"Anykštos" redakcija gavo piliečio laišką. Pilietis viliasi, kad galbūt viešumas padės išspręsti problemą.


"Pridedame Šaltupio gatvės prie 49 namo tvarkymo darbų vaizdelį. Nuotraukoje esanti duobė stovi jau daugiau nei mėnesį, rangovas Melingos statyba nedirba, duobė trukdo pravažiuoti, neaišku, kas turi ją užpilti ir padaryti normalų pravažiavimą. Gyventojai kasdien laužo savo mašinas, kvėpuoja dulkėmis.  Kas atsakingas už darbus ir kas prižiūri kaip rangovas netinkamai dirba?
Gyventojai nematė, kad kas nors iš kelių statybos organizacijos pasistengtų atstatyti išardytą ir paliktą gatvę, tenka važiuoti ne gatvės zona, o per buvusias kalnuotas žolės zonas. O po nakties palijus - situacija tapo dar tragiškesnė. Nesuprantama, kodėl niekam nerūpi ši situacija? Gal viešumas padėtų gyventojams saugiai pravažiuoti gatvės atkarpa į savo namus?", - rašo pilietis.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Gyventojas

  Nuoroda

  Duobė iškasta ten kur asfaltas buvo jau dvidešimt metų. Rangovas perkasias pravaziuojama gatvę nesivargina jos atstatyti. Bent jau duobę užpiltų su skalda

  Prieš 2 mėnesių
 • Prisiminiau

  atsakymas į: Gyventojas Nuoroda

  Juozas pasakytų taip:
  - kiekvienas anykštėnas turi pareigas mokėti mokesčius valdžiai ir kiekvienas anykštėnas turi teisę gauti iš valdžios tinkamas paslaugas. Tame tarpe ir saugų susisiekimą su gyvenamojo būsto kiemu, nor ir šalia vykdomos kapitalinės statybos.
  Taigi, mielieji, prisiminkite, kad turite tarpininkus tarp valdžios pareigūnų ir jūsų, t.y. seniūnaičius, o kas nenori naudotis tarpininkų paslauga, galite rašytiniu būdu kreiptis į savo savivaldybės administraciją, kuri privalo pasirūpinti gyventojų poreikių užtikrinimu ir tuo pačiu statybos darbų rangovo pareigų vykdymu.
  Darbingos savaitės, ir nepamirškite pasveikinti miesto vadovų su švente!

  Prieš 2 mėnesių
 • Kurortinis ?

  Nuoroda

  Tik iš viršaus truputį su blizgesiu paduoda ir pagrindinėse gatvėse ,ten kur turistai neina,o gyventojai tegul kenčia juk ne dėl gyventojų gerovės stengiasi ,o dėl turistų,kada jums dašus ?

  Prieš 2 mėnesių
 • Manyčiau,

  atsakymas į: Kurortinis ? Nuoroda

  Kad Šaltupio gatvėn turistai iš vis neužsuka, tai kodėl čia naują gattvę stato, net paaiškinimo nėra.

  Prieš 2 mėnesių
 • geras

  Nuoroda

  gaus naują gatvę su visokiais navarotais už 400 štukyčių eurų, pasistatė namus laukuose, trisdešimt metų gyveno be kelio, o dabar , matai, blogai. pusė rajono gyventojų norėtų tris mėnesius pakentėti, kad gautų naują asfaltą iki namo už biudžeto pinigus. Siaubas, ale ir durnumas gyventojų, nupyzdėjimas visiškas. Užuojauta statytojams ir savivaldybei, užsakiusiai atlikti naujos gatvės statybą.

  Prieš 2 mėnesių
 • geruliui

  atsakymas į: geras Nuoroda

  Žmogus tau aiškiai sako - darbai nevyksta. O tu čia kietą vaidini ir gyventojus durnais vadini. Panašu, kad nupyzdėjęs durnius čia esi tu.

  Prieš 2 mėnesių
 • pupuliuk-geruliuk,

  atsakymas į: geruliui Nuoroda

  na šiandien tai tikrai vyksta, ir vakar vyko taip pat, nupyzdėjęs(-usi) esi pats(-i).

  Prieš 2 mėnesių
 • kokia rajono valdzia

  Nuoroda

  tokia ir tvarka ,ko norejot ta ir turit

  Prieš 2 mėnesių
 • Juokai

  Nuoroda

  Baikit verkšlenti ir žurnalistus trukdyti. Paimkit lopetas ir tą duobę užsipilkit. Priviso tinginių, tai tik ir taiko, kad kažkas kitas padarytų. O dėl to, kad pijokai įvirto, tai čia jų pačių problema. Reikia mažiau gerti, tada jokios duobės bus nebaisios. Vieni juokai ta duobė.

  Prieš 2 mėnesių
 • Nuomone

  Nuoroda

  O Dieve,koks bardakas Anyksciuose,gal todel,kad kurortinis miestas

  Prieš 2 mėnesių
 • Grazina

  Nuoroda

  Reiketu baigt sutvarkyt , nes girtas vyras su neblaivia moterim sestadieni maciau nusirito abu i ta duobe , o jeigu po lietaus butu vandens tai prigertu abu .

  Prieš 2 mėnesių
 • Ats.

  Nuoroda

  Netrukdykit dirbti su savo laiškais. Pinigai nesumokėti, o pageidavimų koncertas prasidėjo. Kas moka pinigus tas ir muziką užsako.

  Prieš 2 mėnesių