Liepos 24–26 dienomis jau 14-ajį kartą gėlių mylėtojai susirinks Anykščiuose, kad sukurtų ryškius ir akį traukiančius floristinius meno kūrinius. Šiemet floristiniai kilimai ir kompozicijos papuoš 580-ajį miesto gimtadienį minintį miestą.


Anykščių rajono savivaldybės organizuojamame Tarptautiniame floristinių kilimų konkurse dalyvaus 21 komanda iš Latvijos ir Lietuvos. Planavusi dalyvauti Lenkijos komanda į konkursą nebeatvyks.  Dalyviai, nusprendę išmėginti savo jėgas kuriant floristinius kūrinius, Vyskupo skvere varžysis trejose konkursinėse grupėse: A grupės konkursantai turės sukurti ne mažesnį nei  10 kvadratinių metrų floristinį kilimą, B grupės dalyviai kurs mažesnio ploto kilimus, o C grupės dalyviai kurs kompozicijas, aukštesnes arba platesnes nei  2,5 metro. Darbų išpildymui             bus naudojami tik augalai arba jų dalys: žiedai, lapai, sėklos ir kt. Konkurse dalyvaujančios komandos rinks labiausiai Anykščių miesto šventės ir konkurso temą „Anykščiai. Čia gera“ atspindintį floristinį kilimą.
Šeštadienį, liepos 25 d. nuo 9 val. floristinius kilimus ir kompozicijas vertins komisija, o 15 valandą šalia Anykščių kultūros centro bus apdovanoti 14-ojo Tarptautinio floristinių kilimų konkurso „Anykščiai. Čia gera“ nugalėtojai. Įvairiaspalviai kūriniai iš augalų džiugins anykštėnus ir miesto svečius iki rugpjūčio 3 dienos.
Anykščių miesto šventė kasmet pritraukia tūkstančius svečių iš Lietuvos ir užsienio.            Miesto šventės programa: www.anyksciai.lt

 

Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro inf.

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Kas vertins

  Nuoroda

  Meras gamtininkas, floristas Sigutis Obelevičius serga, tai kas vertins kilimus? Ar kiti savivaldybės darbuotojai turi tiek kompetencijos ir žinių?Gali būti apdovanoti ne tie.

  Prieš 2 mėnesių
 • Jarunda

  Nuoroda

  Iš interneto daugelis paima visokius piešinius, ornamentus ir pagal juos sudėlioja augalus. Jokio originalumo, savos išmonės. Komisija turėtų atsižvelgti į tai ir vertinti. Kūrybiniame procese tai vadinama plagiatu.

  Prieš 2 mėnesių
 • nagi

  atsakymas į: Jarunda Nuoroda

  Dalyvauk konkurse ir laimėk su originaliom idėjom. Bet esi tiesiog debilas, tesugebantis rašinėti nesąmones.

  Prieš 2 mėnesių
 • Lina

  Nuoroda

  Dabar kur pina kilima , pernai buvo labai panasus , gal ta pati pakartoja , idomu bus kas pernai nemate .

  Prieš 2 mėnesių
 • Nespank

  atsakymas į: Lina Nuoroda

  Niekas dar nepina kilimu jei kalbi apie nuotrauka tai cia ir yra pernai metu , ot pletkininke

  Prieš 2 mėnesių
 • Lina

  atsakymas į: Nespank Nuoroda

  tai kodėl naudojama komerciniais tikslais pernai dirbusių žmonių nuotraukos? Niekas iš moterų dirbusių nedavė sutikimo dėl reklamos.

  Prieš 2 mėnesių
 • floristė

  Nuoroda

  kažkodėl mūsų sutikimo nepaklausė ar galima viešinti darbą, kuris dar kuriamas konkursui?

  Prieš 2 mėnesių
 • Trinidada

  atsakymas į: floristė Nuoroda

  Galima, jei jums bus apmokėta iš biudžeto

  Prieš 2 mėnesių