ią vasarą Šventosios upę Anykščiuose prieš miesto šventę jau antrus metus iš eilės šienavo samdyta technika. Nušalintojo Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio komandos už 75 tūkst. eurų nupirkta amfibija, skirta tokiems darbams atlikti, ,,ilsėjosi“ komunalininkų garaže, nes, kaip paaiškėjo, sugedo bestovėdama...
,,Anykšta“ pašnekovų teiravosi, ką daryti su nevykusiu praėjusios kadencijos Anykščių rajono savivaldybės vadovų pirkiniu.

 Juozas RATAUTAS, anykštėnas:

- Valdžios pirkta amfibija yra vienetinis modelis, todėl ji unikali ir turi išliekamąją vertę. Pritaikyti galima daug kam,  reikia tik turėti fantazijos. Kaip yra sakęs Kisa iš „Dvylikos kėdžių“, ,,Kam pinigai, jei nėra fantazijos?“
 Ieškant amfibijai naujos paskirties, pirmiausia, mano manymu, reikia orientuotis į rajono strateginį planą, kuriame pirmaeilis uždavinys - turizmo vystymas ir kurorto siekis. Tad amfibiją, pakeitus važiuoklę, galima  statyti ant siauruko bėgių ir naudoti vietoj drezinos. Turistai džiaugsis...
Kitas pritaikymo būdas: jeigu šis įrenginys per silpnas plaukti prieš srovę Šventąja, kam ją kankinti - sukonstravus priekabą, paleisti Rubikių ežere pramoginiu maršrutu Pliažas - Sala - Pliažas. Variantų daug ir pačių įvairiausių, reikia tik turėti fantazijos!

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Angelė

  Nuoroda

  Kodėl nedaro ligoninėj konkurso? Kada sulauksim naujo žmogaus be praeities šešėlių

  Prieš mėnesį
 • Svarstykles

  atsakymas į: Angelė Nuoroda

  Dabar prasidėjo aktyvus poltinis darbas dėl partinių įtakų ir balsų būsimiems rinkimams į Seimą. Netruksykit dirbti su tokiai klausimais, o prisijunkite prie rėmėjų :) Ligoninė irgi svarus rėmėjas tiek su personalu tiek ir kitaip.

  Prieš mėnesį
 • Juokinga :D

  Nuoroda

  Juokinga ir apgailėtina, kai matai eilinius pilstymusis purvais dėl dėmesio. Čia kaip toj patarlėj: ,,Šunes loja, o karavanas važiuoja toliau" dar pridurčiau, kad tik kupranugarių vedliai keičiasi. Ir tema jau ne vieną kartą publikuota, ir komentarai tokie pat šlykštūs, nors pabandžiau atsiverst portalą po 2 mėn.

  Prieš mėnesį
 • anykštėnė

  Nuoroda

  Kam įdomi šito sovietinio nomenklatūrinio veikėjo nuomonė? Jis tebegalvoja, kad vis dar sovietmetis ir visi jo turi klausyti.

  Prieš mėnesį
 • Juozas

  Nuoroda

  Dali Vaiginai, kitą kartą kai rašysi mano ar kito žmogaus autobiografiją, remkis faktais, liudininkų parodymais ir archyvine medžiaga. Kitaip turėsi ne tik moralinių, bet ir teisinių problemų. Geros dienos!

  Prieš mėnesį
 • j.

  atsakymas į: Juozas Nuoroda

  Pradziai-gal p.Vaiginas paaiskins ka Anyksciu ligonineje veike UAB' Kraujagisliu chirurgijos centras? Ar chirurgas turejo tam darbui leidima?

  Prieš mėnesį
 • jooo

  atsakymas į: j. Nuoroda

  po to tegul Vaiginas paaiškina, kas atlygins žalą dėl nereikalingo antro rentgeno aparato pirkimo

  Prieš mėnesį
 • kokia valdzia

  Nuoroda

  tokia ir amfibija

  Prieš mėnesį
 • Replika

  atsakymas į: kokia valdzia Nuoroda

  Kokia visuomenė, tokią ir valdžią išsirenka- panašius į save, bet ne lyderiaujančius, turinčius strategiją.

  Prieš mėnesį
 • Taip

  atsakymas į: Replika Nuoroda

  Kadangi visuomenė nesikeičus, tai dar bandys patekti į Seimą... Apgailėtina.

  Prieš mėnesį
 • Konkrečiau

  atsakymas į: Taip Nuoroda

  Apgailėtina dėl ko, kad jaunas gydytojas iš rajoninės poliklinikos bandys patekti į Seimą, nes iš gydytojo ir administratoriaus atlyginimo rajone nieko negali sukurti dėl normalaus gyvenimo lygio?

  Prieš mėnesį
 • Anykštė

  Nuoroda

  Pastebėjau, kad šitas senjoras save prisistato anykštėnu ir dažnai išsako savo nuomonę, kuri visai nėra priimtina, ar aptarta anykštėnų. Beja, šis ponas tai atvykėlis ir Anykščiuose tik laikinai gyvena.

