįžeidinėti žmogaus. Jam atleidžiama.

  Prieš mėnesį
 • Ei Zose,

  Nuoroda

  O tu, Sodroje sėdėdamas, ką nors apie nendriapjoves išmanai? Ar tave tik tam "Anykšta" naudoja, kad eilinį kartą sudarytų progą K.Tubį apdergti per komentarus? Nesusigaudai kam tu jai reikalingas?

  Prieš mėnesį
 • Origami

  atsakymas į: Ei Zose, Nuoroda

  Tubis viską išmano apie nendriapjoves. Per sau artimą portalą daug patarimų davė - iškviesti šaltkalvį, išmokyti laivavedį, išsiaiškinti ar Obelevičius pasirašė ant Lakačiausko kurinio dešinio kampo ir t.t.

  Prieš mėnesį
 • d

  atsakymas į: Origami Nuoroda

  Jei toks ekspertas ir nupriko tokį š... Tai išvada viena- apsimokėjo

  Prieš mėnesį
 • XX

  Nuoroda

  O Tubį nušalino? Aš galvojau, kad paprasčiausia per praeitus rinkimus neišrinko žmonės išsiilgę konsrvatorių.

  Prieš mėnesį
 • Žiauriai

  Nuoroda

  gėda,kad buvo tokia valdžia ir kartu taryba,kuri viska leido carui daryti

  Prieš mėnesį
 • Iš tikro

  atsakymas į: Žiauriai Nuoroda

  Taryba negali nušalinti mero, koks durnas jis būtų.Tokie įstatymai. Lietuvoje buvo bandymų, bet teismai buvo tiesiogiai išrinko meto pusėje.

  Prieš mėnesį