Liepos 14 dieną apie 10.30 val. vyrui (g. 1967 m.) priklausančiame garaže, esančiame Troškūnų seniūnijoje,rastas savadarbis aparatas naminės degtinės gamybai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

 

-ANYKŠTA

Palikite komentarą

Sąlygos ir terminai.
 • Darius

  Nuoroda

  Policija tikrai nebedirba savo darbo...žolė ...miltelei pilni anykščiai

  Prieš 2 mėnesių
 • Patarimas

  Nuoroda

  Geriau užsiimkit kelių gaideliais ,nes laksto po Vilniaus ,taikos gatves tikrinkit besibüriuojantî jaunimeli prie j,Baliūno papėdės ,prie slėnio ,su jais kalbėkit apie źoles žala ,ir t,t. O kad radot kažkokį aparateli nu ir kas ,ar čia nusikaltimas ? Durniu laivas kur tikrai problema tai nemato ,,,o čia prisikabino.

  Prieš 2 mėnesių
 • Neaišku

  Nuoroda

  Kas ten žino kaip buvo. Rašoma, kad rado savadarbį aparatą. Bet juk neužtiko gaminant samagoną. O gal žmogus tą apartą taip laikė pasidėjęs, gal jis koks racionalizatorius, gal tuo aparatu norėjo dezinfekcinį skystį gaminti ir dalinti už dyką troškūniečiams. Gal tą žmogelį reiktų apdovanoti, o ne bausti.O gal tas žmogus aparatą rado ir pasiėmė, o policija pas jį surado? Ateityje reikėtų skelbti informaciją tikslesnę, aiškesnę.

  Prieš 2 mėnesių
 • Pencinykas

  Nuoroda

  Taigi nagingas vyras tas troškūnietis, jei sugebėjo pasigaminti krūminės varymo aparatą. Šiaip tai dažniausiai tolimų reisų vairuotojai gamyklinius aparatus atveža Lietuvon iš Rusijos. Ten parduotuvėse tokių aparatų laisvai galima pirkti, atseit, tai vandens destiliavimo įrenginys. Ale geriau nerizikuoti, geriau nusipirkti valstybinės, nors ji ir brangoka.

  Prieš 2 mėnesių
 • jns

  Nuoroda

  turiu vaiku gamybos aparata sodins ,kards uz prievarta ar ne

  Prieš 2 mėnesių