  Prieš mėnesį
 • Filosofė

  atsakymas į: Anykštė Nuoroda

  Kodėl nuomonė turi būti aptarta ir kas gyvena amžinai?

  Prieš mėnesį
 • Ats.

  atsakymas į: Filosofė Nuoroda

  Pavyzdžiui Garbės piliečiai, kuriems vardas suteikiamas ir priskiriamas titulas.
  O nuomonė gali būti pono Ratauto ir tiek. Kodėl jis pristatomas kaip kažkoks išriktas atstovas nuo tikrų anykštėnų. Nei čia gimęs, nei čia mokęsis ar kokį rimtą darbą dirbęs? Atkeltas pagal partinius paskyrimus, vykdė sovietinės valdžios programos įgyvendinimą įvariose valdžios įstaigose , bei prisitaikęs prie naujos santvarkos sulaukė išleidimo į penciją. Ar ne taip gerbiamas Juozai R.?

  Prieš mėnesį
 • Chi chi

  atsakymas į: Ats. Nuoroda

  Ne visai taip, Dali

  Prieš mėnesį
 • jo, jo

  atsakymas į: Chi chi Nuoroda

  čia tik reikia fantazijos...

  Prieš mėnesį
 • As

  Nuoroda

  Fantazuoti galima pasakose ar prie rubikiu atsisedus ant suoliuko saulegrazas belukstenant, o cia fantazuoti nebereik su siuo sedevru tepalai varva ir visos kitos bedos.prisifantazavo pirkejai su siuo upiu,, siaubunu,, Reiktu prisijimti kazkam atsakomybe, o si utilizuoti, kaip pavojinga prietaisa.

  Prieš mėnesį
 • Trinidada

  Nuoroda

  Amfibija dar tinka akėčias ar plūgą traukti, kornameranus nuo medžių vaikyti. Reikia tik turėti fantazijos!

  Prieš mėnesį
 • Atrakcija ir nauda

  Nuoroda

  Kadangi turistiniu miestu norim but ,tai padarykim atrakcija turistams ,tegul su amfibija turistai pabandys šienauti upę..Po truputi šienaus,patys susimokės už bilietą tai triguba nauda : ,ir upe svari ir pinigai sumokėti ir turistas patenkintas!

  Prieš mėnesį
 • Obelevičiau, ar žinai ?

  Nuoroda

  Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nariai Laurynas Kasčiūnas ir Audronius Ažubalis šiandien, rugpjūčio 1 d., vykusioje spaudos konferencijoje pristatė parengtą Lietuvos komunistų partijos (LKP) veiklos vertinimo įstatymo projektą, kuriuo siekiama pripažinti LKP nusikalstama organizacija. Spaudos konferencijoje taip pat dalyvavo Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos pirmininkas Gvidas Rutkauskas bei sąjungos valdybos pirmininkė Rasa Duobaitė-Bumbulienė.

  Prieš mėnesį
 • Išsigando komunisto Tubio?

  Prieš mėnesį
 • Taigi aha, pažiūrėk !

  Nuoroda

  Tu tik pažiūrėk lietuvi kas dedasi! Liustraciją šiaip taip įvykdėme, net įstatymą priėmėme, o toliau nei žingsnio. Nors visos ES šalys, atėję iš buvusios TSRS jau senai įvykdė dekomunizaciją ir buvusių komunistų nei į valdžią, nei į politiką neįsileidžia, žiniasklaida jų interviu neprašo, laiko juos kolaboravusiais su okupaciniais režimais, Anykščių rajone meras - komunistas. Savivaldybės tarybos narių sudėtyje buvusių komunistų tūno ne vienas. Švogerine vadinamos "Anykštos" puslapiuose vienas po kito interviu su komunistais - vadovais likusiais net nuo LTSR ir LKP laikų. Ar jums ką nors tai reiškia? Kaip jums, jau 30 metų laisviems anykštėnams, patinka, kad šita "penktoji kolona" smukdo ir į emigraciją stumia rajoną? O valdžią jai duodate tai gi jūs!

  Prieš mėnesį
 • Taigi pažiūrėk

  atsakymas į: Taigi aha, pažiūrėk ! Nuoroda

  Lietuvi, dar nevėlu užkirsti kelią komunistams. Nei vieno balso Tubiui.

  Prieš mėnesį
 • Angelė pragaro merga!

  atsakymas į: Taigi aha, pažiūrėk ! Nuoroda

  Kodėl neima žurnalistai interviu iš Alesionkos? Matyt, niekam jis neįdomus...

  Prieš mėnesį
 • Faktas kaip blynas !

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  Alesionka niekada komunistu nebuvo! Ir nebus!!! :)

  Prieš mėnesį
 • sako

  atsakymas į: Faktas kaip blynas ! Nuoroda

  kas tarnavo KGB, į komunistų partiją nepriėmė

  Prieš mėnesį
 • Chi chi chi

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  Ne visiems interviu Alesionka duoda. Mat gali laisvai rinktis. :) Nuvalkiotomis temos jo nedomina.

