„Sodra“ rugpjūtį išmokės likusias maždaug 10 mln. eurų kompensacijų už per 2009 metų krizę sumažintas įvairias pensijas, kompensacijas bei rentas.

 Kaip  pranešė „Sodra“, gyventojai gaus 10 proc. netektos pensijos dalies dydžio sumas.

Iš dalies kompensuotos bus tik valstybinės pirmo ir antro laipsnio, pareigūnų ir karių, mokslininkų, nukentėjusių asmenų, našlių ir našlaičių, maitintojo netekimo, ištarnauto laiko pensijos.

Dalį per krizę netektų lėšų atgaus ir gaunantieji kompensacijas už ypatingas darbo sąlygas, šalpos kompensacijas, sportininkų rentas, buvę teatrų ir koncertinių įstaigų kūrybiniai darbuotojai.

Kitos sumažintos pensijos jau buvo kompensuotos ankstesniais metais.

Jei teisę į kompensaciją turintis žmogus mirė po 2020 metų sausio, kai įsigaliojo tvarka dėl šio kompensavimo, išmoką gaus paveldėtojai.

BNS

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • ubagams

  Nuoroda

  tik 10 procentu grazins o pirmi ir visus pasieme seimunai ,konstitucinio teisejai ,juk nuo 2000metu iseje pensininkaivrm ,gaisrininkai ,kariai ,jiems pagrindine pensija niekada padidinta dar nebuvo taip prezidentas su vyriausybe skurda mazina

  Prieš 2 mėnesių
 • Kur rašėm prašymus po 200 kada mokės kas turi bedarbio statusą

  Prieš 2 mėnesių
 • Kaimietis

  atsakymas į: O Nuoroda

  Mano žiniomis iki 30 d.Optinė apgaulė turbūt bus ,kiek žinau nebegausite socialinių išmokų .Nors 20 -40 pr turi neiskaiciuot ..,bet seniūnijos reze kiek žinau jeigu imsit nemokesim.Taip kad po 325 eur nemanau kad bus bendroj sumoj,oij nemanau ,o taip visi džiaugiasi .Čia jums ne Užsienis..Ir tikrai ne jums saule parvežė

  Prieš 2 mėnesių
 • Jo

  atsakymas į: Kaimietis Nuoroda

  Kazka girdejau kad pasalpu atsisako zmones, idomu kodel?

  Prieš 2 mėnesių