  Prieš mėnesį
 • Aha

  atsakymas į: Angelė pragaro merga! Nuoroda

  Čia visi savi pasisako, o pabėgėliai ir išvaryti lai aplink ribą laksto ir pro tvoros plyšius žiūri kaip anykštėnai puotauja :)

  Prieš mėnesį
 • pastebėjimas

  Nuoroda

  filme „Dvylika kėdžių“ Ostapas Suleimanas Berta Marija Benderis pasakė Kisai - "Pinigai? Kam Jums pinigai? Pas Jus gi fantazijos nėra"

  Prieš mėnesį
 • istorija

  Nuoroda

  "Taip, su K.Tubiu vyksta derybos, bet sprendimo dėl jo atleidimo dar nėra. Manau, šis klausimas bus išsispręstas per savaitę. Tačiau kol kas nenorėčiau nieko komentuoti. Tai - darbuotojo ir darbdavio santykių klausimas", - LŽ sakė A.Tarasevičius.

  Nekalbus buvo ir pats K.Tubis. "Komentarų nebus", - vakar LŽ pareiškė jis.

  Išėjo pats

  K.Tubis į vos sukurtai nacionalinio investuotojo bendrovei "Leo LT" atitekusią RST perėjo 2008-ųjų spalį.
  Kaip teigta, tokį sprendimą įtakingų politikų globą užsitikrinęs pareigūnas priėmė, kai nepavyko įgyvendinti ambicijų kovojant dėl policijos generalinio komisaro posto ir siekiant nurungti Visvaldą Telyčėną, 2008-ųjų pradžioje pakeitusį Vytautą Grigaravičių.
  "Tulpinių" pėdsakas
  K.Tubio ambicijoms, kaip teigiama, koją pakišo ne tik V.Telyčėno netrukus pradėtas ankstesnės vadovybės veiklos auditas.
  2008-aisiais, vykstant Panevėžio "tulpinių" gaujos, kaltinamos dar 2000 metais susidorojus su Panevėžio apygardos prokurore Vida Kazlauskaite bei Panevėžio policijos inspektoriumi Sergejumi Piskunovu, teismui, vis stiprėjo užuominos apie abejotinas tais laikais Panevėžio policijos komisaru dirbusio K.Tubio sąsajas su tragiškais įvykiais. S.Piskunovo artimieji viešai tvirtino, kad nužudytasis pareigūnas skundėsi buvęs neparankus K.Tubiui, užsiminęs apie galimas dėl to kylančias grėsmes.
  Kalbas paaštrino pasklidusi informacija, kad būtent K.Tubio parašas buvęs ant tuometinio slapto Panevėžio policijos parengto darbo su "tulpinių" gauja plano, pagal kurį esą pro pirštus buvo žiūrima į nusikaltėlių ginklavimąsi, taip tikintis, kad gaujos išnaikins viena kitą kovodamos tarpusavyje.
  Nemalonumų nenujautė
  Darbo vieta tuo metu klestinčioje "Leo LT" K.Tubiui atsirado, kaip teigiama, ne be tų pačių aukštų globėjų užtarimo.
  RST, kur su galimais elektros grobstytojais iki tol ilgus metus kovojo atsakingi skirtinguose bendrovės skyriuose dirbantys žmonės, sulig ekskomisaro atėjimu buvo įsteigtas Prevencijos ir saugos departamentas. Jau praėjusiais metais K.Tubis žiniasklaidai pasipasakojo, kad už atsakingą darbą jam mokamas maždaug 15 tūkst. litų atlyginimas.
  Buvusio aukščiausio rango policijos pareigūno veikla RST ilgą laiką, regis, tenkino.
  Besikaupiančių debesų kaip teigiama, nematė ir pats K.Tubis. Dar praėjusią savaitę, dalyvaudamas Utenos skirstomųjų tinklų vadovo jubiliejuje, liudininkų teigimu, jis atrodė labai patenkintas savo statusu.

  Prieš mėnesį
 • Dds

  Nuoroda

  7500 uz sita baleika per didele kaina butu ,eiline tubio afera islindo

  Prieš mėnesį
 • Patarlė

  atsakymas į: Dds Nuoroda

  Kiek vilką nepenėk, viskiek senas komunistas nebus doras lietuvis.

  Prieš mėnesį
 • eilinė pastaba

  atsakymas į: Dds Nuoroda

  reikia pripažinti, kad garsiai minimos komandos vadovo pavaduotojas dabar vadovauja savivaldybės komandai ir savivaldybės pavaldžioms įmonėms. Darytina išvada, kad įgytas turtas naudojamas neatsakingai ir aplaidžiai. Net gi Kalitos kalnui šienauti neištraukiamas iš garažo.

  Prieš mėnesį
 • Citata

  atsakymas į: eilinė pastaba Nuoroda

  "Aš matau, kad tą riterio vardą vicemeras pateisino ir ne kažkokiais užkulisiniais žaidimais užsiima, o dirba Anykščių žmonėms. Tuo džiaugiuosi ir didžiuojuosi. S. Obelevičius nė kiek, nei minutei nesudreifavo, jokių problemų per visą darbo laiką tarp mūsų nėra buvę. “ – kalbėjo meras K. Tubis.

  Prieš mėnesį